Ludi Grad RPG

Započeo [PL]Xx_KiCo_x3, Januar 04, 2010, 18:39:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Napravio sam video zapravo najavu za Ludi Grad RPG server pa pogledajte, umjesto da pisem sve je unutra opisano!



http://www.youtube.com/watch?v=-Pg6MgMRfyY



Server uskoro napisat cu IP i WEB tu xD

Kvaliteta videa je sranje kao sta vidite pa ako ocete da normalno gledate poslat cu vam video na mail xD
a komentirat malo? xD
Poslednja Izmena: Januar 04, 2010, 19:09:22 POSLE PODNE od [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG]
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

r4z0r

Gdje je vas DM server ? .. tamo cheatam kad mi je dosadno al izgleda da je ugasen  ;D

DM server se pripojio nama, mislim cjeli LG se pripojio nama(Genius Gamingu) al neznam sta ovi rade :D
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Poslednja Izmena: Januar 04, 2010, 20:05:41 POSLE PODNE od [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG]
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

_MaX_PaynE_

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 04, 2010, 19:38:26 POSLE PODNE
Gdje je vas DM server ? .. tamo cheatam kad mi je dosadno al izgleda da je ugasen  ;D
razor mislis samo na CH citas....posto na LG nisi mogao nikad......
Poslednja Izmena: Januar 04, 2010, 20:17:57 POSLE PODNE od _MaX_PaynE_

r4z0r

Citat: _MaX_PaynE_ poslato Januar 04, 2010, 20:17:20 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 04, 2010, 19:38:26 POSLE PODNE
Gdje je vas DM server ? .. tamo cheatam kad mi je dosadno al izgleda da je ugasen  ;D
razor mislis samo na CH citas....posto na LG nisi mogao nikad......

Sam sanjaj lol .. pa dodjem tamo i namjerno ubijem rk01-a nedozvoljenim oruzjem ,a koje vas slavni anti-cheat nezabranjuje i ne bana me  ;D

omg sta si to od groova napravio cijeli je bijeli OMG xd




turker_kc

Citat: [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG] poslato Januar 04, 2010, 18:39:38 POSLE PODNE
Napravio sam video zapravo najavu za Ludi Grad RPG server pa pogledajte, umjesto da pisem sve je unutra opisano!



http://www.youtube.com/watch?v=-Pg6MgMRfyY



Server uskoro napisat cu IP i WEB tu xD

Kvaliteta videa je sranje kao sta vidite pa ako ocete da normalno gledate poslat cu vam video na mail xD
a komentirat malo? xD

ti svaka 2 tjedna mjenjas server da bi bio 1338, stvarno imas divnu osobnost, posjeti psihijatra ;)

r4 ocemo sa s0beitom na server kad se otvori ;D

_MaX_PaynE_

Citat: panda poslato Januar 04, 2010, 20:44:24 POSLE PODNE
Citat: [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG] poslato Januar 04, 2010, 18:39:38 POSLE PODNE
Napravio sam video zapravo najavu za Ludi Grad RPG server pa pogledajte, umjesto da pisem sve je unutra opisano!



http://www.youtube.com/watch?v=-Pg6MgMRfyY



Server uskoro napisat cu IP i WEB tu xD

Kvaliteta videa je sranje kao sta vidite pa ako ocete da normalno gledate poslat cu vam video na mail xD
a komentirat malo? xD

ti svaka 2 tjedna mjenjas server da bi bio 1338, stvarno imas divnu osobnost, posjeti psihijatra ;)

r4 ocemo sa s0beitom na server kad se otvori ;D
e momci poslacu vam neke slike samo da nadjem na kompu............:PPP

Ma Ludi Grad je bio super dok je RK vodio sad cemo da vidimo dali ce MaX isto tako dobro voditi.Ali ja mislim da je MaX spreman da preuzme server ;D ;D ;D

Correlli

Ćini mi se da je Max zreliji od onog RK-a, pa onaj stvarno nema pojma.
A kako me je samo nasmijao sa svojim lažima, kao tada kad je rekao da mu može kućni server raditi 24/7 online a da mu je kompjuter ugašen a ovi njegovi još su ga branili i govorili kako je u pravu. ;D

Tebi svaka cast Corelli stvarno kidas sa skriptanjem!!! ;D Rk je ipak bio mnogo dobar skripter i znao je sve uraditi.RESPECT RK!!!

_MaX_PaynE_

Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 04, 2010, 21:08:36 POSLE PODNE
Tebi svaka cast Corelli stvarno kidas sa skriptanjem!!! ;D Rk je ipak bio mnogo dobar skripter i znao je sve uraditi.RESPECT RK!!!
POTPIS...:DDD
P.S. Kico Dobar VIDEO......:DDD
Poslednja Izmena: Januar 04, 2010, 23:58:10 POSLE PODNE od _MaX_PaynE_

Citat
ti svaka 2 tjedna mjenjas server da bi bio 1338, stvarno imas divnu osobnost, posjeti psihijatra Namigujem

r4 ocemo sa s0beitom na server kad se otvori Cerim se

Promjeni sam samo ime servera XD i ko si ti uopce xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Citat: panda poslato Januar 04, 2010, 20:44:24 POSLE PODNE
Citat: [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG] poslato Januar 04, 2010, 18:39:38 POSLE PODNE
Napravio sam video zapravo najavu za Ludi Grad RPG server pa pogledajte, umjesto da pisem sve je unutra opisano!



http://www.youtube.com/watch?v=-Pg6MgMRfyY



Server uskoro napisat cu IP i WEB tu xD

Kvaliteta videa je sranje kao sta vidite pa ako ocete da normalno gledate poslat cu vam video na mail xD
a komentirat malo? xD

ti svaka 2 tjedna mjenjas server da bi bio 1338, stvarno imas divnu osobnost, posjeti psihijatra ;)

r4 ocemo sa s0beitom na server kad se otvori ;D
kad je citanje u pitanju jos na LG uvbijek sam prvi