Unaprijeđeni GPS System

Započeo קlเשค, Januar 02, 2010, 22:28:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Znaci ovo je moj GPS system koji sam napravio iz dosade jer sad preko ferija sam imao dosta vremena.Postatu cu slike i video kao na sa-mp.com

Orginal tema: http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=141789.0



Slike:











SA:MP GPS System

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno




lijepo uraÄ'eno a btw plivice ono desno gore pise www.croherzegovina.org ili sam ja corav o.O

ljepo uraÄ'eno

r4z0r

Lijepo uradjeno plivek .. samo mislim da te ovo odaje sto se tice tvog tajnog identiteta  ;D
( CH novi mod , inc bar burnout kao sto je najavljeno , textdrawi CH DM-a .. odkud ti gamemod ili si ti taj potencijalni tajni scripter ? hehe )

Citat: Badi_CH poslato Januar 02, 2010, 22:58:53 POSLE PODNE
lijepo uraÄ'eno a btw plivice ono desno gore pise www.croherzegovina.org ili sam ja corav o.O

ljepo uraÄ'eno

to je ljevi gornji kut i da kak nisi znao da je ovo "redbullvodka" mislim ak se skrivo iza toga, sad se malo previse otkrio xD

Citat: °[ яЧz0я ]° poslato Januar 02, 2010, 23:00:02 POSLE PODNE
Lijepo uradjeno plivek .. samo mislim da te ovo odaje sto se tice tvog tajnog identiteta  ;D
( CH novi mod , inc bar burnout kao sto je najavljeno , textdrawi CH DM-a .. odkud ti gamemod ili si ti taj potencijalni tajni scripter ? hehe )

dobro zapazanje slazem se s tobom xd




upss da ljevi kut ne desni vidis zmijske oci al cuti ne stavljaj nik to na forum nek se nezna

zas bi stavio kod bi nes dobio -.- ak on zeli reci ce (ak je to on) nego pusti offtopic nego sad plivu da pitam

Budes to releaso? i koje je ime pjesme..




Citat: Nik Delgad poslato Januar 02, 2010, 23:25:24 POSLE PODNE
zas bi stavio kod bi nes dobio -.- ak on zeli reci ce (ak je to on) nego pusti offtopic nego sad plivu da pitam

Budes to releaso? i koje je ime pjesme..
Ne budem objavio,a pjesma je od Nervoznog postara,a mod je onaj koji je trebao doc prije nego sto se ugasio CH DM tj trebao je biti Update.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


oprosti opet idem OT al kako je onda RBV mogao vidit taj userbar ako je ovo tek dns postano a on je to napisao odmah di je jos to mogao viditi??

Neznam kaki userbar ali kad sam ugasio CH DM mod sam predao Banetu i djuri znaci sve sto vamo ima ja sam napravio.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


sve je to 5 i oke dobro nisi ti rbv al zasto si ugasio to me zanima ???

ma jebeno je, sta reci ;D


Odsutan dok ne doÄ'em.


Baff

jebeno pravo...

nego pliva jel se meni cini ili to imas neki mod da ti drukcija grafika bude? :P

nest mi cudno

Cini mi se da je to neki mod sa snegom , vidim nes je belo