Classic Life Roleplay- Opis [cl-gaming.com]

Započeo 96esl., Jun 22, 2011, 15:40:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

To je po meni još veća glupost toga što imate 4 + 1 . Al svejedno GL. Docicu na otvaranje .
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Dobar opis..Doci cu na brzinu da vidim sta ste uradili, ako budem imao vremena  :)

EDIT: Necu doci -.- Saljete mojim igracima da dodju na vas Server, i govodite kako da promenu [CRP] u [CL] i mozda ce uci u CL Teamu(tako nesto) -.-"  :'(
Tako cete sigurno uspeti...

Eo' stigla i slika, da ne mislite da lazem:
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2011, 18:52:24 POSLE PODNE od [CRP] Pacijent_

Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Avgust 08, 2011, 18:40:45 POSLE PODNE
Dobar opis..Doci cu na brzinu da vidim sta ste uradili, ako budem imao vremena  :)

EDIT: Necu doci -.- Saljete mojim igracima da dodju na vas Server, i govodite kako da promenu [CRP] u [CL] i mozda ce uci u CL Teamu(tako nesto) -.-"  :'(
Tako cete sigurno uspeti...

Eo' stigla i slika, da ne mislite da lazem:


a tko je autor ovog?

Citat: [CL]Donnie poslato Avgust 08, 2011, 18:56:14 POSLE PODNE
Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Avgust 08, 2011, 18:40:45 POSLE PODNE
Dobar opis..Doci cu na brzinu da vidim sta ste uradili, ako budem imao vremena  :)

EDIT: Necu doci -.- Saljete mojim igracima da dodju na vas Server, i govodite kako da promenu [CRP] u [CL] i mozda ce uci u CL Teamu(tako nesto) -.-"  :'(
Tako cete sigurno uspeti...

Eo' stigla i slika, da ne mislite da lazem:


a tko je autor ovog?

Mi vam se izvinjavamo na ovome daj te nam autora ovog i bice kaznjen






Citat: ●°John°● poslato Avgust 08, 2011, 18:29:27 POSLE PODNE
dodji kod nas :) .. Nas kako je mod extra videces i svidece ti se team i budes aktivan dovedes igracca npr i pokazes se kao uzoran igrac ( pod uzoran sta znaci ? Pa da nepsujes da se nesvadjas da budes dobar sa igracima .. ;) ) I mozes dobiti valjda neko mesto u staff teamu :) .. Dodji ajde www.cl-gaming.com i ako oces stavi na forumu ovde nick "[CL]Heavyfrost" lepse ti stoji ehehhe :p

Ko drugi osim Johna, pogledajte u nasu temu sta pise :)



Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Ja se svima izvinjavam koji su na bilo kakav nacin dobili stetu od mojih clanova, nece se vise ponovit!

Pozivamo vas jos jednom da dode te na veliko otvaranje u 21 : 15  da se svi zabavimo






Citat: [CL]Es©oba® √ poslato Avgust 08, 2011, 20:28:10 POSLE PODNE
Pozivamo vas jos jednom da dode te na veliko otvaranje u 21 : 15  da se svi zabavimo

Dolazim nadam se da nas necete razocarati  ;D
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Zahvaljujem se svima koji su bili na serveru i bili sa nama naravno update-i stizu novi dolazi jos puno toga .. a i rekord po broju igraca za sada je 31 igrac .. evo slika :) nadamo se dacete ostati sa nama do kraja :) .. Evo slika : http://zaslike.com/viewer.php?file=6ovok6jy3a6pcn2e2tb.png


Citat: Eazy_Eye poslato Avgust 08, 2011, 23:33:19 POSLE PODNE
lep server :)

Lep je tebi server a psovao si nam majke na /report ? Evo dokazi : http://zaslike.com/files/3hlhqz5gouef1bdbuvx.png .. Jeli ti to nacin tvoje kulture stvarno mene bi bilo sramota za to :/ a i ovu dvojicu treba biti sramota :/

Citat: ●°John°● poslato Avgust 08, 2011, 23:40:10 POSLE PODNE
Citat: Eazy_Eye poslato Avgust 08, 2011, 23:33:19 POSLE PODNE
lep server :)

Lep je tebi server a psovao si nam majke na /report ? Evo dokazi : http://zaslike.com/files/3hlhqz5gouef1bdbuvx.png .. Jeli ti to nacin tvoje kulture stvarno mene bi bilo sramota za to :/ a i ovu dvojicu treba biti sramota :/
Daj meni Unban na Forumu, reko ja Escobaru '' kotejebe '' i dobio Ban.

EDIT: Nick mi je: Johnny

A InGame nemogu jer mi nema Chata, evo Tema  http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=29493.msg222352#new
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2011, 23:55:52 POSLE PODNE od Tickoâ„¢

Dobar opis.I forum je sasvim ok.Sretno vam samo molim da mi ne spamate na FB grupama jer nemam vremena svako malo izlazit iz botovski grupa u kojima se svadaju reklamiraju i psuju
LOL

Citat: [PG]MosT_WanteD poslato Avgust 09, 2011, 01:32:24 PRE PODNE
Dobar opis.I forum je sasvim ok.Sretno vam samo molim da mi ne spamate na FB grupama jer nemam vremena svako malo izlazit iz botovski grupa u kojima se svadaju reklamiraju i psuju

Slazem se s tobom oko tih Fb grupa , i ja sam protiv njih al vecina odlucuje  :)