Fail 50/50 igraca

Započeo ωт:яρ | αχєℓ иєℓѕσи, Jul 02, 2011, 11:53:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jul 03, 2011, 15:36:58 POSLE PODNE
Pa meni evo sad ima 17 igraca... -.-' Na otvorenju bilo 21. :) ,tako nemoj mi tih suplji.

A ti jesam u fazonu sam sta ces sad ? Nemoj tako skupljati postove ako nemas sta pametno bolje suti. -.-' Svi vec znamo ko je "Demir" :)

Aj sada si opet moj idol imas 17 igraca..cekaj da ja otvorim server..tj samo da zavrsim mod... pa neces imati ni tih 17

:D toliko :D
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 15:54:08 POSLE PODNE
Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jul 03, 2011, 15:36:58 POSLE PODNE
Pa meni evo sad ima 17 igraca... -.-' Na otvorenju bilo 21. :) ,tako nemoj mi tih suplji.

A ti jesam u fazonu sam sta ces sad ? Nemoj tako skupljati postove ako nemas sta pametno bolje suti. -.-' Svi vec znamo ko je "Demir" :)

Aj sada si opet moj idol imas 17 igraca..cekaj da ja otvorim server..tj samo da zavrsim mod... pa neces imati ni tih 17

:D toliko :D

Report SMODU: Skupljas postove bez veze. :D
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 16:06:35 POSLE PODNE od [Wt:RP] Axel Nelson
//

Prije svega i ti pravis SPAM jer mi odgovaras....

a to za prijavu smodu..nemoj da ja pocnem da trazim teme pa da ja prijavljujem!

Inace server ti je 0.... prepun bug-ova ovo je OFFtopic postavio si temu da se smejemo ja se smejem tebi sta glumis?

a?

i kakave su to pretnje Smodom? i tako to ?
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 16:23:36 POSLE PODNE od [A]Ricky
//

buhahahahaahahah reci mi jedan bug! :) Za razliku od nekih ja nekoristim Raven's :) Ti samo branis njega,pametniji popusta. :)
Lock moderatori... :)
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 16:28:31 POSLE PODNE od [Wt:RP] Axel Nelson
//

hahah da nema bugova prvi bug pri registraciji...

sledece pickupi ti explodiraju tamo kod  24/7 na zeleznickoj stanici..al ibas eksplodiraju cuje se eksplozija i sve...

igracima dopustas OOC oglase...hhahahha

i ne znas da uradis rent kao si stavio da je danas iznajmiljivanje besplatno HAHAHAHAHAHAH


Usput i imam placen forum za razliku od neki :)
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 16:38:21 POSLE PODNE od [A]Ricky
//

Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 16:35:28 POSLE PODNE
hahah da nema bugova prvi bug pri registraciji...

sledece pickupi ti explodiraju tamo kod  24/7 na zeleznickoj stanici..al ibas eksplodiraju cuje se eksplozija i sve...

igracima dopustas OOC oglase...hhahahha

i ne znas da uradis rent kao si stavio da je danas iznajmiljivanje besplatno HAHAHAHAHAHAH


Usput i imam placen forum za razliku od neki :)


1. hahha cuj pickup explodira xD ,da to nije da pickup explodira nego cisterna ima lose parkirana pa se prevrne i rokne... to nije bug xD,stavise to igracima je smjesno i to vole.
2. Igracima dopustam ooc oglase? Ne ,ali ih nemogu ni prison za ooc oglas kaznim ih 200$ jer vecina igraca koji igraju kod nas su pocetnici u SA:MP. = To bug ? :D
3. Cuj bug pri registraciji ?? hahah kakav to molim te?
4. Rent Motora = da jesam napravio da bude besplatno,cak sam dobio i pohvale na to.
5. Placeni forum? Hmm da vidim zasto mi je potreban ? Samo da dajem bezveze novac,a nema potrebe za sada nam i free je ok. :) Ti neznas sta je bug... -.-'
//

Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jul 03, 2011, 16:56:30 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 16:35:28 POSLE PODNE
hahah da nema bugova prvi bug pri registraciji...

sledece pickupi ti explodiraju tamo kod  24/7 na zeleznickoj stanici..al ibas eksplodiraju cuje se eksplozija i sve...

igracima dopustas OOC oglase...hhahahha

i ne znas da uradis rent kao si stavio da je danas iznajmiljivanje besplatno HAHAHAHAHAHAH


