Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 22, 2011, 15:57:25 POSLE PODNE
Citat: [SG] Tickoâ,,¢ poslato Jul 22, 2011, 15:56:26 POSLE PODNE
Citat: [GG] mafica .pwn poslato Jul 22, 2011, 15:49:05 POSLE PODNE
Citat: Wiliam_Boyer poslato Jul 22, 2011, 15:48:24 POSLE PODNE
Jer moze pomoc?Kako da napravim kucni server ali da mogu svi da igraju na njemu?

kupis host :D
Imas ovdije dosta hostinga pa pogledaj
On trazi pomoc kako da napravi KUÄŒNI Server.
Najbolje rijesenje je hamachi mada ni on ne valja i nije bas najbolji.
Kazem ti opet, najbolje ti je kupit host. Imas dosta povoljnih hostinga
Evo ti http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=9.0 pa izaberi koji ti je najpovoljniji.

Malo cudno ali zasto kada odem na adresu onog Trexovog laznog balkan sampa koji je sada ugasen (sa - mp .com.ba) prebaci me na Old Generation community ? kakve ima veze jedno sa drugim ?
Poslednja Izmena: Jul 22, 2011, 16:11:59 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Jul 22, 2011, 16:11:45 POSLE PODNE
Malo cudno ali zasto kada odem na adresu onog Trexovog laznog balkan sampa koji je sada ugasen (sa - mp .com.ba) prebaci me na Old Generation community ? kakve ima veze jedno sa drugim ?
A kakav to ima lazni Balkan Samp, ja nisam upucen u to ?

Citat: Gotti747 poslato Jul 22, 2011, 16:11:45 POSLE PODNE
Malo cudno ali zasto kada odem na adresu onog Trexovog laznog balkan sampa koji je sada ugasen (sa - mp .com.ba) prebaci me na Old Generation community ? kakve ima veze jedno sa drugim ?


Ticko .. to je ugaseno...

Da gotti dobro si skuzio .. :)
i ja sad gledam WTF
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Oće to Gl. Razgovor opet pod ključ?
Od sinoć u 3 sata, 4 stranice -.-

Citat: Wiliam_Boyer poslato Jul 22, 2011, 15:48:24 POSLE PODNE
Jer moze pomoc?Kako da napravim kucni server ali da mogu svi da igraju na njemu?


http://www.youtube.com/watch?v=hQxSYJEnMFk eto ti tut na youtubu pa pogledaj kako napraviti kucni samp server .. mada ti preporucujem da uzmes hostani server jer ovo su slabi serveri i lagaju i kada ti ugasis to onda i server neradi ;) .. bolje ti je hosting vise se isplati a i nemas brige dali radi ili dali je ugasen stoga preporucujem ti placeni host ..

Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 22, 2011, 12:03:39 POSLE PODNE
Ajmo skripteri, ajmo  :o :o :o :o

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28605.0
I meni se svidja tema, za kojih sat vremena i zavrsio sam ono osnovno sve i doradicu funkcije ostale :)

@Event

Malo mi je glupo tu puno stvari.

1. Zašto bi netko radio mali bizis sustav kako bi bio prvi u natjecanju koje nema smisla
2. Nigdje ne stoji pravilo da se ne smije napraviti kroz plugin?
3. Koji je cilj ovoga? - Hoće li biti neke nagrade ili samo da netko bude prvi?

U 1. sam naveo rečenicu 'nema smisla' iz razloga jer ne vidim nikakav smisao u tome da radim neki sustav samo zato da budem najbolji.

U 2. mi je interesantno jer npr. da je SA:MP open source mogao bi praktički napraviti u sampu biznis igricu, a ne biznis sustav xd - nije to stvar nego ako je već natjecanje u PAWN-u reci da se plugin ne smije korristiti tj. da se skripta napravi kroz plugin

U 3. Hoće li biti nagrada ili je to samo ovako?
Kristijan Stipić

Zasto je nekima tamniji nick?

Slika:


Njih si valjda dodao za prijatelje :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Jul 22, 2011, 19:47:39 POSLE PODNE
Zasto je nekima tamniji nick?

Slika:



Njih si dodao na popis prjiatelja.

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Oni su ti na friends listi.
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Jul 22, 2011, 19:40:48 POSLE PODNE
@Event

Malo mi je [cenzura]o tu puno stvari.

1. Zašto bi netko radio mali bizis sustav kako bi bio prvi u natjecanju koje nema smisla
2. Nigdje ne stoji pravilo da se ne smije napraviti kroz plugin?
3. Koji je cilj ovoga? - Hoće li biti neke nagrade ili samo da netko bude prvi?

U 1. sam naveo rečenicu 'nema smisla' iz razloga jer ne vidim nikakav smisao u tome da radim neki sustav samo zato da budem najbolji.

U 2. mi je interesantno jer npr. da je SA:MP open source mogao bi praktički napraviti u sampu biznis igricu, a ne biznis sustav xd - nije to stvar nego ako je već natjecanje u PAWN-u reci da se plugin ne smije korristiti tj. da se skripta napravi kroz plugin

U 3. Hoće li biti nagrada ili je to samo ovako?

Baš sam imao predosjećaj da ćeš ti nešto pitati u vezi natjecanja... xd

1. To su tražili članovi. Pobjednici dobivaju bodove, a ako naÄ'em nekog sponzora u zamjenu za reklamu, možda bude i nagrada...
2. Pa u imenu stoji PAWN...
3. Pročitaj broj 1....

Pa zanima me. - ugl. oke :D al neću učestvovati
Kristijan Stipić

Blood pa treba li napraviti save sistem za to sto s ekupi npr ako je nesto bitno :D ?