Old Generation RP - Otvaranje foruma, te nagovještaj otvorenja servera

Započeo [OG] Baja, Jun 16, 2011, 18:31:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ma forum je stvarno odličan, mod je vjerujem odličan, tako da je uspjeh zagarantiran


Sutra stiže IP, a i radio nam stiže, sve zahvaljujući balkanskom Bil Gatesu undeR-u :D Ne želimo ništa obećavati ali postoje neke šanse (sve zavisi kad Baff stigne kući) da server se sutra otvori mada je veća vjerovatnoća za srijedu s obzirom da još opis nije tu.

Mislim da je mozda bolje da sutra testamo celi dan...
Napisemo opis i na kraju da bude ovtvaranje, znaci sreda...
Ili mozda cak i vikend, mada...Lepo kaze Baja, ne mozemo da cekamo...
Mi koji smo sa BM-a dosli na OG, i tamo smo cekali :D

Ja bih najradije 24og zato sto stize nova masina i sve ce bude super, ova jos nesto jedva radi pa necu rizikujem  Mada i kazna je tu, 600e mora ivica isplati pa necemo rizikujemo  Sta je to 3 dana, dacu vam da testamo MOD i onda otvaranje  Snimimo filmic pre otvaranja i kul

To se ceni...Slazem se Rani...
Ja sam vec jedan film napravio...
Ali moram da snimim sa mojima iz MT-a server pa da napravimo :D

Zvanično: Server se otvara u subotu 25.-og. Večreas stiže Baff kući i kreće zavrÅ¡avati joÅ¡ neke mini poslove na modu. Do petka imaćemo server od 10 slotova na kojem će Admin&GM Team testirati sadaÅ¡nji mod i prijavljivati eventualne bugove. 24.-og stiže nova maÅ¡ina za host i naÅ¡ server od 100 slotova. Otvorenje će biti nekada u večernjim satima (20h - 21h) i ovom prilikom vas ponovo sve pozivam da se registrujete na naÅ¡ forum i budete dio naÅ¡e zajednice. Link stranice je www.og-samp.org . TakoÄ'er FB stranicu Old Generation Communitya imate ovdje.

Savršenstvo RolePlaya,
Old Generation Community.  ;)
Poslednja Izmena: Jun 21, 2011, 19:01:27 POSLE PODNE od [OG] Baja




4 Guests, 33 Users
Users active in past 60 minutes:
Baja, undeR., Nameless, P!x3L, hyper107, JaPa, JoeR, Dzen0, denko, N1n0, FyoDoR, Ray_Gonzalez, antonio005, Ledutron., black_dota, Taylor, Maxx_94, ●° Escobar√ °●, dr.Dre, Djo(L)e, ~McGrady~, Luksa998, Tony_bomb, Armando_Rasta, Dragan_Grubesic, Boki, zero, TurismoDrifter, y0k1.exe, mirE, Baff, grga, Trex

Hvala svim ovim članovima. Na otvorneju, nadamo se brojci od 40-50 ljudi, a poslije dnevno 20 igrača. Poslije ćemo se raznim updateima dizati, ako Bog da ;)

zasto ce vam 4 cs servera kad nece biti puni? igraci ce biti razstrkani , zar ne ? otvorite 1 napunite pa tek onda 2

Citat: [RPF] k@lu poslato Jun 23, 2011, 09:17:07 PRE PODNE
zasto ce vam 4 cs servera kad nece biti puni? igraci ce biti razstrkani , zar ne ? otvorite 1 napunite pa tek onda 2
Ako ćemo realno mi i ne posjedujemo ta 4 CS servera. Vlasnici ta 4 CS servera su nama ponudili da dobiju svoj board a u uzvrat mi dobijamo 2 Admina i "ime" CS servera. Nakon Å¡to se malo stabiliziramo sa novcima, otvorićemo jedan CS server (Public) koji će biti samo naÅ¡. Ovo je samo privremeno dok ne doÄ'emo u dobru finansijsku situaciju i dok ne krenu prve donacije :D Inače, IP je stigao, ping od 30-60, sasvim solidno, nema lagga uopÅ¡te.

IP: 178.239.57.72:7047 ;)

Ovo mi se posebno svidja:





URL: http://bu-rp.info/samp/Themes/mysticjade_1111/images/banner2.png  :D :D :D

Mogli ste barem da ubacite na svoj host neku grafiku, barem toliko da se ispostuje nesto, kad vec pozajmljujete od drugih.  :D :D :D :D

Citat: Frankie_DeVito poslato Jun 24, 2011, 02:31:53 PRE PODNE
Ovo mi se posebno svidja:





URL: http://bu-rp.info/samp/Themes/mysticjade_1111/images/banner2.png  :D :D :D

Mogli ste barem da ubacite na svoj host neku grafiku, barem toliko da se ispostuje nesto, kad vec pozajmljujete od drugih.  :D :D :D :D
Daj molim te, vidio sam i na još par gaming portaja, tj. kod njihovih foruma takav banner, i eto i da smo kopirali (a nismo), nismo kao neki kopirali pola moda. Eto neka se neko javi iz administracije BU-a ako im smeta, nije problem izmijenićemo. Nego mi smeta što se neko potrudi da pregleda svaki detalj na forumu da vidi ima li šta kopirano...