Pomoc

Započeo m1®ʞō™, Jul 06, 2011, 18:14:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Moze li mi neko reci kako da radim svoje modove auta kako naprimer da ja napravim neki svoj auto,i kako da napravim svoj EML ? Hvala unapred

1.Neznam sta je EML
2.Idi u skolu za 3D Modeliranje nije to tako jednostavno kao sto ti mislis
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: System32 poslato Jul 06, 2011, 18:17:11 POSLE PODNE
1.Neznam sta je EML
2.Idi u skolu za 3D Modeliranje nije to tako jednostavno kao sto ti mislis



EML je emergency lights mod

Da napravis sovj neki mod treba ti puno vise od toga da nekoga pitas samo preko obicne teme..i oni koji to znaju koriste znanje da zarade..tako da ako si mislio da ces nesto dobiti free....prevario si se...naucis modeliranje naucis prigramirati, naucis HTML, C++ i javu i ne moze te niko zaustaviti
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 06, 2011, 18:28:31 POSLE PODNE
Da napravis sovj neki mod treba ti puno vise od toga da nekoga pitas samo preko obicne teme..i oni koji to znaju koriste znanje da zarade..tako da ako si mislio da ces nesto dobiti free....prevario si se...naucis modeliranje naucis prigramirati, naucis HTML, C++ i javu i ne moze te niko zaustaviti


A jel onda neko zna za ovaj EML ?

Pa to sto sam ti rekao nauci pa ces praviti EML
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 06, 2011, 18:33:12 POSLE PODNE
Pa to sto sam ti rekao nauci pa ces praviti EML


Evo nabavio sam neki EML mod i kad hocu da pokrenem onaj tool za instalaciju nece nesto,mozes mi pomoc ?

Citat: MirkoPFC poslato Jul 06, 2011, 19:00:44 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 06, 2011, 18:33:12 POSLE PODNE
Pa to sto sam ti rekao nauci pa ces praviti EML


Evo nabavio sam neki EML mod i kad hocu da pokrenem onaj tool za instalaciju nece nesto,mozes mi pomoc ?
ti mu kazes to nauci pa ces napravit..nemoze se to sjest i naucit za 3 sata ...za to su  potrebne GODINE  jbt...  ::) ::) ::) ::) ::)
Ne igram SA:MP vise..

Citat: Saul_Hudson poslato Jul 06, 2011, 19:03:11 POSLE PODNE
Citat: MirkoPFC poslato Jul 06, 2011, 19:00:44 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 06, 2011, 18:33:12 POSLE PODNE
Pa to sto sam ti rekao nauci pa ces praviti EML


Evo nabavio sam neki EML mod i kad hocu da pokrenem onaj tool za instalaciju nece nesto,mozes mi pomoc ?
ti mu kazes to nauci pa ces napravit..nemoze se to sjest i naucit za 3 sata ...za to su  potrebne GODINE  jbt...  ::) ::) ::) ::) ::)


Ok .....Aj mi sad recite u cemu je problem kad kerenem instalirati EML pise mi nesto nemoze ovako pise : The application failed to initialize properlt (0xc0000135) Click on OK to terminate the application