[GM]Noxicus | ProGaming gamemode

Započeo Zarathos, Jul 11, 2011, 00:32:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Jedno pitanje u vezi skinova lidera nikako nemogu da nadem u skripti samo sam nasao skinove ostalih rankova ali kada sebi dam lidera uvjek mi dode onaj stari skin ? moze pomoc? Gdje da nadem to ?
Poslednja Izmena: Jul 14, 2011, 10:55:23 PRE PODNE od sedin007



Gdje se nalazi admin baza ?

Edit
Pronasao sam je !
Poslednja Izmena: Jul 14, 2011, 21:50:49 POSLE PODNE od Dario_Choki

Citat: sedin007 poslato Jul 13, 2011, 22:22:35 POSLE PODNE
Jedno pitanje u vezi skinova lidera nikako nemogu da nadem u skripti samo sam nasao skinove ostalih rankova ali kada sebi dam lidera uvjek mi dode onaj stari skin ? moze pomoc? Gdje da nadem to ?

Trazi "lider" i ono drugo sto dodje jer je to pod komandom /postavi

Citat: Dario_Choki poslato Jul 14, 2011, 11:57:30 PRE PODNE
Gdje se nalazi admin baza ?
Ja mislim da nema




Citat: sedin007 poslato Jul 13, 2011, 22:22:35 POSLE PODNE
Jedno pitanje u vezi skinova lidera nikako nemogu da nadem u skripti samo sam nasao skinove ostalih rankova ali kada sebi dam lidera uvjek mi dode onaj stari skin ? moze pomoc? Gdje da nadem to ?


Odi u skritp nadji di napises /apostavi lider... nadji to ti je lider i promjeni id od skina kojeg zelis


Citat: sedin007 poslato Jul 14, 2011, 23:17:44 POSLE PODNE
Ma to sam radio nece brate da nade !

Citatelse if(strcmp(odabir,"lider",true) == 0)
         {
            if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1337)
               {
                  if(IsPlayerConnected(igrac))
                     {
                        if(kolicinas >= 1 || kolicinas <= 13)
                        {
                        PlayerInfo[igrac][pLeader] = kolicinas;GetPlayerName(igrac, idname, sizeof(idname));
                        PlayerInfo[igrac][pMember] = 0;PlayerInfo[igrac][pRank] = 6;
                        new ttext[120];
                     if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 1) { ttext = "Police Department"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 2) { ttext = "FBI"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 3) { ttext = "SWAT"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 4) { ttext = "MD"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 5) { ttext = "LCN"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 6) { ttext = "Yakuza"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 7) { ttext = "Gradonacelnik"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 8) { ttext = "Hitman"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 9) { ttext = "CNN"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 10) { ttext = "Taxi"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 11) { ttext = "Licensera"; }
                     else if( PlayerInfo[igrac][pLeader] == 12) { ttext = "Mara Salvatrucha(MS13)"; }
                     else if(PlayerInfo[igrac][pLeader] == 13) { ttext = "Crips"; }
                     else {ttext = "[Nema]";}
                     if(kolicinas == 0) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 0; }
                  else if(kolicinas == 1) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 288; } //Police Force
                  else if(kolicinas == 2) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 286; } //FBI/ATF
                  else if(kolicinas == 3) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 287; } //National Guard
                  else if(kolicinas == 4) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 228; } //Fire/Ambulance
                  else if(kolicinas == 5) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 113; } //La Cosa Nostra
                  else if(kolicinas == 6) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 120; } //Yakuza
                  else if(kolicinas == 7) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 147; } //Mayor
                  else if(kolicinas == 8) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 294; } //Hitmans
                  else if(kolicinas == 9) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 227; } //News Reporters
                  else if(kolicinas == 10) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 61; } //Taxi Cab Company
                  else if(kolicinas == 11) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 171; } //Driving/Flying School
                  else if(kolicinas == 12) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 110; } // ESL
                  else if(kolicinas == 13) { PlayerInfo[igrac][pChar] = 104; } // Crips

                  SetPlayerSkin(igrac, PlayerInfo[igrac][pChar]);
                        format(string,sizeof(string), "{FF0000}Postavljen si za lidera: %s! | {FFFF80}Admin: %s",  ttext, sendername);SCM(igrac, 0xFF4141FF, string);
                        format(string,sizeof(string), "{FF0000}Postavio si {FFFF80}%s za lidera %s", idname, ttext);SCM(playerid, 0xFF4141FF, string);
                        }
                        else return SCM(playerid, GREY, "Ne idi ispod 1 i preko 13!");
                     }
                     else return SCM(playerid, GREY, "Taj igrac nije online!");
               }
               else return SCM(playerid, GREY, "Nisi ovlasten!");
         }


Evo ti...

Spike


Predeobar je mod bas sam ga sad testiro i nmg reci da mi se nesvidja vidi se da je puno truda ulozeno u mod i zato sve cestitke ;)))

Citat: Spike poslato Jul 15, 2011, 05:45:54 PRE PODNE
mod nije los,ali ima puno bugova  ;)
Ja Koliko znam Bugova nema osim sto pola komanda za admine je stavljeno na /apostavi i /aponisti

Budi Srecan sto je "Pacino" uopste objavio mogo je da ne objavi .. !

Hvala na Codu pomogao si mi ! Moze samo jedno pitanje dali ima komanda /recon ili kako se vec pise isprobavao sam ali nisam nasao i ako mi moze reci di je admin baza ?



/recon komanda nije da spectanje igraca..

admina baza je u SF-u

Pa dali ima neka komanda za pracenje igraca ?



po mojim saznanjima ne... ali napravi sam svoju!

Čovječe koliko ste naspammali temu ??? svi ste ga skinili i igrajte što imate toliko da spammate ::)

Prijava moderatoru da locka temu!!
Poslednja Izmena: Jul 15, 2011, 14:21:30 POSLE PODNE od Dane

Omg Promjenio sam ime ORG i sada compile sam sve nema gresaka nista i upalim srw i nece da mi se prikaze da je upajen tamo u sa:mp -u gdje treba da udem na srw omg??
brzo odg pls