Sramota za AG i za NaneKa

Započeo elemental., Jun 17, 2011, 17:46:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

pa to je msn od bege, koji je prvi osnovao afriku, a kako god da okrenes bega nije u stanju "hackovat" nesto....;).....

Ma to se ovaj idol provaljuje ;).....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: mafica .pwn poslato Jun 17, 2011, 18:12:09 POSLE PODNE
Srpski jezik - Neke rijeci sam pokupio na FB, mozes mi vidjeti FB profil, ako hoces.

Sam si se izdao omg.
Kad lažep onda promisli

EDIT: Znaci da si to ti uradio

Valjda "neke *reči* sam pokupio
hakler xD

Citat: [Banana$]ReadMe.txt poslato Jun 17, 2011, 18:18:08 POSLE PODNE
Citat: mafica .pwn poslato Jun 17, 2011, 18:12:09 POSLE PODNE
Srpski jezik - Neke rijeci sam pokupio na FB, mozes mi vidjeti FB profil, ako hoces.

Sam si se izdao omg.
Kad lažep onda promisli

EDIT: Znaci da si to ti uradio

Valjda "neke *reči* sam pokupio
ma niuje to bitno bitno je da je on napisao sam sto znaci da je to on uradio :S

The Writer

Kao što R15KY reče,

1. Ja koristim slova sa kvakicama
2. Ne koristim te prostatluke
3. Imam PSD logoa, zar ne bi bilo logicno da njega ustavim umjesto ovog kurca sto sti ti stavio
4. oNO NIJE MOJ msn VEC od Bege
5. Afrika vise ne postoji
6. Ja se ne bavim tim glupostima, hackovima creckovima ...

Nemam reci, danasnja deca ne znaju sta ce pa rade ovakve gluposti. :-\




...Neno...

Citat: [URP]Nikolaj poslato Jun 17, 2011, 17:46:57 POSLE PODNE
Evo, zelim otvoriti temu zbog toga sto afrikanci hakuju tudje forume.

Hakali su univerzalrp forum bez razloga :O. Ovom temom hocu reci da se pojedinci paze ako su nesto ranije uradili URPu, jer ce vam hakati forum.

Ako nevjerujete, evo vam URL naseg foruma: http://www.univerzalrp.com/forum/

Nadji si zivot  ;)

Mafice sreco moja...Nanek bas trenutno samom prica na ovu temu na www.smf-hr.com tako da ga ne brani...nije da te vrijedjam nikolaj :D nas si :D
ali nikolaj je nesposban za to .......a ja shvatam da je vecini krivo sto afrika nije uspijela da napravi..."popravi" mod...ali onaj natpis
"Ljubomorne duse mogu samo qurac da nam puse" dokazuje ljubomoru te osobe tog jadnog "hakera"....jer forumu od afrika gaminga mi nismo nista uradili...a to sto smo uzeli temu zone99 to smo imali pravo kao i svi drugi...tema ko tema...nije privatna svojina...na kraju sam ja kupio la gusta temu jer mi se vise svidja...ali ne vrijedi sa vama pricati...jer ste zatupljeni...ovdje od nekoliko hiljada registrovanih i aktivnih samo je 50% normalno...

The Writer

Citat: [URP]Poslednji Don poslato Jun 17, 2011, 21:17:58 POSLE PODNE
Mafice sreco moja...Nanek bas trenutno samom prica na ovu temu na www.smf-hr.com tako da ga ne brani...nije da te vrijedjam nikolaj :D nas si :D
ali nikolaj je nesposban za to .......a ja shvatam da je vecini krivo sto afrika nije uspijela da napravi..."popravi" mod...ali onaj natpis
"Ljubomorne duse mogu samo qurac da nam puse" dokazuje ljubomoru te osobe tog jadnog "hakera"....jer forumu od afrika gaminga mi nismo nista uradili...a to sto smo uzeli temu zone99 to smo imali pravo kao i svi drugi...tema ko tema...nije privatna svojina...na kraju sam ja kupio la gusta temu jer mi se vise svidja...ali ne vrijedi sa vama pricati...jer ste zatupljeni...ovdje od nekoliko hiljada registrovanih i aktivnih samo je 50% normalno...

1. Ne postoji niti jedan 100% dostojanstven dokaz da sam ja hakao
2. Afrika NE POSTOJI
3. Ni na koga ja nisam ljubomoran, da sam ljubomoran hakao bi GF jer mi URP ne znaci nista
4. Ne znam ni da ste koristi tu temu

Pa shvatas li ti da Nanek nikad sebi ne bi dopustio da se spusti na taj nivo ? Vidim da ti Naneka i ne poznajes bas najbolje, pa zato nemoj pricat PLS...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Nisam rekao da je nanek Hack...nisam ni rekao da je nanek ljubomoran ... isprva jesam mislio ali to samo sa njim sam zavrsio na jednom drugom forumu na Pm tako da ovdje to nisam pisao...a ovo jeste odradila neka Pussy ljubomorna

I da je to nanek uradio sta bi mi sada trebali ?  >:(

Cek , Cek

Sinulo mi je ajmo otvoriti temu Hackovao mi je server/forum i da se ispunja sledeci paragraf

Vase ime :
Ime Hackera :
Dokazi :
Sta zelite da mu se uradi :


Daj vise dosadni ste :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Jebat ce  Vas  Bego !

Ajde  LOCK ovo pricaju neargumentovane  gluposti i vrijedjaju se... 

cristiane

Nisam čitao ni jedan post,znam da bi pola vas pobanao.Bolje za vas da ovdje lock i da nikada više ne otvorite temu ovog tipa oko hakiranja.

Blago vama sa takvim razmišljanjem.