[Pomoc] /gmx problem

Započeo []Flynâ„¢, Jul 07, 2011, 12:49:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GF
Detaljan opis problema: Posle /gmx , server se lepo restartuje i krene da ulazi na Server, ali odjednom stane i ne izbacuje login, i onda moram relog...
Ovako mi stoji posle GMX restarta... i kad odem relog, sve lepo, sve ok... lepo se ulogujem, sve sacuva, ali samo ovo nzm sta je....(slika dole)
Dio skripte: Recite sta trebam staviti...
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):


Citat: [Cyb3r | RP] joXy poslato Jul 07, 2011, 12:49:02 POSLE PODNE

Dio skripte: Recite sta trebam staviti...




Slike tvoje prababe i pradede sa vencanja..


(salim se, OnPlayerConnect i /gmx)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

COMMAND:gmx(playerid,params[])
{
if(PlayerInfo[playerid][Admin] >= 1337) return SCM(playerid, COLOR_GRAD1, "[ERROR]: Samo administratori servera mogu koristiti ovu komandu.");
{
GameModeExit();
}
return 1;
}



Koji deo u OnPlayerConnectu da ti dam... jer ima puno toga...

kao prvo,komanda ti nije u redu...
ovde admin sa vecim adm lvl-om od 1337(ukljucujuci i ovaj lvl) nece moci koristiti komandu..

COMMAND:gmx(playerid,params[]) 

if(PlayerInfo[playerid][Admin] < 1337) return SCM(playerid, COLOR_GRAD1, "[ERROR]: Samo administratori servera mogu koristiti ovu komandu."); 
GameModeExit(); 
return 1; 

Citat: Aleksandar? poslato Jul 08, 2011, 10:22:44 PRE PODNE
kao prvo,komanda ti nije u redu...
ovde admin sa vecim adm lvl-om od 1337(ukljucujuci i ovaj lvl) nece moci koristiti komandu..

COMMAND:gmx(playerid,params[]) 

if(PlayerInfo[playerid][Admin] < 1337) return SCM(playerid, COLOR_GRAD1, "[ERROR]: Samo administratori servera mogu koristiti ovu komandu."); 
GameModeExit(); 
return 1; 


Pa kako sam ja onda uradio /gmx? :D lvl sam 1338

nemoj GameModeExit nego SendRconCommand("gmx");
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √