[GM] Pacino`s basic DeathMatch

Započeo Zarathos, Jul 01, 2011, 23:42:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pacino`s Basic DeathMatch v1.0




Ovo je isto jedan gamemod, koji napravim onako u pauzi dok radim ovaj svoj, jeste da nije nesto, ali ima dosta sadrzano u njemu...

Include: foreach | sscanf2 | y_commands| y_master

Plugin: sscanf2 | Whirlpool

(Linkove do tema na samp.com-u mozete naci klikom na neki od ovih naziva, mada mislim da mnogi od vas vec imaju ove i znaju ponesto o njima...)




Statsi se spremaju sa Y_Lessovim Y_Ini-em, prikaz statsa u dialogu, uredjen RRGGBB bojama... Prikaz admina koji su online u dialogu, login/register u dialogu, passwordi su hashovani u whirlpoolu... Ukupno 34 komande, sto i nije preporucivo za YCMD(dobar je samo sa 100+ komandi), ali nema veze.
Uradjeno 7 organizacija(osnovnih) - Balas/Mafia/Vagos/Groove/PD/MD/Civili. Vozila se spawnaju sa /veh [ID/DioImena] [Boja1(izbor)] [Boja2(izbor)], oruzje je na isti fol...


Par slika:





SOLIDFILES
PASTEBIN

Poslednja Izmena: Jul 01, 2011, 23:43:35 POSLE PODNE od EM|Pacino
Just one more time.

Nije lose  ,kada zavrsim svoju skriptu malo cu poceti editovati tvoju pa nekad jednom mjesecno staviti da server bude DM umjesto klasicnog RP.a ;) Svidja mi se svaka cast ! ;)
//

...Neno...

Bravo Pacino,extra mod,posluzice pocetnicima i onima koji rade DM mod. ;)

Svaka cast pacino,extra mod ....Pomocice mnogima ! ;)


Evo...ja sam pocetnik pa sam htjeo ovako par pitanja pitat....Kako da ubacim svoje komande na server i nove mape...Jer mi se svida GM volio bi ga editat...Pa ako moze pomoc.

mozda ti ukradem ovaj sejving sistam
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

XxKeKoxX


Hvala na komentarima :D


Citat: Momčilo poslato Jul 02, 2011, 00:38:38 PRE PODNE
Evo...ja sam pocetnik pa sam htjeo ovako par pitanja pitat....Kako da ubacim svoje komande na server i nove mape...Jer mi se svida GM volio bi ga editat...Pa ako moze pomoc.

lijepo samo umjesto sto je if(strcmp(...., ovdje je YCMD:komanda(playerid, params[], help), a za mape mozes ubaciti streamer ili ostaviti nativni CreateObject...
Just one more time.

Ne igram bas DM ali ovaj gamemode mi se bas svidja.Svaka cast,pomocice nekome !  :D
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

dragan12

Dobar GM Pacino. Svidja mi se. Dao si mi ideju mozda i ja uradim neki tako sitniji mod ;)

Bit ce updata, tj. stavit cu mysql, i jos dosta stvari... ugl. radit cu cesto na nekim updatima, a sada radim FS :D
Just one more time.