Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

SoNNix

Citat: Aleksandar? poslato Jul 21, 2011, 19:19:32 POSLE PODNE
Ovaj drugi predlog se meni svidja,mada ne verujem da to moze uspeti na Balkanu..
Ljubitelj sam serijala FM, kao i svih drugih fudbalkih igrica,i to je najveci razlog zasto mi se svidja predlog.

potpisuje...


Citat: Gotti747 poslato Jul 21, 2011, 19:25:01 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar? poslato Jul 21, 2011, 19:19:32 POSLE PODNE
Ovaj drugi predlog se meni svidja,mada ne verujem da to moze uspeti na Balkanu..
Ljubitelj sam serijala FM, kao i svih drugih fudbalkih igrica,i to je najveci razlog zasto mi se svidja predlog.

Hmm zasto ne ?

Pazi, to nece biti RP server, DM ili to da ce igraci biti svakog dana, nego ce igraca biti samo kada su utakmice (po 5-6 igraca u timu), takodje bice i kada budu treninzi, tj menadzer (trener) pozove igrace na trening. Svaki tim bi imao svoju administraciju (direktora i ostale) koji bi zaposljavali menadzera, davali mu sredstva za kupovinu novih igraca tokom prelaznog roka itd. Na utakmicama bi prisustvovali i navijaci tako da bi moglo da se napuni dosta igraca tokom jedne utakmice :)

jako dobro...bilo bi lijepo da to napravis

@Gotti da goti prva msm da bi uspjela .. al uspjela je relativna rijec ... mislis dali bi imala 50 stalnih igraca ?
ne bas ... vecinom su minimission onak serveri usput ... koje igras kad ti je dosadno ...
A druga ideja ... nevjerujem... Ovo stvarno tesko ostvarivo
Mozda sa ultra dobrom skriptom
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Gottaro, o prvoj ideji sam baš danas razmišljao i mislim da bi mogla da uspe.

Za drugu sam ZA jer obožavam fudbal, a joÅ¡ ako si već zamislio kako bi sve to mogao da odradiÅ¡ onda odlično, baci se na posao.  :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Djea poslato Jul 21, 2011, 19:30:45 POSLE PODNE
Gottaro, o prvoj ideji sam baš danas razmišljao i mislim da bi mogla da uspe.

Za drugu sam ZA jer obožavam fudbal, a joÅ¡ ako si već zamislio kako bi sve to mogao da odradiÅ¡ onda odlično, baci se na posao.  :)

Nisam jos sve u potpunosti ali jesam dosta stvari, videcu ovih dana da smislim jos nesto pa mozda pocnem sa radom. A MiniGames... trenutno me i ne privlaci bas, tj. privlace me samo neke dobro iskriptane Mini Igrice, ne mogu da izdrzim vise od 2 minuta na jednom takvom serveru koji ima po 50+ igraca a svaka mini igrica je nesto tipa DM i to onaj najklasicniji samo odaberes jedan od dva tima i pucate se.. Nego nesto tipa Protect The President, neke Parkour trke itd.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

SoNNix

Citat: Gotti747 poslato Jul 21, 2011, 19:35:02 POSLE PODNE
Citat: Djea poslato Jul 21, 2011, 19:30:45 POSLE PODNE
Gottaro, o prvoj ideji sam baš danas razmišljao i mislim da bi mogla da uspe.

Za drugu sam ZA jer obožavam fudbal, a joÅ¡ ako si već zamislio kako bi sve to mogao da odradiÅ¡ onda odlično, baci se na posao.  :)

Nisam jos sve u potpunosti ali jesam dosta stvari, videcu ovih dana da smislim jos nesto pa mozda pocnem sa radom. A MiniGames... trenutno me i ne privlaci bas, tj. privlace me samo neke dobro iskriptane Mini Igrice, ne mogu da izdrzim vise od 2 minuta na jednom takvom serveru koji ima po 50+ igraca a svaka mini igrica je nesto tipa DM i to onaj najklasicniji samo odaberes jedan od dva tima i pucate se.. Nego nesto tipa Protect The President, neke Parkour trke itd.

mislim da bih vise bilo isplativo ovo kao nogomet nego minigames....

[quote author=[OG] K4[Я]!K3 link=topic=27839.msg214220#msg214220 date=1311267928]
@●°John°● jel gotova slika?
btw eto skriptao bi nesto za fb poker čipove hitno mi treba... :D
[/quote]

Videcu danas/sutra da ti napravim ima vas previseee koji trazite ;D ..

Imam sasvim jednostavno i glupo pitanje na koje neznam odgovor.

Kako preko rcona dati nekome admina?

Predpostavljam da /makeadmin bla bla bla nije jer mi piše da nisam za to autoriziran iako sam logiram u rcon.


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...

Ovako moras prvo ubaciti mod naravno koji ce imati komandu /makeadmin rpg mod ako oces za RolePlay server zatim kada ubacis mod odes na server ides /rcon login [ password ] ili /login rcon [ password ] jebem li ga neznam tacno :) .. Nije ni bitno jedno je od ta dva zatim kada ti pise uspesno ste ulogovani kao Rcon admin ( ness tako ) .. zatim ides /makeadmin [id/deo imena] [ admin level ] a to bi izgledalo ovako .. /makeadmin John_McRyder 1340 ( to sebi das ownera .. ) ..

Citat: ●°John°● poslato Jul 21, 2011, 22:52:41 POSLE PODNE
Ovako moras prvo ubaciti mod naravno koji ce imati komandu /makeadmin rpg mod ako oces za RolePlay server zatim kada ubacis mod odes na server ides /rcon login [ password ] ili /login rcon [ password ] jebem li ga neznam tacno :) .. Nije ni bitno jedno je od ta dva zatim kada ti pise uspesno ste ulogovani kao Rcon admin ( ness tako ) .. zatim ides /makeadmin [id/deo imena] [ admin level ] a to bi izgledalo ovako .. /makeadmin John_McRyder 1340 ( to sebi das ownera .. ) ..
Moram upisat 1340?

EDIT: Ipak mi piše da nisam ovlašten da koristim tu komandu.
Poslednja Izmena: Jul 21, 2011, 22:57:42 POSLE PODNE od Leo aKa Nisam Ja


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...

Citat: Leo aKa Nisam Ja poslato Jul 21, 2011, 22:53:38 POSLE PODNE
Citat: ●°John°● poslato Jul 21, 2011, 22:52:41 POSLE PODNE
Ovako moras prvo ubaciti mod naravno koji ce imati komandu /makeadmin rpg mod ako oces za RolePlay server zatim kada ubacis mod odes na server ides /rcon login [ password ] ili /login rcon [ password ] jebem li ga neznam tacno :) .. Nije ni bitno jedno je od ta dva zatim kada ti pise uspesno ste ulogovani kao Rcon admin ( ness tako ) .. zatim ides /makeadmin [id/deo imena] [ admin level ] a to bi izgledalo ovako .. /makeadmin John_McRyder 1340 ( to sebi das ownera .. ) ..
Moram upisat 1340?

EDIT: Ipak mi piše da nisam ovlašten da koristim tu komandu.

Nisi lepo ubacio mod ili mod nema napravljenu tu komandu .. vidi malo .. ;) ..

@CH Stjepan sta treba sam radim mozda ;) .. a mozda ne :P ..

Samo da pitam, dal ima na forumu možda TUT kako ubaciti samp server u FTP?


Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...


Mikic95




Dear Diary,
A chipmunk asked me my name today
I told him it was Joe
That lie will haunt me forever...