Mexico Roleplay informacije prvog beta testiranja

Započeo Slay, Jul 18, 2011, 00:00:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

MEXICO ROLEPLAY BETA TEST 1.5




- Za početak se želim zahvaliti svim beta testerima koji su bili na prvom testiranju jer bez njih se ne bi otkrilo ovoliko bugova koliko su mi oni prijavili. Eto da ne duljim evo Å¡ta je slijedeće, skripta nije imala nikakvih većih bugova osim jednog, a to je sa registracijom ( stalno si se morao ponovno registrirati ) - samo bih htio napomenuti da je problem naÄ'en i popravljen kao i puno ostalih 'manjih' bugova koje su pronaÅ¡li. - Komanda /veh za spawn vozila stvara problem jer dolazi do mjeÅ¡anja ID - ova vozila Vehicle Handler sustav koji sam napravio ne može 'paziti' na tu komandu stoga sam napravio 50 vozila koja se spawnaju daleko u oceanu i kada se koristi /veh [id] [color 1] [color 2] samo se promjene kordinate i spawna se znaći maksimalni broj vozila koje admini smiju spawnati će biti 50! - Ponovni beta test će biti za par dana stoga molim da se malo viÅ¡e priključite na forum i rasprave jer vidim da se aktivnost smanjila.

- Kada skripta doÄ'e u fazu da se na ovakvim 'private' testiranjima neće pronaći niti jedan bug onda ću pustiti javni beta test koji će trajati jedan dan! A, nakon njega će se znati TOÄŒAN dan otvorenja servera.

LISTA POPRAVLJENIH BUGOVA


  • Admini kada su koristili /specplayer i nakon /specoff stvarali su se na spawnu a od sada se vrate na poziciju gdje su koristili /specplayer
  • Od sada u ducanu vise ne mozete kupiti sat jer postoji vec sat na vrhu ekrana stoga je uklonjena i komanda /time
  • Od sada kada igrač koristi /pitaj ili /report admin odma dobi i njegov ID
  • Bug sa kreditima je popravljen od sada postoje 3 vrste kredita ( mali, srednji, veliki )
  • Popravljena komanda /givedrugs
  • Izbacena komanda /stuck kako ne bi doslo do iskoristavanja
  • Komanda /ticket je popravljena i sada je minimalna kazna $50 a najveća $1000 za ostalo se ide u zatvor
  • Komanda /veh je popravljena, a ako neće raditi na beta testiranju izbacit će se
  • Napravljena skripta za polaganje vozačke dozvole, cijena je $1300
  • Ubačena mappa burga i benzinske pokraj
  • Puno komandi prebaćeno u YCMD za neki dio je zaslužan pomoćni skripter Paradox
  • Napravljena pozdravna poruka na ulazu neÅ¡to kao intro ali nije
  • Dodano je par mapa koje ureÄ'uju grad


- Trenutno čekamo novi host čim budemo dobili novi IP opet će se otvoriti drugi beta test, a takoÄ'er imam za sredit joÅ¡ neke stvari na modu ali to će biti gotovo kroz par dana jer postoje joÅ¡ neki sitni bugovi.

Pozdrav
  * [H]265

EDIT: Puno hvala Gigi-u za ideju o vehicle handler-u
Poslednja Izmena: Jul 18, 2011, 00:05:24 PRE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

A kako je moguce da se pomesaju IDovi vozila?
Ja koristim takodje /veh [ID] komandu i nisam imao nikakvih problema.


Srecno! Valjda necete imati neke vece bugove.

Ex zasto si koristio taj nacin za kreiranje vozila? Tako ne mozes mjenjati modele
Kako mislis pomjesaju ti se id-ovi? Budi sutra na skype

Srecno sa serverom, nadam se da ce brzo biti public  8)
Poslednja Izmena: Jul 18, 2011, 00:44:30 PRE PODNE od [BU] Gigi_Falcone



Citat: joXy poslato Jul 18, 2011, 00:17:36 PRE PODNE
A kako je moguce da se pomesaju IDovi vozila?
Ja koristim takodje /veh [ID] komandu i nisam imao nikakvih problema.


Srecno! Valjda necete imati neke vece bugove.
Ti si onaj koji im je ukrao mod i objavio?


Sretno s serverom. ;)

Citat: aleluja =D poslato Jul 18, 2011, 00:53:59 PRE PODNE
Citat: joXy poslato Jul 18, 2011, 00:17:36 PRE PODNE
A kako je moguce da se pomesaju IDovi vozila?
Ja koristim takodje /veh [ID] komandu i nisam imao nikakvih problema.


Srecno! Valjda necete imati neke vece bugove.
Ti si onaj koji im je ukrao mod i objavio?


