[GM]Noxicus | ProGaming gamemode

Započeo Zarathos, Jul 11, 2011, 00:32:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Dali to ide za sve komande koje ne rade ??




Ok hvala ti javim se ako nesto ne budem znao !



Jao jeste naspammali :S
Just one more time.


Eto nadao se da nema bugova al sam nasao
Odite se regat pa se prijaviti upisite koju god sifru i uci cete u bilo ciji acc  :'(

Citat: EM|Pacino poslato Jul 12, 2011, 20:47:28 POSLE PODNE
Jao jeste naspammali :S
e pozz oces recc kako se zove ta FS s kojim radis evente. pls odgovori mi na PM.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [CL]Cooper poslato Jul 13, 2011, 09:52:16 PRE PODNE
Eto nadao se da nema bugova al sam nasao
Odite se regat pa se prijaviti upisite koju god sifru i uci cete u bilo ciji acc  :'(

Istina...taman sam krenio edit mode a sad bug ima....a u tri papirnate maramice :S...


Citat: Izet Fazlinovic poslato Jul 13, 2011, 10:55:01 PRE PODNE
Citat: [CL]Cooper poslato Jul 13, 2011, 09:52:16 PRE PODNE
Eto nadao se da nema bugova al sam nasao
Odite se regat pa se prijaviti upisite koju god sifru i uci cete u bilo ciji acc  :'(

Istina...taman sam krenio edit mode a sad bug ima....a u tri papirnate maramice :S...



Ewo bas sam sada testirao to sto vi kazete,kada se regas i ne upises svoju sifru pise "Greska"-Pogresili ste svoju sifru,probajte ponovo.

ae sad si fino daj 1338 admina pa ces vidit...upisi bilo koju i log ce ti se

Meni isto nema taj bug ! ali neznam sto nece u hq od neke org pise /oruzje i to kucam i na sec se pojavi taj gun i nestane ??



Pitanje za Pacina : Dali se vozila na buy stavljaju dinamicno ? Znaci nekom komandom da se stvori ? plz odgovori sry na spamu
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: sedin007 poslato Jul 13, 2011, 11:47:59 PRE PODNE
ali neznam sto nece u hq od neke org pise /oruzje i to kucam i na sec se pojavi taj gun i nestane ??
A sta ti mislis??Ako si nekad igrao na RP serverima mozda ali mozda si primetio da prvi lvl ne moze da nosi oruzije i zato mu i SKINE oruzije kada uzmes...:S...

Dao sam sebi 20 lvl i isto mi se desava ?



Citat: Izet Fazlinovic poslato Jul 13, 2011, 11:21:43 PRE PODNE
ae sad si fino daj 1338 admina pa ces vidit...upisi bilo koju i log ce ti se

Kao

1. Dao sam sebi 1338 i ukucam npr loziku 1214124124124 Pise "GRESKA" UKUAJ SVOJU PRAVU LOZINKU!

2.Sve KOMANDE RADE IMATE POLA KOMANDI NA "/APOSTAVI"

3.BUDITE ZADOVOLJNI STO NAM JE COVEK DAO MOD.