[Poomc]Opet neznam kako sam sebi dati 1338 admina :(

Započeo [PZRPGC]Dexâ„¢.pwn a.k.a Zixâ„¢.pwn, Jun 17, 2011, 21:06:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=26880.0
ja sam iz te teme samo upiso sto su pisali clanovi i ja kucam da si dam admina i nece trebam pomoc















Otvoris svoj server.cfg file , pogledas rcon password (mozes staviti pass koji oces) zatim udjes na server kucas /rcon login i svoj rcon password primjer /rcon login 12345, onda dadnes preko komande sebi admina,najcesca komanda je /makeadmin , to ti je jedan od nacina,a mozes i preko sljedeceg postupka,Registrujes se,zatim odes u scriptfiles nadjes svoj accaunt i podesi admin level na 1338.

Citat: [rajvoSA:MP] CadrRa poslato Jun 17, 2011, 21:09:00 POSLE PODNE
Otvoris svoj server.cfg file , pogledas rcon password (mozes staviti pass koji oces) zatim udjes na server kucas /rcon login i svoj rcon password primjer /rcon login 12345, onda dadnes preko komande sebi admina,najcesca komanda je /makeadmin , to ti je jedan od nacina,a mozes i preko sljedeceg postupka,Registrujes se,zatim odes u scriptfiles nadjes svoj accaunt i podesi admin level na 1338.
to sam pokuso u igri i nece do dodi na srv















Ma vidi..sad cu polako i mora moci jbo ga...al polako sve radi sta ti se govori...nemoj srljat..
1. Udji pod novim nickom na server.
2. Registruj se i pocni igrat.
3. Kad se registrujes izadji sa servera.
4. Dalje udji u
scriptfiles pa udji u Users (a mozda ce ti biti neki folder samo prije toga Users pa ti udji u njega).
5. Sad vidis svoje ime s kojim si se registrovao.
6. Ono je u Notepadu..Ako nije ti otvori sa notepadom.
7. Udji i nadji AdminLevel:.
8. Taj AdminLevel postavi na 1338, znaci to mora izgledati ovako AdminLevel: 1338.
9. Kad si to uradio fino udji na server ;)
(Ako imas game panel..odnosno placen server, onda sve ovo uradis i samo uploadujes taj notepad sa tvojim imenom u ovu istu lokaciju).
SAD AKO NE SKONTAS E JBG STVARNO ONDA :P

Citat: Bobby_Zacharias poslato Jun 17, 2011, 21:29:57 POSLE PODNE
Ma vidi..sad cu polako i mora moci jbo ga...al polako sve radi sta ti se govori...nemoj srljat..
1. Udji pod novim nickom na server.
2. Registruj se i pocni igrat.
3. Kad se registrujes izadji sa servera.
4. Dalje udji u
scriptfiles pa udji u Users (a mozda ce ti biti neki folder samo prije toga Users pa ti udji u njega).
5. Sad vidis svoje ime s kojim si se registrovao.
6. Ono je u Notepadu..Ako nije ti otvori sa notepadom.
7. Udji i nadji AdminLevel:.
8. Taj AdminLevel postavi na 1338, znaci to mora izgledati ovako AdminLevel: 1338.
9. Kad si to uradio fino udji na server ;)
(Ako imas game panel..odnosno placen server, onda sve ovo uradis i samo uploadujes taj notepad sa tvojim imenom u ovu istu lokaciju).
SAD AKO NE SKONTAS E JBG STVARNO ONDA :P
stavio sam si hvala sto su mi svi tjeli pomoci















Znaci cim si shvatio rijesio si problem ide lock ovde !! !


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]