Savjet

Započeo Petar Pan, Jul 05, 2011, 15:21:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel mi mozete reci netko dobro ime servera

os i mod da ti napravimo? ako si nesposoban smislit ime i nemoj otvarat server... odma znam da ce bit botovski vlasnik a kaki vasnik taki i igraci


Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:24:01 POSLE PODNE
os i mod da ti napravimo? ako si nesposoban smislit ime i nemoj otvarat server... odma znam da ce bit botovski vlasnik a kaki vasnik taki i igraci

ajde mrs tamo

corex je u pravu ako nisi u stanju sam izmislit ime za svoj server najbolje da ga ne otvaras

Citat: Petar Pan poslato Jul 05, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:24:01 POSLE PODNE
os i mod da ti napravimo? ako si nesposoban smislit ime i nemoj otvarat server... odma znam da ce bit botovski vlasnik a kaki vasnik taki i igraci

ajde mrs tamo
TAKO PETAR PAN XAXAXAX.
Najacvi si lik.
Corex sta ti glumis ma ti si botovski vlasnik keva ti bundeva

Urban Gaming RolePlay ?
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Kako ces vodit server kad nemozes smislit ni ime servera

Citat: Petar Pan poslato Jul 05, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:24:01 POSLE PODNE
os i mod da ti napravimo? ako si nesposoban smislit ime i nemoj otvarat server... odma znam da ce bit botovski vlasnik a kaki vasnik taki i igraci

ajde mrs tamo

idi ti u tri pizde materine...

Citat: Digimontre poslato Jul 05, 2011, 15:26:14 POSLE PODNE
Citat: Petar Pan poslato Jul 05, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:24:01 POSLE PODNE
os i mod da ti napravimo? ako si nesposoban smislit ime i nemoj otvarat server... odma znam da ce bit botovski vlasnik a kaki vasnik taki i igraci

ajde mrs tamo
TAKO PETAR PAN XAXAXAX.
Najacvi si lik.
Corex sta ti glumis ma ti si botovski vlasnik keva ti bundeva

keva ti se jebe za krastavce majmune bolesni... i ti si botina ko i on jebo ti on mamu


Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:27:55 POSLE PODNE
Citat: Petar Pan poslato Jul 05, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:24:01 POSLE PODNE
os i mod da ti napravimo? ako si nesposoban smislit ime i nemoj otvarat server... odma znam da ce bit botovski vlasnik a kaki vasnik taki i igraci

ajde mrs tamo

idi ti u tri pizde materine...

Citat: Digimontre poslato Jul 05, 2011, 15:26:14 POSLE PODNE
Citat: Petar Pan poslato Jul 05, 2011, 15:25:11 POSLE PODNE
Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:24:01 POSLE PODNE
os i mod da ti napravimo? ako si nesposoban smislit ime i nemoj otvarat server... odma znam da ce bit botovski vlasnik a kaki vasnik taki i igraci

ajde mrs tamo
TAKO PETAR PAN XAXAXAX.
Najacvi si lik.
Corex sta ti glumis ma ti si botovski vlasnik keva ti bundeva

keva ti se jebe za krastavce [cenzura]e bolesni... i ti si botina ko i on jebo ti on mamu

E reci kevi je zaboravila gadjice kod mene kuci karao sam je sinoc pa zaboravila tangice ajde je reci da doce veceras u 12 H malo da popricamo pa da je vratim gadjice.
A da ponesi i krastavce je nabijem u rupicu  :P :P

DOSTA SPAMANJAAAAAAAAAAAAAAAAA
Poslednja Izmena: Jul 05, 2011, 15:32:16 POSLE PODNE od Petar Pan

Puno psovanja ima,Å¡to se nebi trebalo radit!!!Ako ime smislit nezzz nemoj otvarat server,ime možeÅ¡ staviti koje hoćeÅ¡ ako hoćeÅ¡ možeÅ¡ staviti Pero Djetlić RolePlay eto prijedlog!!!  :P :P

Ovde vidim vec 3 lika koji ce pojesti bananu... :D

retardirani botovi... necu nist pisat jer mi  se neda svadjat sa kretenom cija se mama kara za teglicu ajvara i cij tata pusta korjenje naopacke u popovoj basci


Citat: Corex poslato Jul 05, 2011, 15:38:54 POSLE PODNE
retardirani botovi... necu nist pisat jer mi  se neda svadjat sa kretenom cija se mama kara za teglicu ajvara i cij tata pusta korjenje naopacke u popovoj basci
Staje bre karo sam ti kevu e vido nas tvoje cale jbt. Icedio sam limun po picki tvoje keve. pa je karo u pickis 100 x.
A jebote kako sam je ajvar proso po pickici pa tucanje jaoooooo.
Pa nabio vibrator u njenu pickis jebote znas kako je aaaaa.
pa posle u bulju pa krastavce nabijali.

EDIT: Ne svadjam se ja vec ovaj

Ljudi Å¡ta je vama jel vi vidite u pravilima Å¡ta piÅ¡e bez psovanja,vrijeÄ'anja itd....Evo vam link poÅ¡to vidim da ne čitate http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=23.0!!!Vi niÅ¡ta rado bih da vam BAN spiče!!!Da sam Moderator ili Å¡ta viÅ¡e odma bih vam BAN dao!!
Poslednja Izmena: Jul 05, 2011, 15:44:51 POSLE PODNE od Dane