NooBot RolePlay Novi Rekord!

Započeo SrKi_KinG, Jun 21, 2011, 02:20:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ti mislis da je to Gotti uradio.. a i ti si tamo admin on te je pozvao da te pita nesto nzm ni ja sta..

Citat: [CH:FR][NB]SrKi_KinG poslato Jun 22, 2011, 14:42:15 POSLE PODNE
Neko je hakovao moj acc i usao u trenutku kada me je gotti pozvao na ch:fr, necu nikoga da opstuzujem samo molim admine, co-admine, smodove
itd da mi kazu ciji je IP :   46.33.213.68
AKO MOZE STO PRE...

takvog nema ovdje...

Ok je sada gotovo unbanovani su svi i sve je sredjeno.... :-* Udjite da se zezamo...
P.S.Provaljeno je ko je ulazio na moj acc ono je bio pogresan IP pravi IP je 178.223.166.234
Admini ce znati ko je  :-\
Poslednja Izmena: Jun 22, 2011, 15:34:36 POSLE PODNE od [CH:FR][NB]SrKi_KinG

Lepo su to izveli :) Znali su da nisam tu, njega pozvali na drugi srv... Opet to nisu dokazi ali sam proverio logove jer svi koji si koristili ravens rp znaju da se loguju ip adrese svih igraca.... Acc Black_Zero, Black_Zeroo - 178.223.166.234 - Sa iste te IP adrese su banovani igraci sa accounta admina Srdjana_Gordica.... Black_Zero, mozda vam poznatiji kao Razer sa CH:FR.... Naravo kriv je i Srdjan sto je verovatno koristio isti password kod njih na serveru, samo sto pw-ovi ocigledno kod njih nisu sifrovani...
Svi accounti su unbanovani, sve vraceno u normalu, evo i ovde da se izvinim svim igracima koji su bili banovani.
____________________
NooBot Community
Poslednja Izmena: Jun 22, 2011, 15:50:25 POSLE PODNE od [NooBot]DraGoN

50/50 !!!! Cestitam iz dana u dan server Vam je sve veci i veci.

Zmaju cestitam :) ;D

P.S Povecaj slotove
Poslednja Izmena: Jun 22, 2011, 16:11:45 POSLE PODNE od P4k4

Vrlo brzo dizemo na 100 slotova..Onda ce biti ludilo  :D :D

Citat: [NooBot]SrKi_KinG poslato Jun 22, 2011, 16:12:31 POSLE PODNE
Vrlo brzo dizemo na 100 slotova..Onda ce biti ludilo  :D :D
Ehh ja se secam kada sam na NooBot Cs Alfi sta smo radili 24 sata dnevno zezancija :D Likovi ste svi :D
Sad sam cuo da je isto i na SAMPU xD Moram Vas negde posetiti  xD

Ajmo svi na NooBot

Member since: 26.04.2010.

Sretno vam dalje,necu tamo nikad,BEZ UVREDE :D

Citat: [NooBot]DraGoN poslato Jun 22, 2011, 15:49:13 POSLE PODNE
Lepo su to izveli :) Znali su da nisam tu, njega pozvali na drugi srv... Opet to nisu dokazi ali sam proverio logove jer svi koji si koristili ravens rp znaju da se loguju ip adrese svih igraca.... Acc Black_Zero, Black_Zeroo - 178.223.166.234 - Sa iste te IP adrese su banovani igraci sa accounta admina Srdjana_Gordica.... Black_Zero, mozda vam poznatiji kao Razer sa CH:FR.... Naravo kriv je i Srdjan sto je verovatno koristio isti password kod njih na serveru, samo sto pw-ovi ocigledno kod njih nisu sifrovani...
Svi accounti su unbanovani, sve vraceno u normalu, evo i ovde da se izvinim svim igracima koji su bili banovani.
____________________
NooBot Community



Zamolio bih te da objebes odavde ako ces da prozivas clanove mog tima, Srdjan je takodje  bio u mojoj administraciji a danas sam rekonstruisao admin team i pozvao sam ih sve na server tako da bih te zamolio bez laznih optuzba jer samo po tebe moze da bude gore, budi srecan sto te nisam napadao za intro koji si mi uzeo i cak sam ti dozvolio da ga koristis, i pomogao sam ti da ga editujes. Pozdrav, Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ja tebe nisam napao, za edit intro-a sam ti se zahvalio. Necemo da se lazemo, znam da je to Zeljko uradio, postoje logovi gde se jasno vidi... Kako god, to je bilo detinjasto sa njegove strane, idemo dalje... ;)

Citat: [NooBot]DraGoN poslato Jun 22, 2011, 16:58:33 POSLE PODNE
Ja tebe nisam napao, za edit intro-a sam ti se zahvalio. Necemo da se lazemo, znam da je to Zeljko uradio, postoje logovi gde se jasno vidi... Kako god, to je bilo detinjasto sa njegove strane, idemo dalje... ;)

Zahvalio si mi se tek posto si ubacio to na server bez moje dozvole i znanja al' ok, bilo pa proslo.. Samo bih te zamolio i upozorio jos jednom da ne napadas i prozivas clanove mog tima bezveze... Ja da hocu RP server napravio bih svoj mod od 0, kao sto sam ti vec rekao kad si me pitao da li hocu da radim sa tobom server.. Pozdrav
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Svaka vam cast, sad vam je Rekord 50/50 a i na Slavnoj Listi ste Balkanski Samp Serevra. Cestitam!