CroForce RPG/DM

Započeo L.U.X, Jul 18, 2011, 17:49:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Ušao sam na server i mogu reći da imate potencijala, samo kad bi se redovno radilo na modu.

Još jedan savet : Iz house sistema izbacite ''kućni broj'', nepotreban je, niko ga ne gleda a mnogo bi lepše izgledalo bez njega. I onaj 3D text prebacite da bude isti kao onaj kod biznisa i eto. ( samo moj predlog )

Uglavnom, srećno-


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [MX]Djea poslato Jul 26, 2011, 15:22:26 POSLE PODNE
Ušao sam na server i mogu reći da imate potencijala, samo kad bi se redovno radilo na modu.

Još jedan savet : Iz house sistema izbacite ''kućni broj'', nepotreban je, niko ga ne gleda a mnogo bi lepše izgledalo bez njega. I onaj 3D text prebacite da bude isti kao onaj kod biznisa i eto. ( samo moj predlog )

Uglavnom, srećno-

Hvala pa i radim na modu sad spremamo nes dobro mislim da bi mogo prihvatit tvoj savjet da maknem kuni broj
Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 17:47:18 POSLE PODNE od S.T.A.L.K.E.R

Dobar opis,sviÄ'a mi se server   :)
Poslednja Izmena: Jul 27, 2011, 12:55:11 POSLE PODNE od Kyuubi
CH:RP Mapping Team
===========ஜ۩۞۩ஜ===========

===========ஜ۩۞۩ஜ===========

//
Poslednja Izmena: Jul 27, 2011, 13:16:14 POSLE PODNE od m-a-r-k-o

Citat: m-a-r-k-o poslato Jul 27, 2011, 13:06:35 POSLE PODNE
//

Kakve ti gluposti pises, ako je tvoj post zadnji imas pravo da ga izbrises a ne edit i dve crtice (//), da sam ja moderator ovdje bi isla prijava SMOD-u
Last nick: Vectro64

Opis je los, moze i bolje...

Sretno  :D <----Volim taj smajli  ???

dobar je srver ;) dobar opis(Solidan)

Sretno Vam. Bio sam sad na Serveru,ajmo reć' da je solidan. Koji je to GM? Bio je tu na BS,sjećam se,samo se ne mogu sjetit koji je xD

Srecno,ne mogu sada uci na server jer mi ne radi GTA (zajebao sam ga sa nekim modom kada sam ubacivao xD) ,cim popravim gta navraticu da vidim kakav je server  pa cu editati post ...! ;)
Poslednja Izmena: Jul 28, 2011, 05:12:55 PRE PODNE od EM|Nxidza

Kaako mozete na login staviti kosmet za drzavu kad kosmet nije priznala Srbija ??? fail -.-

Citat: pHon poslato Jul 28, 2011, 05:10:12 PRE PODNE
Sretno Vam. Bio sam sad na Serveru,ajmo reć' da je solidan. Koji je to GM? Bio je tu na BS,sjećam se,samo se ne mogu sjetit koji je xD

Pa mod je raven's i ali veliki edit i nije mogo ovakav bit na bs


Forum je ok , na server cu navratiti kad budem imo vremena . Uglavnom GL  8)
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player