Sretno s serverom. ;)
Da,ja sam taj, i nisam ukrao nego mi je onaj drugi vlasnik dao, nzm kako se zvao, no, nije ni bitno.
Ja sam to snjime resio, i sta sad ti to ovde imas spominjati? Imas PM, pa me pitaj.


Citat: Luka P. poslato Jul 18, 2011, 00:56:03 PRE PODNE
Lijep izvjeÅ¡taj  :D
Ne mogu vjerovati, ali čini mi se da je sve bazirano na Godfatheru
Jeste, GF je, to je rekao u nekoj od proslih tema vezanih za Mexico.

ti dodjes u banku i kazes jedan srednji kredit?
To treba vise rp bit :P

Citat: [BU] Gigi_Falcone poslato Jul 18, 2011, 00:43:22 PRE PODNE
Ex zasto si koristio taj nacin za kreiranje vozila? Tako ne mozes mjenjati modele
Kako mislis pomjesaju ti se id-ovi? Budi sutra na skype

Srecno sa serverom, nadam se da ce brzo biti public  8)

Mogu mijenjati modele, nisi me shvatio.
MijeÅ¡aju se ID - evi u tom smislu da se NE MIJEÅ AJU viÅ¡e nikako jer je sreÄ'eno to.
Problem je bio s time što sam zaboravio na CarOwnerShip vozila ubaciti u ono što smo pričali.

Citat: Luka P. poslato Jul 18, 2011, 00:56:03 PRE PODNE
Lijep izvjeÅ¡taj  :D
Ne mogu vjerovati, ali čini mi se da je sve bazirano na Godfatheru

Aj ak mi možeš na PM objasnit čemu sluzi taj Vehicle Handler sustav?

Imaš PM sa objašnjenjem. - To je edit onog starog moda iako imam svoj RP mod koji sam pisao od nule na kojem sam radio skoro godinu dana ( od prošlog mexico roleplay-a ) ali jednostavno mi se neda ponovno neke sustave raditi jer sam započeo prezahtijevne stvari za koje treba vremena i živaca da se dovrše ali mi se neda jebat s time. Tako da sam prodao taj mod.

Citat: joXy poslato Jul 18, 2011, 00:17:36 PRE PODNE
A kako je moguce da se pomesaju IDovi vozila?
Ja koristim takodje /veh [ID] komandu i nisam imao nikakvih problema.


Srecno! Valjda necete imati neke vece bugove.

Ne razumiješ o čemu se radi zato i ne shvaćaš.

Citat: [Modern] Sonny poslato Jul 18, 2011, 01:17:22 PRE PODNE
ti dodjes u banku i kazes jedan srednji kredit?
To treba vise rp bit :P

Pa OFC da neće biti tako nego sam samo tako objasnio kako bi vi lakše shvatili o čemu se radi ugl. 3 tipa kredita.
Kristijan Stipić

...Neno...

Dosta dobro,cini se da ce mod biti extra.Samo napred! :)



Citat: [H]265 poslato Jul 18, 2011, 03:09:17 PRE PODNE
Citat: Luka P. poslato Jul 18, 2011, 00:56:03 PRE PODNE
Ne mogu vjerovati, ali čini mi se da je sve bazirano na Godfatheru

To je edit onog starog moda

Ali neprepoznaje se da je to uopće taj mod ;)

Ne znam zaÅ¡to je svima toliko važno znati jeli edit ili nije. Ali eto kad ste navalili jest edit je starog moda s time da sam pola sustava ponovo radio stari CarOwnerShip sam izbacio i napravio novi kao i puno drugih stvari kao npr. sve stare textdraw-ove sam izbacio i ubacio nove bolje/ljepÅ¡e i ofc popravljeni su svi bugovi koji su bili na proÅ¡lom modu samo se joÅ¡ toga ubacilo, npr. mape iz starog moda su sve izbačene i ubačene/napravljene su nove, sama registracija i spawn takoÄ'er je sve promijenjeno i OFC napravljeno joÅ¡ neÅ¡to novo uz to.
Kristijan Stipić

SoNNix

mod je pre dobro editovan tako da se ni primjeti da je stari...kad ce bit drugi betatest (datum)??

Citat: [Cyb3r | RP] SoNNix poslato Jul 18, 2011, 16:26:37 POSLE PODNE
mod je pre dobro editovan tako da se ni primjeti da je stari...kad ce bit drugi betatest (datum)??


Uskoro dok sve bude pripremljeno. I OFC dok host bude spreman.
Kristijan Stipić

e samo jedno pitanje, zasto ste na portal ostavili sa lijeve strane prostor? za neke reklame ili nesto drugo tu planirate?
svidja mi se dizajn, al mi je to zapalo za oko  :)