Old Generation - Multimedia section

Započeo [OG] Baja, Jun 26, 2011, 09:57:49 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sve slike i video klipove sa OG-a ćete moći vidjeti ovdje da ne otvaramo stalno nove teme. Evo za početak, slika sa otvaranja. Bilo je 40 igrača ali ja nisam uspio uslikati, imam sliku od 39, čim naÄ'em od 40 postavim. S obzirom da nismo uspjeli srediti opis da postavimo ovdje, ovo je odlično ;)



Inače, bugovi se fixaju i sljedeći vikend veliki update.  :)

Drago mi je zbog vas, napravili ste veliku gresku sto niste napravili post u Server oglasima, i da niste uspeli full opis da napisete, mogli ste barem ono osnovno, samo tako nastavite.. imam jedno pitanje, jel mod od 0?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Bravo , moze IP od servera ?

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


dragan12

Cestitam samo napred.

@Carter
Evo ti ip: 178.63.80.210:8917

Svaka cast!
Sve najbolje u daljem radu :)
Respect to:mafica .pwn




Hvala svima :) ÄŒekamo Baffa da fixa neke bugove koji jhako ometaju rad ali uprkos tome 20 na serveru u 12h bilo :)


Ne uzimajući u obzir Å¡to ej to moj server, stvarno je predobra atmosfera na serveru :D Ima i dosta RP-ajna Å¡to smo i zahtjevali, dosta je novih pa joÅ¡ nije RP na predviÄ'enom nivou ali ide na bolje. Evo slika maloprije od 28 igrača Å¡to je naÅ¡ rekord ne uzimajući u obzir otvaranje (40 igrača). Inače na serveru je stalno minimalka 15 igrača, a navečer minimalka 20,

P.S opet nemam sliku od 28, nego 27, ali važan je dokaz :P



Večeras (poslije ponoći) dolazi nadamo se posljedni update sa fixanim bugovima, a sljedeći vikend veliki updatge sa novim stvarima i tada ćemo aBd postaviti i opis :D



Izvinite zbog maltretiranja, manite brojku od 28, evo 32  8)



Hvala svima :) Još malo i na oficijalnu listu :D
Poslednja Izmena: Jun 26, 2011, 21:30:02 POSLE PODNE od [OG] Baja

[quote author=[OG] Baja link=topic=27344.msg203146#msg203146 date=1309116573]
Izvinite zbog maltretiranja, manite brojku od 28, evo 32  8)



Hvala svima :) Još malo i na oficijalnu listu :D

[/quote]

Svaka vam cast!
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Svaka vam cast na rekordima, nadam se da ce te uspjeti.

Jel imate Forum ?


Hvala svima, evo ponoć još malo a 25 igrača online :D