Usput i imam placen forum za razliku od neki :)


1. hahha cuj pickup explodira xD ,da to nije da pickup explodira nego cisterna ima lose parkirana pa se prevrne i rokne... to nije bug xD,stavise to igracima je smjesno i to vole.
2. Igracima dopustam ooc oglase? Ne ,ali ih nemogu ni prison za ooc oglas kaznim ih 200$ jer vecina igraca koji igraju kod nas su pocetnici u SA:MP. = To bug ? :D
3. Cuj bug pri registraciji ?? hahah kakav to molim te?
4. Rent Motora = da jesam napravio da bude besplatno,cak sam dobio i pohvale na to.
5. Placeni forum? Hmm da vidim zasto mi je potreban ? Samo da dajem bezveze novac,a nema potrebe za sada nam i free je ok. :) Ti neznas sta je bug... -.-'

Prije svega to za forum nije bug i nemoj me levatiti da ne znam sta je bug...a znaci na register i loginu si osmislio da ti bude sve sivo i neke znj boje dok kucas musko zensko i to tako? :S mogao si to u dijalgo staviti tako si mogao i stats u dijalog....a ta cisterna kada god prodjem eksplodira tu nesto... sada forum Pricas zelis prejak server zelis sve najj najj ko ce doci na free forum? hhaha ?

da 3dtekstove nemas na firmama :S tj i firme nisam nesto video na serveru

Ovaj necu vise da se prepirem temi srecno sa tvojim serverom..pozdrav
//

ti si muha bolid najveci,ti si otvorio temu kofol radi smjeha,ali u stvari samo da skupis postove.

Pa to je jedna zajebancija koju smo mi uradil pa bas to,zato sto se tako mnogi kurce jer je u pitanju fail
Poslednja Izmena: Jul 03, 2011, 17:20:37 POSLE PODNE od [PG]Bump!

Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 17:07:02 POSLE PODNE
Citat: [Wt:RP] Axel Nelson poslato Jul 03, 2011, 16:56:30 POSLE PODNE
Citat: [A]Ricky poslato Jul 03, 2011, 16:35:28 POSLE PODNE
hahah da nema bugova prvi bug pri registraciji...

sledece pickupi ti explodiraju tamo kod  24/7 na zeleznickoj stanici..al ibas eksplodiraju cuje se eksplozija i sve...

igracima dopustas OOC oglase...hhahahha

i ne znas da uradis rent kao si stavio da je danas iznajmiljivanje besplatno HAHAHAHAHAHAH


Usput i imam placen forum za razliku od neki :)


1. hahha cuj pickup explodira xD ,da to nije da pickup explodira nego cisterna ima lose parkirana pa se prevrne i rokne... to nije bug xD,stavise to igracima je smjesno i to vole.
2. Igracima dopustam ooc oglase? Ne ,ali ih nemogu ni prison za ooc oglas kaznim ih 200$ jer vecina igraca koji igraju kod nas su pocetnici u SA:MP. = To bug ? :D
3. Cuj bug pri registraciji ?? hahah kakav to molim te?
4. Rent Motora = da jesam napravio da bude besplatno,cak sam dobio i pohvale na to.
5. Placeni forum? Hmm da vidim zasto mi je potreban ? Samo da dajem bezveze novac,a nema potrebe za sada nam i free je ok. :) Ti neznas sta je bug... -.-'

Prije svega to za forum nije bug i nemoj me levatiti da ne znam sta je bug...a znaci na register i loginu si osmislio da ti bude sve sivo i neke znj boje dok kucas musko zensko i to tako? :S mogao si to u dijalgo staviti tako si mogao i stats u dijalog....a ta cisterna kada god prodjem eksplodira tu nesto... sada forum Pricas zelis prejak server zelis sve najj najj ko ce doci na free forum? hhaha ?

da 3dtekstove nemas na firmama :S tj i firme nisam nesto video na serveru

Ovaj necu vise da se prepirem temi srecno sa tvojim serverom..pozdrav
A ti na to mislis,to sam sinoc sredio. Sada je normalno. Imam 3d textove na firmama,a firme su dinamicke tako da mozes kupiti firmu ili kucu gdje god pozelis samo admin ti je mora potvrditi i naravno mora biti na RP mjestu.
Hvala i tebi srecno,
btw: sada kada nas obadvojcu banuju :D
//