MTA Facebook stranica

Započeo panameR., Jul 10, 2011, 22:30:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako Prestavio bi vam MTA stranicu na Facebook-u
Bit ce puno radova i unutra kodovi i odmah mozete postaviti na vas server. de ne duljim pridruzite se grupi.
LINK : http://www.facebook.com/balkanMTA
Uskoro cu sredit FBML za stranicu ako vam treba kakva pomoc mozete se javit na toj stranici na facebook-u
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

lijepo je to ali bilo bi bolje da je forum ili nesto nego vako
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

LoL
Već sam naručio domenu za Balkan MTA forum.
Pričao sam i sa Sopranom u vezi toga..

I ovo što si napravio je loše. Jer MTA nije vezan samo za mappanje. MTA i drugih stvari.

Last nick: Paradox

Citat: Paradox poslato Jul 10, 2011, 22:59:29 POSLE PODNE
I ovo što si napravio je loše. Jer MTA nije vezan samo za mappanje. MTA i drugih stvari.

Da ako mislis otvoriti oficijalni balkanski forum...da li znas osnove eto bar snove skriptanja u MTA?
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 10, 2011, 23:03:53 POSLE PODNE
Citat: Paradox poslato Jul 10, 2011, 22:59:29 POSLE PODNE
I ovo što si napravio je loše. Jer MTA nije vezan samo za mappanje. MTA i drugih stvari.

Da ako mislis otvoriti oficijalni balkanski forum...da li znas osnove eto bar snove skriptanja u MTA?

Ja ću otvoriti Službeni Balkan MTA forum.
Neznam, ali ima ljudi koji znaju. Prvog ću Correllija pozvat, jer on se kuži u svašta..

Citat: [A]Ricky poslato Jul 10, 2011, 23:03:53 POSLE PODNE
Da ako mislis otvoriti oficijalni balkanski forum...da li znas osnove eto bar snove skriptanja u MTA?

Ja znam. Ali puno ih na Balkanu ne zna.

Last nick: Paradox

Citat: Paradox poslato Jul 10, 2011, 23:06:44 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 10, 2011, 23:03:53 POSLE PODNE
Da ako mislis otvoriti oficijalni balkanski forum...da li znas osnove eto bar snove skriptanja u MTA?

Ja znam. Ali puno ih na Balkanu ne zna.

Ne ok..Svaka tebi cast..nego ako je vec neko owner oficijalne stranice..mislim da bi trebao da zna bar osnove..a i u potpisu mu stoji Mapping Skill: 85%
Mislim da vlasnik oficijalnog MTA foruma mora da ima vece kvalitete...ali ok..danas svako otvara oficijalne stranice... :D

Ocekujte Oficijalnu Stranicu Sundjer Boba na Balkanu :D
Poslednja Izmena: Jul 10, 2011, 23:12:36 POSLE PODNE od [A]Ricky
//

Citat: [MX]Vilko poslato Jul 10, 2011, 23:06:05 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 10, 2011, 23:03:53 POSLE PODNE
Citat: Paradox poslato Jul 10, 2011, 22:59:29 POSLE PODNE
I ovo što si napravio je loše. Jer MTA nije vezan samo za mappanje. MTA i drugih stvari.

Da ako mislis otvoriti oficijalni balkanski forum...da li znas osnove eto bar snove skriptanja u MTA?

Ja ću otvoriti Službeni Balkan MTA forum.
Neznam, ali ima ljudi koji znaju. Prvog ću Correllija pozvat, jer on se kuži u svašta..
Ako hoces ovo ti moze bit officijalna facebook stranica u pm mi napisi kako se zoves na fejsu da te postavim za admina ako oces naravno
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Neću.
Kad budem kreiro, vlasnik ću biti samo JA i moj prijatelj

gle ja sam isto mislio napravit balkan mta forum. zato sam i napravio stranicu.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Ti ni domenu za svoj server nemozes kupiti :S

Citat: [Lexus]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Jul 10, 2011, 23:22:41 POSLE PODNE
gle ja sam isto mislio napravit balkan mta forum. zato sam i napravio stranicu.
nerazumijem koji dio nerazumijes.
Molim admine da lock-aju ovo jer se ovi bzvz cimaju
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Pa mislio si, Å¡to nisi..

Citat: [MX]Vito aKa Santina poslato Jul 10, 2011, 23:24:27 POSLE PODNE
Ti ni domenu za svoj server nemozes kupiti :S

Jooj legendo :D