NooBot RolePlay Novi Rekord!

Započeo SrKi_KinG, Jun 21, 2011, 02:20:33 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Bravo Zmaje  :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri



Obaramo rekorde postavljamo standarde   :P :P
Hvala svima jos jednom  ;)



Poslednja Izmena: Jun 21, 2011, 21:28:44 POSLE PODNE od [CH:FR][NB]SrKi_KinG


Extra je server,igram već neko vreme na serveru i polako napreduju,dolazi sve viÅ¡e i viÅ¡e igrača...Skripta je do jaja,mislim da zaslužuju da se naÄ'u na Balkan Samp listi.... ;D

opa 50/50 :D ide to vama

Citat: Ma3sTr0 poslato Jun 21, 2011, 18:58:50 POSLE PODNE
Extra je server,igram već neko vreme na serveru i polako napreduju,dolazi sve viÅ¡e i viÅ¡e igrača...Skripta je do jaja,mislim da zaslužuju da se naÄ'u na Balkan Samp listi.... ;D

prvi post

Citat: [ЯPF] K4[Я]!K3 poslato Jun 21, 2011, 19:14:25 POSLE PODNE
opa 50/50 :D ide to vama

Citat: Ma3sTr0 poslato Jun 21, 2011, 18:58:50 POSLE PODNE
Extra je server,igram već neko vreme na serveru i polako napreduju,dolazi sve viÅ¡e i viÅ¡e igrača...Skripta je do jaja,mislim da zaslužuju da se naÄ'u na Balkan Samp listi.... ;D

prvi post
Pa?? ::)

Jos samo da imate RP igrace sve bi bilo ok al sretno dalje

Citat: Outlawz poslato Jun 21, 2011, 19:49:43 POSLE PODNE
Jos samo da imate RP igrace sve bi bilo ok al sretno dalje
Potpisujem.
I RP administraciju.
Udje ja na server da vidim zasto bas tolko igraca tamo igra, hajd ok sve ja se rega, pozva ja admina da mi pomogne malo, kad ja vidi on pise smajlije i sve ostalo u IC chatu, pitam ga ja postujel se ovdje MG kad on kaze ma sta ja znam, i samo sam kucao /q i to je to...

Citat: elDar. poslato Jun 21, 2011, 19:58:21 POSLE PODNE
Citat: Outlawz poslato Jun 21, 2011, 19:49:43 POSLE PODNE
Jos samo da imate RP igrace sve bi bilo ok al sretno dalje
Potpisujem.
I RP administraciju.
Udje ja na server da vidim zasto bas tolko igraca tamo igra, hajd ok sve ja se rega, pozva ja admina da mi pomogne malo, kad ja vidi on pise smajlije i sve ostalo u IC chatu, pitam ga ja postujel se ovdje MG kad on kaze ma sta ja znam, i samo sam kucao /q i to je to...

Takodje,cak mi nisu ni odgovarali na pitanja(/askq) !

Cestitam na rekrodu,svaka cast trudite se ali jedino ja sam bio na serveru i iz aviona se primjeti da je ravens i nije nesto puno editano osim texdravova i neki stvari,na serveru 30 igraca je tada bilo kucam /lideri /leaders kako vec PD lider Dragon nijednog drugog lidera,rp nije ali eto mozete vi biti rp-dm kako god bitno je da imate igrace,svaka cast

cristiane

Ajd nije sve ni u RP,administraciji je važno da imaju igrače,a očito igračima koji tamo igraju važno dobro druženje.

Citat: [AG]Vito aKa Santina poslato Jun 21, 2011, 20:47:51 POSLE PODNE
Cestitam na rekrodu,svaka cast trudite se ali jedino ja sam bio na serveru i iz aviona se primjeti da je ravens i nije nesto puno editano osim texdravova i neki stvari,na serveru 30 igraca je tada bilo kucam /lideri /leaders kako vec PD lider Dragon nijednog drugog lidera,rp nije ali eto mozete vi biti rp-dm kako god bitno je da imate igrace,svaka cast
Da da nije nista puno editovano osim :
2 nove org, sredjeni rankovi i enterijeri za sve org i par org premesteno...
Sredjeni svi bugovi, ubacen sistem za dizanje kredita i kupovinu kartice, ubaceno da mora da se uplacuje kredit za sve mobilne telefone, i jos mnogo, mnogo stvari i nemoj da lupas, najvise me nervirate vi sto se samo regisrujete vidite spawn i onda komentarisete o modu...A svi zasluzeni admini znaju sva rp pravila, oni koji neznaju i ne postuju ih su donatori....Imamo 4-5 donatora, koji uglavnom neznaju sva rp pravila... :-\
Uglavnom hvala svima i zamolio bih vas bez svadje, kao sto pise pri ulasku na server uskoro pocinjem sa hard roleplay sistemom igre tako da tada nece ni donatori moci da neznaju pravila... Pozz svima  :-*
Poslednja Izmena: Jun 21, 2011, 21:02:20 POSLE PODNE od [CH:FR][NB]SrKi_KinG