Sramota za AG i za NaneKa

Započeo elemental., Jun 17, 2011, 17:46:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, zelim otvoriti temu zbog toga sto afrikanci hakuju tudje forume.

Hakali su univerzalrp forum bez razloga :O. Ovom temom hocu reci da se pojedinci paze ako su nesto ranije uradili URPu, jer ce vam hakati forum.

Ako nevjerujete, evo vam URL naseg foruma: http://www.univerzalrp.com/forum/
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 17:48:37 POSLE PODNE od [URP]Nikolaj

A kako ces dokazat da su oni to napravili. Mozda si ti al hoces samo druge da optuzis.

Nesto si izripovao 1000000000000% i naravno njima se to nije svidjelo i eto ti sad ...

LoL.

Ja ? Pa covjece, ja nezz hakati bgm. A vlasnika ovog servera poznajem. Kao sto sam rekao u jednoj temi, ja sam jos klinac, imam 10 god ;), ako hoces sliku, add me na FB, poslat cu ti ime na PM ;)


EDIT:

@FyoDor, ja nisam nista, jedino mozda zbog toga sto smo jednom uzeli njihovu temu i editovali, pa smo je kasnije promjenili
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 17:54:03 POSLE PODNE od [URP]Nikolaj

@ Nikola, ja ti mogu samo reci da ne pusis sam sebi kurac.
Nanek je odsutan minimalno tjedan dana sto je dokaz da lazes, Nanek to nikad ne bi uradio jer ga poznajem sto je dokaz da lazes, Nanek ne bi koristio taj znak Afrike koji si kopirao s AG foruma (dok je radio) tj. taj logo  ispod kojeg pise 500x... jer on ima pravi logo ispod kojeg to ne pise. To je stari logo i mi imamo novi logo ;)
Taj mail sto si dao, to nije nanekov uopce botu jedan, to je nekog idiota mail kojem cu ga ja hakirati ako uspijem, a nadam se da hocu.
Nanekov mail je [email protected]
Opet ti kazem dijete drago, nemoj sam sebi pusit kurac

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah....
Ovo si ti napravio. Ovo je tvoja domena i nanek ne pise ovako i ovo nije njegov msn. Takodje ovo je pisano na srpski nacin, a ti Å¡i srbin. I da ag ne postoji.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000085463984

Vidi mi FB profil jbt :O. Ja nisam iz Srbije, ja sam iz Bosne. Moze ti vlasnik ovog server potvrditi


EDIT: Ovo lock, ja se necu prepirati. Znam da nam je neko hakao forum prije jedno 2 - 3 dana, pa sada hoce okriviti NaneKa, lock.
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 18:05:47 POSLE PODNE od [URP]Nikolaj

Citat: [URP]Nikolaj poslato Jun 17, 2011, 18:04:18 POSLE PODNE
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000085463984

Vidi mi FB profil jbt :O. Ja nisam iz Srbije, ja sam iz Bosne. Moze ti vlasnik ovog server potvrditi

Ma ti si niko i nista jbt.
objasni nam krivi mail, pisanje na Srbrskom a ne na Bošnjačkom, objasni sliku !

Gdje vidis da je pisano na srpskom ??
EDIT : ja imam 3 hotmaila,u cemu je problem da i nanek nema ?
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 18:08:41 POSLE PODNE od [rajvoSA:MP] CadrRa

Citat: mafica .pwn poslato Jun 17, 2011, 18:05:55 POSLE PODNE
Citat: [URP]Nikolaj poslato Jun 17, 2011, 18:04:18 POSLE PODNE
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000085463984

Vidi mi FB profil jbt :O. Ja nisam iz Srbije, ja sam iz Bosne. Moze ti vlasnik ovog server potvrditi

Ma ti si niko i nista jbt.
objasni nam krivi mail, pisanje na Srbrskom a ne na Bošnjačkom, objasni sliku !

Ok.


Mail - Mozes provjeriti, radi sta hoces, ja ne koristim ovaj mail (( [email protected] )), imam ih oko 2 - 3 jos samo za FB sto sam prije igrao pokera.

Srpski jezik - Neke rijeci sam pokupio na FB, mozes mi vidjeti FB profil, ako hoces.

Slika - Mislis na ovo od AGa ? Covjece, ja cijeli dan nisam bio na kompu, usao prije 20 - 25 min kad je ovo i napisano. Imam svjedoke koje me poznaju u RL i svi ce ti reci da sam bio sa njima ;)


EDIT: Lockajte ovo. Ide u svadju, a ja to necu. Molim moderatora / Super Moderatora da lock ovu temu.
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 18:11:50 POSLE PODNE od [URP]Nikolaj

Srpski jezik - Neke rijeci sam pokupio na FB, mozes mi vidjeti FB profil, ako hoces.

Sam si se izdao omg.
Kad lažep onda promisli

EDIT: Znaci da si to ti uradio
Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 18:12:48 POSLE PODNE od mafica .pwn

Citat: mafica .pwn poslato Jun 17, 2011, 18:12:09 POSLE PODNE
Srpski jezik - Neke rijeci sam pokupio na FB, mozes mi vidjeti FB profil, ako hoces.

Sam si se izdao omg.
Kad lažep onda promisli

Ja ovo necu rijesavati, niti zelim. Ja sam iz Bosne, blizu grada Tuzle, zavrsio sam peti razred skole, idem u sesti. Ja ti ni keyloger neznam napravit covjece.

Ako hocete, obristite temu, neka ovo vlasnik rijesi sa vama.

Ja, i sta sad?
Nek su te hakovali kad si idol.

Kao prvo poznajem i naneka i begu (cije je email) i GARANTUJEM da ovo nije ni 1 od njih dvojice uradio......I sad samo mi reci da ih ne poznajem dovoljno (IDEM S NJIMA U RAZRED).....zato ae ne pricaj gluposti, i kako si postavio taj site sad ga lijepo ukloni i nemoj se brukat ;).....da sam ja admin ja bi ti ban zalijepio na par dana, da se opametis ;)...

i da jos nesto....nanek uvijek pise č,ć,Ä',Å¡,ž i sl., za razliku od tebe....i jos nesto...nanek je vaspitan za razliku od tebe te ne vrijedja nikog i nikad u zivotu nije rekao "LJUBOMORNE DUSE MOGU SAMO QRAC DA NAM PUSE !!!", a pogotovu "kurac" napisao "qrac"....zato molim te ODJEBI ;)
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

MSN Kontakt : [email protected]  

To je MSN od starog Head Admina koji je  drzao Afrika Gaming  Public,  server se ugasio prije 6  mjeseci (Minimum)
Nesto tu ne stima...