[pomoc] oko objekte!

Započeo El Toni, Jul 08, 2011, 13:15:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GF
Detaljan opis problema: ma napravio sam nesto kao admin bazu u LV na plazu... u lv ssamo je ta mapa druga nema ima samo 212 objekte na mapu....i stavio sam na serevr i neke objekte nema gi zasto je to kad stam stavio kod burga u ls pitao sam tu sta je rekli ste mi da je na to mesto previse objekte ali tu u LV je samo ta mapa ima oko 212 objekte i se nelegaju sve??? zasto !
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Koji streamer koristis (ako uopste koristis) ??
Ne igram SA:MP vise..


Onda nebi trebalo biti problema , i ja njega koristim i i mam preko 5000 objekata i radi dobro  ::) ::) ::) ::) ::)
Ne igram SA:MP vise..

ja u lv imam samo oko 212 objekte i se nevide bas... u ls kod burga imam 100ovjekte i ako stavim jos nevide se :@ jel moze da ja do modu nesta ili?

probaj staviti drugaciju verziju tog streamera...
Ne igram SA:MP vise..


Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jul 08, 2011, 18:01:59 POSLE PODNE
Jesi li koristis CreateObject ili CreateDynamicObject?
CreaateDynamicObject koristim

најверојаÑ,но ги имаш сÑ,авено објекÑ,и во друг енÑ,ериер Ñ,ака да Ñ,ие се невиливи овој плугин мислам дека има Ñ,ука баг да не ги чиÑ,а добро објекÑ,и кога се во некој друг енÑ,ериер освен нормален 0
поздрав
Poslednja Izmena: Jul 09, 2011, 02:34:36 PRE PODNE od dwr7

Citat: dwr7 poslato Jul 09, 2011, 02:25:47 PRE PODNE
најверојаÑ,но ги имаш сÑ,авено објекÑ,и во друг енÑ,ериер Ñ,ака да Ñ,ие се невиливи овој плугин мислам дека има Ñ,ука баг да не ги чиÑ,а добро објекÑ,и кога се во некој друг енÑ,ериер освен нормален 0
поздрав
незнам шÑ,о може да биде рабоÑ,а али нишÑ,о Ñ,ој мод пропадна заради објекÑ,и неможаÑ, да се оправаÑ, никако сега зедов нов едиÑ,ирам сепак Ñ,,ала.

neznam sta moze da bude to ali nista taij mod je propao zbog te objekte nikako se nemoze opravit okey moze lock uzeo sam novi mod koj cu editovat ;)