[GM ADD-ON] Intro za GF edit modove

Započeo Gotti747, Jun 22, 2011, 20:27:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

De ba ljudi mani te se toga xD :) Hocel neko da ubaci mi ovo :) molim vas :)

Citat: System32 poslato Jun 24, 2011, 14:32:15 POSLE PODNE
odlicno!

ali
Citat"Server & forum sponzor: Srki King" sada stoji "Intro credits: Gotti" i zamolio bih vas da tu liniju ne brisete i da ostavite creditse ! Ukoliko vidim na nekom serveru da su creditsi obrisani prijvacu administratorima ovog foruma!

Sta onda da obrise, pa ako si se malo potrudio nisi nam isusa pokazao, sta bi Y-Less trebao onda na svoj radove reci, trebao bi ih zakonom zaštiti -.-
Da ovo koristim prvi bih ti tu liniju makao!
Ko ne zeli to da uradi zasto ne bi uradio svoj pa neka stavi sebe u creditse?Jedino se gotti setio i dao ovaj intro,stystem32 ja kad sam tebe pitao da uradis intro za relax zone ti si rekao koji ce mi,jer nisi znao da napravis?Mozda zbog toga?Sve u svemu necu da se raspravljam ali jebiga,nisu svi isti kao ti pa da brisu crediste od nekih...Da napomenem jos jednom,napravi ti takav pa uzmi sebe za creditse...Inace da znas da napravis pre bi napravio svoj nego da uzimam tudji i jos mu brisem creditse !


nxidza - prvo zaboli me kita za creditse, sta meni znace neki credits kad se igrac logira na server?
I sta tu ima napraviti tesko aj mi reci? Cemu jos i s tim zamart igrace'?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Dosta svaÄ'e, počet ću slat prijave Smod-u!
Pišite samo ako vam treba pomoć oko intra.

Citat: System32 poslato Jun 25, 2011, 18:38:19 POSLE PODNE
nxidza - prvo zaboli me kita za creditse, sta meni znace neki credits kad se igrac logira na server?
I sta tu ima napraviti tesko aj mi reci? Cemu jos i s tim zamart igrace'?
Ma dobro je,ti si najpametniji...Normalno da je intro bolji od obicnog tuta,a to misli vecina ljudi na ovom forumu i sire -.-

Citat: [RZ]Nxidza poslato Jun 25, 2011, 18:51:21 POSLE PODNE
Citat: System32 poslato Jun 25, 2011, 18:38:19 POSLE PODNE
nxidza - prvo zaboli me kita za creditse, sta meni znace neki credits kad se igrac logira na server?
I sta tu ima napraviti tesko aj mi reci? Cemu jos i s tim zamart igrace'?
Ma dobro je,ti si najpametniji...Normalno da je intro bolji od obicnog tuta,a to misli vecina ljudi na ovom forumu i sire -.-

[RZ]Nxidza - Prijava Smod-u & lock da nebude jos vise gluparija.