Mexico Roleplay informacije prvog beta testiranja

Započeo Slay, Jul 18, 2011, 00:00:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

@Gigi da vjerojatno marketing vidjet ću još.

BTW: Tražim 2 super mapera  koja su voljna raditi neke mape za mx-rp tko je zainteresiran na PM neka se javi. Vjerujte mi mape će biti zahtjevne i velike tako da mi se jave samo oni koji su malo bolji u MTA i koji će raditi, a ne koji samo pričaju xd
Poslednja Izmena: Jul 19, 2011, 23:04:34 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

62 beta testera? Haha, biće igrača, biće  :D Sretno  :)

Citat: [H]265 poslato Jul 19, 2011, 22:45:23 POSLE PODNE
BTW: Tražim 2 super skriptera koja su voljna raditi neke mape za mx-rp tko je zainteresiran na PM neka se javi. Vjerujte mi mape će biti zahtjevne i velike tako da mi se jave samo oni koji su malo bolji u MTA i koji će raditi, a ne koji samo pričaju xd

Ne kužim? Tražiš skriptere da ti mapaju...

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 19, 2011, 22:52:14 POSLE PODNE
62 beta testera? Haha, biće igrača, biće  :D Sretno  :)
Ne, to ti je slika od prošlog otvorenja

@Blood - hahah malo sam se sjebao ^^
Kristijan Stipić

Dobili smo novi IP, hostan preko VPSa
46.19.32.5:7778

Sutra (tj. danas) drugi private beta test. Ispravljeni su SVI bugovi koji su prijavljeni na prvom testiranju, a ukoliko se ovoga puta ne pronaÄ'e niti jedan bug znat ćemo točan datum otvorenja :)
Kristijan Stipić

Sretno vam dalje :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Srecno, samo mozda nisi trebao /stuck da izbacis skroz, mozda samo da igrac ne moze da koristi tu komandu u odredjeno vreme (cuff, taz itd ..)

Odlican je i portal i forum.

Citat: Razer poslato Jul 20, 2011, 11:35:27 PRE PODNE
Srecno, samo mozda nisi trebao /stuck da izbacis skroz, mozda samo da igrac ne moze da koristi tu komandu u odredjeno vreme (cuff, taz itd ..)

Odlican je i portal i forum.

Ako će negdje baš 'zaštekati' neka koristi /pitaj [text] i kaze adminima za problem.
Kristijan Stipić

Srecno vam sa serverom samo me neko iskljucio sa foruma -.-"..


Evo dvije slike koje sam danas slikao ne vidite ništa posebno ali tek toliko da vidite izgled novi (nosi stil) ^^ za koji dan će doći više slika



Kristijan Stipić


[Forum]
Forum je lepo sredjen samo se malo vise profurala ta MysticJade tema ali nema veze svako ima razlicit ukus, meni je sasvim ok dizajn!!!
[Portal]
Portal mi se mnogo vise svideo, cestitke onom ko je onako lepo sredio dizajn
[Server]
Sto se tice servera ocekivali smo da ces da napravis cudo. Odlicno si uradio ovaj novi izgled samo tako nastavi i uspecete 100 posto!!!
Ocena: 10/10

Hvalal plawi pozdrav tebi i tvom serveru. - Jeli Max još vlasnik?
Kristijan Stipić