Pomoc oko ulaska na server ( nijedan ne radi )

Započeo Curto, Jun 21, 2011, 17:04:43 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Prvo oprostite ako je tema na krivom mjestu nisam znao
Ali meni treba pomoc. Znaci imam instaliran GTA SA i SAMP i 0.3c r3 instaliran.. i sad kad ja na bilo koji server zelim uc on mene ucita i pise samo San Andreas Multiplayer i onda me izbaci i pise mi kao Chrash.. U cemu je prbolem unaprjed hvala ;)
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Jesi li ubacivao kakve modove? Ako jesi do toga je. Moraćeš reinstalirati GTA:SA osim ako nisi napravio backup.

Ma nisam imo sam prije instalirane.. sad je ponovno instaliran SA obicni i toe to :S
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Sandek_Biscic

jesil crackao? ;)

ja imam da moram Crackati obicni San Andreas..
i onda kad Instaliram Multiplayer moram jos crackati Multiplayer...

a ako ti je do toga mi reci ;) pa cu da ti posaljem crack ;)

SA sam crackao ali multiplayer nisam.. sta i to treba ?? xD
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.