Balkan City[Utorak 20.00h]

Započeo [BC]Ante_Dracar aka Lopa, Jun 20, 2011, 23:42:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Usao sam na server malo, znaci server je pun bugova to je nehumano.
Ali eto zelim da to ispravite i da imate stalne igrace :)

Gamemod nije nizasta ,samo sto je intro dobar ...

Ostalo - Udjem na server pita me hocu polagati,ajde hocu ..Portuje me ,kad neki dodje i pita me "os doci kod mene na server dacu ti lidera" ja naravno /report otvori mi se dialog ja " bot me pita hocu doci na njegov server jos kaze da ce da mi da lidera,id 2 " oni mene banuju ...Hahahahhahaha znaci strasno ! Ali ajd ,neka vam je bog u pomoci ...

Citat: EM|Nxidza poslato Jun 21, 2011, 22:07:23 POSLE PODNE
Gamemod nije nizasta ,samo sto je intro dobar ...

Ostalo - Udjem na server pita me hocu polagati,ajde hocu ..Portuje me ,kad neki dodje i pita me "os doci kod mene na server dacu ti lidera" ja naravno /report otvori mi se dialog ja " bot me pita hocu doci na njegov server jos kaze da ce da mi da lidera,id 2 " oni mene banuju ...Hahahahhahaha znaci strasno ! Ali ajd ,neka vam je bog u pomoci ...
kada su raul i luis vodili srv to je bilo znatno doba
ovo je hirosima















Mod je solidan, vidi se da je GF edit, mogli ste to da editujete jos dosta, intro je jedan od najboljih na Balkanu, jedina veca zamerka mi je sto je Kosovo svrstano kao drzava, ali ok, sretno..  :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Trebali ste raditi jos koji mjesec na modu.dodje odma te pita os polagat ja da polazem kaze niste auto mehanicar nemozete sjest u ovo auto,teleportova nas na event administratror nezna komande,onda event bugovan nema ni cp neznas ni gde vozis,tu sam i izaso..

Ovako.

:D
Evo i mi tak sada vidimo daje mod zbugan tj ima dosta bugova tu se nema sto lagati.
Imali smo beta test i testali smo i nasli smo neke bugove koje sm oispravili itd al ove sada nismo nasli.

Svaki dan ce bit neki mini update na kojem cese dodavati neke sitnice a za to vrijeme ja cu dan noc radit na novom modu mozda od 0 a mozda nastavim edit ovoga nezz jos razmisljam.

edit.
Molio bih administraciju da lockaju temo

jos jednom mngoo hvala svima,ja cu radit w.3.0 mod dok ce za to vrime jedan drugi skripter ukonit bugove na ovome modu.
Hvala na razumjevanju
Poslednja Izmena: Jun 21, 2011, 22:36:52 POSLE PODNE od [BC]Ante_Dracar aka Lopa



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje