Glavni razgovor #10

Započeo cristiane, Jul 05, 2011, 13:10:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo da vas obavestim da me od sutra popodne vise nece biti na forumu, smorio me SA:MP i prestajem sa tim zauvek...



























































Salim se, idem na more (Turska, Kusadasi), nece me biti 12-13 dana, zamolio bih vas da mi pricuvate MTA podforum. Za sve nejasnoce oko CroHerze Freeroam servera obratite se Nenu (Trenutno jedinom aktivnom suvlasniku od 3). v1.5 reloaded mod ce doci nadam se do pocekta skole.

Pozdrav i uzivajte :)
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2011, 00:23:20 PRE PODNE od [AwayFromKeyboard] Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Ma kakva seherzada nece ni gotti svasta






KO TO Å IRI GLASNINE DA SAM JA PRO SKRIPTER?

Sljedeći PM koji budem primio u vezi skriptanja i u njemu stoji da sam pro skripter, samo ću obrisati, drugi put ako isti autor to napiše tražit ću zabranu!
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

//Englezu, čitaj pravila foruma... Zabrana pisanja na 24h
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2011, 09:10:02 PRE PODNE od BloodMaster
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






RiO

*

Sretan jucerasnji dan zahvalnosti.
Zivjela OLUJA, zivjela HRVATSKA!

Citat: System32 poslato Avgust 06, 2011, 07:23:59 PRE PODNE
KO TO Å IRI GLASNINE DA SAM JA PRO SKRIPTER?

Sljedeći PM koji budem primio u vezi skriptanja i u njemu stoji da sam pro skripter, samo ću obrisati, drugi put ako isti autor to napiše tražit ću zabranu!

Å ta ti ovo govori:
Razgovor u vezi PAWN-skriptanja      1158

Pomažeš ljudima, i neznaš skriptat? Budi zahvalan što ti ljudi govore da si pro skripter 8)

Citat: System32 poslato Avgust 06, 2011, 07:23:59 PRE PODNE
KO TO Å IRI GLASNINE DA SAM JA PRO SKRIPTER?

Sljedeći PM koji budem primio u vezi skriptanja i u njemu stoji da sam pro skripter, samo ću obrisati, drugi put ako isti autor to napiše tražit ću zabranu!

Ma pusti djete ba






Citat: [CRP]Chris Ritter poslato Avgust 06, 2011, 12:01:42 POSLE PODNE
Citat: ponosni_hrvat poslato Avgust 06, 2011, 10:11:32 PRE PODNE
Sretan jucerasnji dan zahvalnosti.
Zivjela OLUJA, zivjela HRVATSKA!


A da zacepis ti ta tvoja usta i ostalo? Sta mislis da su ovde samo hrvati -.-" ???
Zasto covjek nebi cestitao nama praznik jedan koji je znacajan u hrvatskoj?

de stvarano koje su to sad fore, srbin, hrvat ovo ono, pa nek si i slovenac kake veze ima, sta ti ima smetat hrvatska zastava? koliko vas ima za avatar srpsku zastavu i sl.?? jel ti smeta sto je on cestitao blagdan nama? to je kod nas blagdan, to ti je isto kao da dode musliman i cestita bajram i ti ga napadnes zbog toga.. ti ni ostali srbi na ovom forumu nemate veze s tim, nit bi to vama trebala bit provokacija i glupo je uopce pocimat raspravu o toj temi jer nitko od nas se tad nije ni rodio


Ocigledno ne znas sta je tad' bilo,pa nemoj se ni mesati onda..
Ne zelim se raspravljati,ali ako cemo tako,videcete sta ce sve biti po glavnom chatu..
Morate shvatiti da je ovo ipak forum u vezi skriptanja,a ne neki politicki forum...

gledaj decko ja znam sta je tad bilo za razliku od vecine vas tu, ipak sam i malo stariji od vas svih, ali ne razumijem zasto bi to trebalo vas smetati i dirati i kakve veze ovo ima sa politikom?? aj zamisli da sam ja zidov i ja evo postam sretna hanuka svima i ti ces mene napasti da ja politiziram jer sam cestitao blagdan ljudima iste vjere ili nacije?? kod nas je jucer bio dan domovinske zahvalnosti, jer razumijes sta to znaci uopce? i kakve to veze ima sa politikom? znaci nitko nije spominjo nista politicki nego je cestitao dan domovinske zahvalnosti


On nije nista posebno rekao nego je nama cestitao taj daj...nemorate se odma palit na svaki post...upravo ste dokazali koliko ste jadni vi kojima ocito smeta svaki covjek oko sebe  :-X

Citat: [ST] saBo aKa DieseL poslato Avgust 06, 2011, 12:43:41 POSLE PODNE
gledaj decko ja znam sta je tad bilo za razliku od vecine vas tu, ipak sam i malo stariji od vas svih, ali ne razumijem zasto bi to trebalo vas smetati i dirati i kakve veze ovo ima sa politikom?? aj zamisli da sam ja zidov i ja evo postam sretna hanuka svima i ti ces mene napasti da ja politiziram jer sam cestitao blagdan ljudima iste vjere ili nacije?? kod nas je jucer bio dan domovinske zahvalnosti, jer razumijes sta to znaci uopce? i kakve to veze ima sa politikom? znaci nitko nije spominjo nista politicki nego je cestitao dan domovinske zahvalnosti


Jaoo majko mila ti poredis "oluju" sa bozicem,bajramom i sl?
Ubi se...
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2011, 12:49:42 POSLE PODNE od Aleksandar?

cristiane

Citat: Aleksandar? poslato Avgust 06, 2011, 12:17:16 POSLE PODNE
Kao i ovaj njegov nick... Mislim da su takvi nickovi zabranjeni ovde na forumu.. Ovo je SAMP forum,a ne neki politicki i sl...
Kakve ima veze politika sa njegovim nickom? Zastave država,kao i nickovi Srbin,Hrvat,Bošnjak i td. su dozvoljeni.

Citat: misterkuku poslato Avgust 06, 2011, 12:37:09 POSLE PODNE
Jebem ti majku pa EVO GA koje ovde sta picka li vam materina. Kada mi srbi nestho postavljamo za SFRJ-Jugoslaviju ili za Srbiju VI TO ODMA BRISETE I BANUJETE TOG. A KADA VAKO HRVAT stavi VI nistha.
Ti si već dobio ban.

Svako ima pravo čestitati praznik svojim zemljacima,kome smeta neka zaobiÄ'e.Sada ću pobrisati postove od korisnika koji su isticali nacionalizam,a sljedeći put banam sve redom.
I da,od mog posta pa na dalje više ne želim da vidim niti jedan post u vezi ove teme,jer solidarnost na ovom forum je nemoguća.

Unlock.



Poslednja Izmena: Avgust 06, 2011, 16:24:27 POSLE PODNE od Koksildo