Streets of Los Santos[RP]

Započeo [LG]Tonny, Januar 08, 2010, 18:53:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo da vam predstavim jedan najnoviji balkanski server Streets of Los Santos.IP ce za par dana.Forum se jos ureduje.Znaci rijec je o jednom RP server,GF edit,dodani su anticheat i svasta drugo.Ima puno objekta.Admini su aktivni na forumu,a bit ce i na serveru.Grad je ukrasen.U mod su dodane neke nove stvari/komande.Radnja se dogada u Los Santosu.Server ce bit 24/7.POslovi su isti ko i u svakom serveru

Prijave za Admine---OTVORENE
Prijave za Lidere---OTVORENEE


Organizacije:

Los Santos Police Deparment
Federal Bureau of Investigation
Naconalna Garda
Gradonacelnik


Bande:

Groove Street Family
MS-13
Hitman Agencija
Bloodz


Svi ste dobrodosli na OTVARANJE!!

IP: uskoro
Forum: http://streetsoflossantos.tk/

by:James_Smith

UZIWAJTE!
Poslednja Izmena: Januar 08, 2010, 20:40:46 POSLE PODNE od JaMeS

Zelim ti svu srecu sa otvorenjem servera.Daj boze da imas dosta igraca  ;D

Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 08, 2010, 18:57:39 POSLE PODNE
Zelim ti svu srecu sa otvorenjem servera.Daj boze da imas dosta igraca  ;D

hvala bro,ali nisam ja owner ja samo reklamiram xD,ali svejedno hvala :)  :D  :)

r4z0r

Lijepo na prvu al jos jedan edit ..
Gledao sam u mafije i vidim tu Bloodz .. koji ce vam k. bloodz ako nemate cripz ? Pa te 2 bande ratuju jedna protiv druge  ;D

ja stvarno ne kuzim sta otvarate tako puno rpg servera... prevelika je konkurencija po meni.. gledajte Dm nema ni jednog servera...

al ae sretno s serverom...  :-*




2 puta otvarate temu za isti server a niti ga niste otvorili -.- ajde više otvorite server da svi vidimo pa može lock ovo xD

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Citat: TheSaint poslato Januar 08, 2010, 20:18:44 POSLE PODNE
2 puta otvarate temu za isti server a niti ga niste otvorili -.- ajde više otvorite server da svi vidimo pa može lock ovo xD

jbg sta ces,host nije radio sada preko pravoslavnog bozica xD pa zato...hvala svima i ja se nadam da cemo uspijet...

Znam vlasnika ovog servera, dobar lik ali neznam koliko je dobar server. Nadam se da ce te se uspjeti probiti u moru Balkanskih RPG servera. Nazalost ima vise balkanskih servera nego igraca. Mnogo propalih snova... I savjetujem sto prije da otvorite, nije se trebalo ovako uranit sa reklamiranjem al nema veze. Uglavnom zelim vam srecu, i nadam se da ce te uspjeti...

Lamine Diarra

Citat: [CC]Stormer poslato Januar 08, 2010, 22:14:53 POSLE PODNE
Sretno.. Nadam se da ce ista bit od ovih servera sto se u zadnje vrijeme otvaraju  ;)

Me too :P.

Citat: sLap poslato Januar 09, 2010, 00:19:31 PRE PODNE
Nazalost ima vise balkanskih servera nego igraca.

Tu si 100% u pravu. Vise ima servera nego igraca(sa izuzetkom CH i GF xP)

matemandbrnaze742

CitatTu si 100% u pravu. Vise ima servera nego igraca(sa izuzetkom CH i GF xP)

LooL a sto je s ST zar je on propao on dnevno ima po 40-50 igraca xD

Lamine Diarra



E cujte..Tebi sretno s serverom,a vidim da ste napisali da nema niti jednog DM servera!
Bit ce za jedno tjedan dana,mi uredjujemo totalka mod,CroBosnia DM Server,moramo zakupiti host i to je to!
Imamo GM edit naravno,eto to ce bit mozda...4-5 DM server