Balkan Mafia RPG

Započeo [BM]Daka, Januar 06, 2010, 20:59:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav!

Vjerovatno velika vecina posjetitelja ovog sajta zna za server Balkan Mafiu. Za sve one koji ne znaju a i one koji znaju neka nastave citat.
U zadnje vrijeme raja sve manje dolazi na server. Od kako je poceo raspust stanje se popravlja ali to opet nije to to, kao sto je nekada bilo.

Nas server ima veoma veliku podrsku jednog od najposjecenijih i najboljih gaming portala na balkanu hcl.hr. Naime, vlasnik Balkan Mafie je i Administrator na HCL.hr. Server je dobro izreklamiran iako se na tome da jos poraditi.

Takodje imamo dobar GameMod(skriptu). Cinjenica jest da ima malo bugova ali sa kojim se moze igrati. Trenutno dodajem neke stvari brisem stare cilj mi je malo mod dovesti u red.

Na serveru se provode stroga RP pravila. Server je poceo sa provodjenjem tih pravila od prosle godine, a od tada je vecina shvatila poentu RP-a. Naravno nema PowerGaminga, MetaGaminga, Drive-By, Spawn Killa (To vise nije ni moguce raditi), DeathMatcha, Bunny Hopa, Ninja Jacka. Admini su po ovome pitanju prestrogi.

Neki igraci su se potrudili pa tako imamo i svoj ModPack za skinove Cripsa (Groove Street Family) i Bloodza(Ballas).

Svakim danom cinimo update servera. Dodaje se najmanje 3-4 stvari na dan, bile one velike ili male. Sada pravimo jedinstveni race sistem kojeg niko nema na balkanu(zasad :) ). Takodjer pravimo i mogucnost dodavanja objekta oko kuce. Ima tu jos mnogo stvari kao sto su zadaci za bande gdje trebaju postaviti bombu u drugu bazu i tako. Eventi se vrlo cesto organiziraju od kojih su najcesci UnderGround Race bulletima i Dakar. Tu je i Car DeathMatch znaci sudaranje autima. Dosta igraca je doslo na nas server sa GeForce SAMP Servera.

Na forumu se mozete prijaviti za bande i mafije kao sto su Yakuza, Balkan Mafia, Crips i Blood'z. Tu su i naravno legalne organizacije poput Policije, FBI, Mayora i naravno profesionalne ubice koji su ilegalna organizacija. Na forumu cete pronaci sve od samog sadrzaja servera do softvera, kupovine i prodaje vlastitih stvari te GFX Design dijela. Na portalu imate par vijesti takodje i BM Stuff gdje mozete vidjeti slike nekih Admina :P.

Takodje imamo i CS Non Steam i Steam servere. Non-Steam svaki dan ispunjen do posljednjeg mjesta dok kod Steama to nije slucaj.

Napomena: Ako vas nesto zanima slobodno pitajte tu.

http://www.balkan-mafia.com/forum/ Adresa foruma
http://www.balkan-mafia.com Adresa portala
http://www.cs.balkan-mafia.com/ Adresa CS Podforuma
IP Servera: 94.23.26.10:8347



Pozdrav,
Daka
Poslednja Izmena: Januar 06, 2010, 20:59:57 POSLE PODNE od [BM]Daka




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

ja mislim da i doÄ'em kada bude taj veliki update o kojem su mi govorili...

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Citat: TheSaint poslato Januar 06, 2010, 21:06:01 POSLE PODNE
ja mislim da i doÄ'em kada bude taj veliki update o kojem su mi govorili...

Uff. Ma to je bilo davno. Hehe. ;)




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Citat: [BM]Daka poslato Januar 06, 2010, 21:07:40 POSLE PODNE
Citat: TheSaint poslato Januar 06, 2010, 21:06:01 POSLE PODNE
ja mislim da i doÄ'em kada bude taj veliki update o kojem su mi govorili...

Uff. Ma to je bilo davno. Hehe. ;)

jaooo zbilja sam outdated xD idem se onda regat sada

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Ludi Grad

ja bi dosao igrati na vasem serveru dok ne otvorim svoj.......ali vec ima neko regan sa "mojim" NICKOM  >:(  :'(  8)

dobar je server sjecam se kad sam igrao prije 1,5god nes sitno :P

PS: nego daka nece mi onaj vas radio na webu :(




Ah. Ma nas admin :). Igraj s drugim nickom evo ti primjer :P

Leo_Morales :P




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Joj kad se sjetim kad je Shapey tu jos bio i DLG isto... A ti si jos daka bio admin lvl 1. I kad smo prodavali one productse u pd armory  ;D
Mozda navratim, btw. ja sam ti Joey Vega.

Znam. Sad sam 1338 :P. DLG-a smo nagovorili da se vrati :)

Znam Joey.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.


Citat: Nik Delgad poslato Januar 06, 2010, 21:16:20 POSLE PODNE
dobar je server sjecam se kad sam igrao prije 1,5god nes sitno :P

PS: nego daka nece mi onaj vas radio na webu :(

Radio se popravlja..i ulepsava se web stranica..pa je zato trenutno van funkcije..inace popravice se brzo :D

Evo da kazem da je Balkan Mafia odjednom krenula ka bolje. Sinoc stalno od 27-32 igraca. Danas isto tako stalno, malo sada u zadnji sat-dva broj igraca opao al ce opet veceras. Zbog toga sve je "kriv" daka koji je iskriptao itekako dobar mod, samo jos mali bugovi da se poprave i sve ce biti super. DOdjite i posjetite nas.

by:Baja ((da se zna ko sam xD))

Lamine Diarra

Citat: (BM) Jack poslato Januar 13, 2010, 16:41:41 POSLE PODNE
Evo da kazem da je Balkan Mafia odjednom krenula ka bolje. Sinoc stalno od 27-32 igraca. Danas isto tako stalno, malo sada u zadnji sat-dva broj igraca opao al ce opet veceras. Zbog toga sve je "kriv" daka koji je iskriptao itekako dobar mod, samo jos mali bugovi da se poprave i sve ce biti super. DOdjite i posjetite nas.

by:Baja ((da se zna ko sam xD))

Bice sutra 45. Pozvao sam jos 7 njih sa Skype-a da dodju da igraju :P ;).

SVI KOJI IGRAJU SAN ANDREAS MULTI PLAYER NEKA DODU NA RPG SERVER. VECERAS AKO NAS BUDE 40+ BIT CE ODLICNE NAGRADE OD STRANE ADMINA, DODJITE I ZABAVITE SE UZ EXTRA MOD...

94.23.26.10:8347

Uz ovo ce biti veliki dakar event.

Takodjer sljedeci sat poslije eventa ce se gledat RolePlayer sata. :=)




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

Lamine Diarra

Ljudi, upadajte na Balkan Mafiu da oborimo rekord po broju igraca i da se dobro zabavimo ;).

Usput, biografija servera :P: http://www.balkan-mafia.com/bm-rpg-server .