Ludi Grad RPG

Započeo [PL]Xx_KiCo_x3, Januar 04, 2010, 18:39:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja tebe u zivotu nisam video na LG.Doktore nemoj puno da kenjas tu vi sa CH stalno nesto serete!!!!

matemandbrnaze742

Jel danas otvaranje ako je zasto nije otvoren.

_MaX_PaynE_

A jest se vi CHovci nikad ne mozete pomiriti sa ISTINOM.....aj kad ste vi dosli na LG sa citovima i otjerali igrace da izadju napolje........pa kako vas nije sramota vise da samo lazete.....Uvijek pljujete po LG...sta vam je vise za LG.........

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 04, 2010, 20:20:39 POSLE PODNE
pa dodjem tamo i namjerno ubijem rk01-a nedozvoljenim oruzjem ,
aj r4zor postujem te ko covjeka zato sto i jesi covjek...ali brate ne seri vise.......sta sad seres i lazes.......ti si bas dosao i ubio rk-a ma te gluposti mozes pricati samo na CHu djeci od 10-13 godina..........daj brate NEDIRAMO VAS NE DIRAJTE.....sta serete uvijek.......a ti doktore aj majke ti ka si ti dosao na LG i ubio nekoga sa s0beitom.......ma vi sa CH samo lazete ovu djecu sto se registruju da ste vi najbolji i najjaci al' jeste qrac.......svaka cast za RPG server, al i to svaka cast djuri i  jos nzm ko skripta s njim........a vi ostali samo punite djecu lazima.......
LP,_MaX_PaYnE_
Poslednja Izmena: Januar 05, 2010, 20:10:03 POSLE PODNE od _MaX_PaynE_

Max u pravu si!!!!Oni tu glume da su najbolji a veze sa vezom nemaju!!!

_MaX_PaynE_

Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 05, 2010, 20:10:22 POSLE PODNE
Max u pravu si!!!!Oni tu glume da su najbolji a veze sa vezom nemaju!!!
ma Joker oni mogu glumiti samo za RPG da su naj(al samo na BALKANU) i to sve zahvaljujuci djuri.......a, ovo ostalo....ma rekao sam sve......Ja sam njima cestitao za RPG i nikad ih nisam pljuvao....a kad se otvori bilo koja tema, o bilo kojem drugom serveru oni samo pljuju.......al' nema veze......ima pokvarenih ljudi.....
Poslednja Izmena: Januar 05, 2010, 20:14:54 POSLE PODNE od _MaX_PaynE_

matemandbrnaze742


_MaX_PaynE_

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Januar 05, 2010, 20:17:58 POSLE PODNE
Jel danas OTVARANJE ili NE
ma kakvo crno otvaranje......to ova "djeca" sto jedva cekaju LG ne mogu docekat otvaranje pa pisu gluposti......kad bude pravo otvaranje i DM i RPGa bicete obavjesteni od strane mene......ne brinite :PPPP  ;)

"Za dobrim konjem se prasina uzdize"  ;D

CitatJa tebe u zivotu nisam video na LG.Doktore nemoj puno da kenjas tu vi sa CH stalno nesto serete!!!!

Trmka je stari igrac LGa xD Uteko kad je capo napravio svoj server
I vi sa ch sutite ovo nema veze sa dm serverom xD i svi znaju da ste citercine nemorate i ovdje pisat
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Nisam znao da je Doktor-Trmka ali znam ga ja jos dok je bio na LG bio lider LM-a i koliko znam nikada nije smeo da ukljuci CHEAT a sad mi tu nesto preko foruma glumi!!!

_MaX_PaynE_

Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 05, 2010, 20:50:31 POSLE PODNE
Nisam znao da je Doktor-Trmka ali znam ga ja jos dok je bio na LG bio lider LM-a i koliko znam nikada nije smeo da ukljuci CHEAT a sad mi tu nesto preko foruma glumi!!!
ma joj momci daj opustite se vidis da nemaju sta reci........samo kulirajte........

Å PIRO

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 04, 2010, 20:20:39 POSLE PODNE
Citat: _MaX_PaynE_ poslato Januar 04, 2010, 20:17:20 POSLE PODNE
Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 04, 2010, 19:38:26 POSLE PODNE
Gdje je vas DM server ? .. tamo cheatam kad mi je dosadno al izgleda da je ugasen  ;D
razor mislis samo na CH citas....posto na LG nisi mogao nikad......

Sam sanjaj lol .. pa dodjem tamo i namjerno ubijem rk01-a nedozvoljenim oruzjem ,a koje vas slavni anti-cheat nezabranjuje i ne bana me  ;D
LoL jesi noob, ako si ga ubio "nedozvoljenim oružjem" kako te rk osobno nije banao? Kako znam rka iz osobnih iskustava ima jak stav pogotovo prema cheatirema.. A druga stvar u anticheat-u rkovom samo dodaš id oružja koje hoćeš zabranit, tako da tvoja sranja ne prolaze..

Citat: Doktor_CroHerze poslato Januar 05, 2010, 19:49:46 POSLE PODNE
Citat: panda poslato Januar 04, 2010, 20:44:24 POSLE PODNE
Citat: [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG] poslato Januar 04, 2010, 18:39:38 POSLE PODNE
Napravio sam video zapravo najavu za Ludi Grad RPG server pa pogledajte, umjesto da pisem sve je unutra opisano!



http://www.youtube.com/watch?v=-Pg6MgMRfyY



Server uskoro napisat cu IP i WEB tu xD

Kvaliteta videa je sranje kao sta vidite pa ako ocete da normalno gledate poslat cu vam video na mail xD
a komentirat malo? xD

ti svaka 2 tjedna mjenjas server da bi bio 1338, stvarno imas divnu osobnost, posjeti psihijatra ;)

r4 ocemo sa s0beitom na server kad se otvori ;D
kad je citanje u pitanju jos na LG uvbijek sam prvi
I kao drugo kada sam išao cheatati na vašem blaženom ch dm-u nisam pokupio baš puno bannova, odnosno sa jednim accom mogo tjedan dana bez po' frke, a na lg il bi me anticheat bannao zbog oružja, ili bi me neki od admina uhvatio u speed hacku, itd..

Citat: Don Correlli poslato Januar 04, 2010, 21:00:48 POSLE PODNE
Ćini mi se da je Max zreliji od onog RK-a, pa onaj stvarno nema pojma.
A kako me je samo nasmijao sa svojim lažima, kao tada kad je rekao da mu može kućni server raditi 24/7 online a da mu je kompjuter ugašen a ovi njegovi još su ga branili i govorili kako je u pravu. ;D

Emilio,njemu su se godine smanjivale umjesto da se povecavaju :) Toliko je bio spretan sa lazima da je to nemoguce hahahahah :D Decko je LOL :D

Correlli

Dosta je bilo psovanja, držite se za sebe i pustite druge servere na miru.
Poslednja Izmena: Januar 05, 2010, 21:05:53 POSLE PODNE od Don Correlli