[Pomoc] EventCP

Započeo []Flynâ„¢, Jul 22, 2011, 23:38:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GF
Detaljan opis problema: Kada Admin pokrene Event, CheckPointe vidi samo taj koji je pokrenuo event(Admin) otali igraci ne vide.
Dio skripte: Ako treba jos nesto, recite...

case 5:
{
    DestroyDynamicObject(Ograda);
    SetPlayerRaceCheckpoint(playerid,0,298.5200,2501.2629,16.4738,87.9384,2497.8743,16.4761,6);
    RCP[playerid] = 11;
}
Poslednja Izmena: Jul 22, 2011, 23:39:50 POSLE PODNE od [CRP] Pacijent_

Stavi celu komandu kojom admin pokrece trku.


Postaj od case 1 do zadnjeg ili ispod 5.

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Jul 23, 2011, 11:47:14 PRE PODNE
Postaj od case 1 do zadnjeg ili ispod 5.
Pa ne treba ti sve, ovo je za pokretanje eventa, ostali CASEovi nemaju veze sa pokretanjem.

dragan12

A da napravis komandu sa kojom oni ulaze na event?
Jer sa ovim on i stavalja onom koji je pokrenuo event pa mu postavlja te CP. Pa napravis kao komandu za ulazak na event ili kao sto je pre bilo pozivanje na event ili nesto tako. Jer koristi playerid pa onda to stavlja igracu koje je pokrenuo event. To ja mislim nemam drugu ideju

Mislis da im kod /join odma postavi CheckPoint? Znaci da admin ne pokrece CP vec da se kod /join samo pokrene.

dragan12

Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Jul 23, 2011, 14:16:08 POSLE PODNE
Mislis da im kod /join odma postavi CheckPoint? Znaci da admin ne pokrece CP vec da se kod /join samo pokrene.
Pa napravis komandu da on pokrene i onda svima kaze da ukucaju to i to i da je poceo taj event i da kucaju /join. I onda tako da tako ulaze ko hoce jer [cenzura]o je da moraju da udju.

EDIT:
Jer drugacije nece raditi jer playerid sluzi za igraca koji je to ukucao ili mu se to desilo da tako kazem. Uglavnom playerid je za igraca koji to koristi.
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 14:20:08 POSLE PODNE od [BD]Gagi_Corleone

xD Gde si ti video da moraju da udju?  :o

Admin pokrene event i onda ko hoce kuca /join, ali admin takodje pokrece CheckPointe, i pokaze samo njemu jer je "playerid" , ali sad si mi dao ideju, stavicu da se CheckPointi pokrecu kad kucaju /join, i tako ce im se pokazati  ;D

dragan12

Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Jul 23, 2011, 14:20:17 POSLE PODNE
xD Gde si ti video da moraju da udju?  :o

Admin pokrene event i onda ko hoce kuca /join, ali admin takodje pokrece CheckPointe, i pokaze samo njemu jer je "playerid" , ali sad si mi dao ideju, stavicu da se CheckPointi pokrecu kad kucaju /join, i tako ce im se pokazati  ;D
Nista mozda sam pogresno shvatio sta si hteo da kazes XD. Uglavnom tako uradi i radice ;)

ili napravis jednostavnoda moras sve prozvat znaci svakog igraca koj ise priajvio za evente i onda kucas komandu za pokretanje eventa i sve ih porta na prvi CP i krene event.

Ma napravio sam, kad kucaju /join, odma im se stavi CP. I cekaju da maknem ogradu  ;D

EDIT: LoCk
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 15:13:59 POSLE PODNE od [CRP] Pacijent_