[Pomoc]Error..

Započeo William Johnson, Jul 08, 2011, 12:35:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Balkan Stories tj Street Stories edit
Detaljan opis problema: Znaci ja sma napravio Auta za GSF al mi dodje ovaj error
C:\Users\Mario Sokic\Desktop\Balkan Omega\gamemodes\Probat cu za org auta.pwn(44341) : error 036: empty statement
Dio skripte: Evo vam ta linija

if(vozilo == gsfcar[1] || vozilo == gsfcar[2] || vozilo == gsfcar[3] || vozilo == gsfcar[4] || vozilo == gsfcar[5] || vozilo == gsfcar[6] || vozilo == gsfcar[7] || vozilo == gsfcar[8] || vozilo == gsfcar[9] || vozilo == gsfcar[10] || vozilo == gsfcar[11] || vozilo == gsfcar[12] || vozilo == gsfcar[13] || vozilo == gsfcar[14] || vozilo == gsfcar[15] || vozilo == gsfcar[16] || vozilo == gsfcar[17]);

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Hvala unaprijed ;)

Izgleda da si radio po ovome TuT(http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=18235.0) jelde??Nezz ispravit ali radi lakši način koji skoro svi koriste no CreateVehicle ili AddStaticVehicleEx i radi po TuT da ti se ne pomiješaju ID-ovi!!


Evo probaj raditi po ovome TuT: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=18121.0[/b][/i][/size][/font][/color]
Poslednja Izmena: Jul 08, 2011, 13:00:47 POSLE PODNE od Dane

Citat: William Johnson poslato Jul 08, 2011, 12:35:30 POSLE PODNE
Skripta koju koristim: Balkan Stories tj Street Stories edit
Detaljan opis problema: Znaci ja sma napravio Auta za GSF al mi dodje ovaj error
C:\Users\Mario Sokic\Desktop\Balkan Omega\gamemodes\Probat cu za org auta.pwn(44341) : error 036: empty statement
Dio skripte: Evo vam ta linija

if(vozilo == gsfcar[1] || vozilo == gsfcar[2] || vozilo == gsfcar[3] || vozilo == gsfcar[4] || vozilo == gsfcar[5] || vozilo == gsfcar[6] || vozilo == gsfcar[7] || vozilo == gsfcar[8] || vozilo == gsfcar[9] || vozilo == gsfcar[10] || vozilo == gsfcar[11] || vozilo == gsfcar[12] || vozilo == gsfcar[13] || vozilo == gsfcar[14] || vozilo == gsfcar[15] || vozilo == gsfcar[16] || vozilo == gsfcar[17]);

Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

Hvala unaprijed ;)



Posle IF nikada! Ali NIKADA ne ide ;

Uradio sam al na serveru opet pise da neam kljuceve
Poslednja Izmena: Jul 08, 2011, 14:41:05 POSLE PODNE od William Johnson