Nažalost vi ste isključeni sa ovog foruma! Dupli account

Započeo El_Classsico, Jul 19, 2011, 16:42:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo mene po drugi put se moram javiti za isti slučaj i ponovno ban zbog korištenja "duplog accounta"

Da nebih mnogo pisao i objašnjavao samo ću vam dati link ove teme http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=22386.msg160606#msg160606

Siguran sam da tu prste imaju novi super moderatori...Pa cu vam dati prijedlog...Prvo pitaj pa onda banuj :)



Vi ste ona braća? Ili kako, ne shvatam.
Citat: El_Classsico poslato Jul 19, 2011, 16:42:07 POSLE PODNE
Siguran sam da tu prste imaju novi super moderatori
Siguran sam da lupetaš gluposti.

Lupetam gluposti,zašto mi je onda IP banovan i to baš u trenutku kad su novi došli na vlast...Iskreno znam ja da je vama to zanimljivo ali uzivajte djeco...I da jeste braća smo

Pa onda lepo obavestis, to je njihov posao...
Sta treba da puste da se duplira kako kome dune? ::)

cristiane

Citat: El_Classsico poslato Jul 22, 2011, 00:40:38 PRE PODNE
Iskreno znam ja da je vama to zanimljivo ali uzivajte djeco...I da jeste braća smo
Ako se nastaviš tako ponašati,sigurno nećeš nikada biti unbanan.Rekao sam ti nije ti banan ni jedan niti drugi account,već vjerovatno si registrovao neki treći pa dobio ban.Ako bude tako dobit ćeš ban na sve svoje accounte.

Citat: Koksildo poslato Jul 22, 2011, 10:47:34 PRE PODNE
Citat: El_Classsico poslato Jul 22, 2011, 00:40:38 PRE PODNE
Iskreno znam ja da je vama to zanimljivo ali uzivajte djeco...I da jeste braća smo
Ako se nastaviš tako ponašati,sigurno nećeš nikada biti unbanan.Rekao sam ti nije ti banan ni jedan niti drugi account,već vjerovatno si registrovao neki treći pa dobio ban.Ako bude tako dobit ćeš ban na sve svoje accounte.

One koje trebate banovati ne banujete, ali nema veze banuj ako ce ti srce biti na mjestu ;)....Eto provjeri moje accounte ukljucujuci ovaj i onaj s linka u temi kojeg sam već postavio.