NOVAK DJOKOVIC!!!!!!!!!!!

Započeo Digimontre, Jul 04, 2011, 21:03:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

NOVAK DJOKOVIC JE SADA U BEOGRADU DOCEKALO GA PREKO 10000 LJUDI SACE ISPRED NARODNE SKUPSTINE.!!!!!!
CESTITAMO MU SVI NA 1 MESTU!
NEK BUDE PRVAK STO GODINA!!!!!!!!!!!!!!



Svak njemu cast na pobedi..ali se govori da na trgu sada ima oko 100 000 ljudi a ne 10 000
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 04, 2011, 21:11:29 POSLE PODNE
Svak njemu cast na pobedi..ali se govori da na trgu sada ima oko 100 000 ljudi a ne 10 000
Ma znam meni Brat sada tamo :) sa devojkom.
Beograd samo ima 2 miliona stanovnika sta mislis nije ni cudo kolko je ljudi mislim to ti je kao jedan veci grad hrv ili tako nestxo.

E mislim da ti post nije na mestu, ne znam zasto seodmah okreces prema Hrvatima...

Recicu ti kao savet..Nikada nemoj coveku suditi po nacionalsnosti, vec gledaj kakav je covek.

Evo gde nas je doveo nacionalizam da se niko ne moze slobodno kretati...

I ja sam iz Srbije, ali meni ne predstavlja nista sto je neko Hrvat ili tako nesto...bolje ti je to odmah shvati tako
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 04, 2011, 21:19:33 POSLE PODNE
E mislim da ti post nije na mestu, ne znam zasto seodmah okreces prema Hrvatima...

Recicu ti kao savet..Nikada nemoj coveku suditi po nacionalsnosti, vec gledaj kakav je covek.

Evo gde nas je doveo nacionalizam da se niko ne moze slobodno kretati...

I ja sam iz Srbije, ali meni ne predstavlja nista sto je neko Hrvat ili tako nesto...bolje ti je to odmah shvati tako
Sta se ja okrecem protiv njix wtf ja samo kazem.

Svaka cast njemu, ali procitaj osnovna pravila foruma.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [A]Ricky poslato Jul 04, 2011, 21:19:33 POSLE PODNE
E mislim da ti post nije na mestu, ne znam zasto seodmah okreces prema Hrvatima...

Recicu ti kao savet..Nikada nemoj coveku suditi po nacionalsnosti, vec gledaj kakav je covek.

Evo gde nas je doveo nacionalizam da se niko ne moze slobodno kretati...

I ja sam iz Srbije, ali meni ne predstavlja nista sto je neko Hrvat ili tako nesto...bolje ti je to odmah shvati tako
Izvini molim te... Gde ti vidis ovde nacionalnost? Koliko ti imas godina?   :'(

Svaka cast Noletu, ali znate da on nije Srbin, msm nije prijavljen ovde kao drzavljanin..

Citat: KiCk^^ poslato Jul 04, 2011, 21:36:58 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 04, 2011, 21:19:33 POSLE PODNE
E mislim da ti post nije na mestu, ne znam zasto seodmah okreces prema Hrvatima...

Recicu ti kao savet..Nikada nemoj coveku suditi po nacionalsnosti, vec gledaj kakav je covek.

Evo gde nas je doveo nacionalizam da se niko ne moze slobodno kretati...

I ja sam iz Srbije, ali meni ne predstavlja nista sto je neko Hrvat ili tako nesto...bolje ti je to odmah shvati tako
Izvini molim te... Gde ti vidis ovde nacionalnost? Koliko ti imas godina?   :'(

Svaka cast Noletu, ali znate da on nije Srbin, msm nije prijavljen ovde kao drzavljanin..

nego sta je, Marsovac ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Cista nacionalnost, ljubomorni ste zato sto je Srbin i sto je pobedio.. :-\




Vidi se da nije bas svima drago :)

Predlazem da zakljucate temu da se ne bi svadjali oko raznih gluposti.
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 21:44:39 POSLE PODNE od Razer

Ma stvarno JEDNOM SAMO ZNAM NOLE jE JEDAN JEDINI I SVEJE POBEDIO NADAL JE U TOP 5 U ISTORIJI OD POZNATIX TENISERA I NARAVNO FEDERER SVE IX JE OBORIO A VI STO STE MALO LJUBOMORNI NEKAZEM ZA SVE ALI NEKO JE OVDE STRASNO LJUBOMORAN I SERE OVDE. IZVINITE ADMINI MORO SAM SE OVAKO IZRAZIT!
CIST JE SRBIN CISTA SRPSKA KRV!
KOME TO NE ODGOVARA NEK ZAOBICE TEMU!

Razer ma sta samo nekim ovde hrvatima nije drago nekazem svima!
JER CEO SVET MU SE DIVI osim slovenaca i hrvata ali ne sviz

Nas bas briga u celom svetu je sljavlje i narocitu u bg  i sveje cool a ko je ljubomora  i ostalo nek zaobice :P
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 21:48:20 POSLE PODNE od Digimontre

Alooo, imate PM pa se prepucavajte,
Ovde lock!

e jeste smješni.

Najjači su mi oni što kažu "ON JE SRBINNNN, VI STE LJUBOMORNI JER JE SRBIN POBJEDIOOOOOOOOOOOOO"

hahahah

I da, ja nemam niÅ¡ta protiv Novaka  -.-'   Naprotiv, simpa je tip, dobro igra, zasluženo je prvi.

Nemojte mi viÅ¡e izleta čudnih, ko' Å¡to je Alexa krenuo odma sa vrijeÄ'anjem na pm.

Nije mu se baš isplatilo, s'obzirom da je dobio 4ever bananu.
Poslednja Izmena: Jul 04, 2011, 22:08:48 POSLE PODNE od мσмαк. ^ [5].
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265