PAWN pomoc

Započeo Sloba, Januar 05, 2010, 11:02:38 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Juce dizo sistem ponovo i skinem sa sa-mp.com klijent i server ono i ubacim mod u pawno da editam nesto i kad dodjem da compile on izbaci unable to execute compiler .... jer zna neko kako da resim problem

Nemoguce izvesti,ili nemoguce prevesti kako hoces... hmm.. to ti je sigurno do neke ne moguce funkcije koju si stavio u skriptu,pa cak ne moze ni errore pokazat,nego prosto ne moguce..i meni se to nekad prije desilo,jel ti pokaze kad ides compile,kao da pawno ne radi vise ili slicno tako.. ?


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

da kao da pawno ne radi vise otvorim ja bilo koji gm probao sam i sa gf-om i pen1 i stuntom nekim al nece nista ni errore da pokaze a nisam nista editovo ni prevodio

nece ni jedan mod da ti compila ?


Svi koji igraju CS-a neka nam se pridruze (:

NE bre nece nista enznas sto

Nema to veze sa include fileovima, stoga ne pricajte gluposti, treba ti net framework 3.5 i ako imas win 7 ili vistu stavi pawn, pawncc u compatiblity mod za windows 98 iskljuci uac i na njima ukljuci opciju Run as Administrator

Jeste upravu si Jonhy nemam microsft net frame work 3.5 , idem vidit dal ce pomoc kad to instaliram

turker_kc

Citat: CroCommunitY poslato Januar 05, 2010, 14:35:45 POSLE PODNE
Nema to veze sa include fileovima, stoga ne pricajte gluposti, treba ti net framework 3.5 i ako imas win 7 ili vistu stavi pawn, pawncc u compatiblity mod za windows 98 iskljuci uac i na njima ukljuci opciju Run as Administrator

Ja pawno kad mi se ugasi idem sa ovim includeovima i uspije compilat..

a sto ti pises stanlo u kodu ? :S

Pa imas sastrane na postu GUMB CITAT !

Citat: John poslato Januar 05, 2010, 13:27:17 POSLE PODNE
Nema to veze sa include fileovima, stoga ne pricajte gluposti, treba ti net framework 3.5 i ako imas win 7 ili vistu stavi pawn, pawncc u compatiblity mod za windows 98 iskljuci uac i na njima ukljuci opciju Run as Administrator

bas ovako uradi