ExtReme RolePlay

Započeo rloveution, Jul 11, 2011, 18:54:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

pa zato su po meni i dosadili RP serveri i prebacio sam ase na drift - stunt - freeroam...

jer m je zaqbavnije... ko ce vise RPat, dosadi

Citat: Ohohoho poslato Jul 23, 2011, 18:32:02 POSLE PODNE
U zadnje vrijeme sve jedni te isti GameModovi samo mi nije jasno sta ste editovali? Zadnja 2 servera gdje sam igrao isti GameMode sad i ovo kakav edit crni cccc
daj mi IP servera gdje ima isti gamemod



E kad sam vidio ovo "McZap" moram da udjem na server :))
Zap ako vidis ovo ja sam Cortez za TRP doci cu da vas vidim :))))
SRETNO MOMCI! :-*





Citat: tbedy.amx poslato Jul 23, 2011, 19:02:43 POSLE PODNE
pa zato su po meni i dosadili RP serveri i prebacio sam ase na drift - stunt - freeroam...

jer m je zaqbavnije... ko ce vise RPat, dosadi

s kim ces igrat, kad slabo ko sa balkana igra te servere, mozda otvoris svoj, onako kako sam ja napisao moj savjet, pa i bude, samo pokuasj i vidices.
Last nick: Vectro64

Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Jul 26, 2011, 15:20:17 POSLE PODNE
Citat: tbedy.amx poslato Jul 23, 2011, 19:02:43 POSLE PODNE
pa zato su po meni i dosadili RP serveri i prebacio sam ase na drift - stunt - freeroam...

jer m je zaqbavnije... ko ce vise RPat, dosadi

s kim ces igrat, kad slabo ko sa balkana igra te servere, mozda otvoris svoj, onako kako sam ja napisao moj savjet, pa i bude, samo pokuasj i vidices.
Nemojte pisat stvari koje nisu vezane za server ;)


Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Jul 28, 2011, 12:29:14 POSLE PODNE
Sve ovo mogu  da vidim na svakim drugim serveru,tako da nemam razloga da dolazim na vas server :)
Sve ovo idi i gledaj i pisi na drugim serverima ovdje bespotrebne stvari nemoj pisati .



Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Jul 28, 2011, 21:25:50 POSLE PODNE
Citat: lucky poslato Jul 28, 2011, 14:07:13 POSLE PODNE
Citat: <=[♫]_3m1r_[♫]=> poslato Jul 28, 2011, 12:29:14 POSLE PODNE
Sve ovo mogu  da vidim na svakim drugim serveru,tako da nemam razloga da dolazim na vas server :)
Sve ovo idi i gledaj i pisi na drugim serverima ovdje bespotrebne stvari nemoj pisati .

Decko,ne bitan si,imam pravo da pisem sve dok moji postovi imaju veze sa temom  :-*

Decko ,pisi al prvo uzmi neke instrukcije ,jer vidim da ti bas pravopis ne ide od ruke ("nebitan si" pise se sastavljeno  )
:-*