Old Generation RP - Otvaranje foruma, te nagovještaj otvorenja servera

Započeo [OG] Baja, Jun 16, 2011, 18:31:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hvala svima na pohvalama za forum. Nažalost, nismo u mogućnosti ubaciti neki od balkanskih jezika jer onda ne rade neki modovi. Možda je i bolje tako, neće zaboliti glava ako naučimo koju riječ engleskog :)

Lamine Diarra

[quote author=[OG] Baja link=topic=26941.msg199575#msg199575 date=1308312196]
Hvala svima na pohvalama za forum. Nažalost, nismo u mogućnosti ubaciti neki od balkanskih jezika jer onda ne rade neki modovi. Možda je i bolje tako, neće zaboliti glava ako naučimo koju riječ engleskog :)
[/quote]

Kad pogleda¹ english skills veæini èlanova, jasno je ko dan da æe¹ imati problema sa prilagoðavanjem foruma, jer pola njih ne zna maternji, a kamoli engleski :D

Temu o donacijama možete pronaći ovdje.. Prijave za Admine imate ovdje. Prijave za GameMastere možete pronaći ovdje., dok su prijave za lidere ovdje. JoÅ¡ su otvorene prijave za moderatore, a njih možete pronaći ovdje.  ;D

EDIT: Rekord na forumu, 30 članova i 20-ak gostiju. Napredujemo...

Poslednja Izmena: Jun 17, 2011, 16:08:37 POSLE PODNE od [OG] Baja

Ja sam vec moderator nekih PDF i meni se forum svidja ! 10/10 !
A MOD Jos neznam kakav je ali sam cuo da je samo RP i RP da nece biti nekih gluposti!
ABd uspije server :D

Sretno ti baja i ostaloj Kompaniji x!

Baffu umrla baba  :( Ako uspije ući na net i poslati nam mod otvaramo sutra navečer server, ako ne onda sljedeće sedmice. Ako otvorimo sutra navečer biće to mod na 99% ali svejedno. Stvarno se ovoj raji sa Balkan Mafie (bivÅ¡e) neda  >:(

Neka nekome dostavi MoD pa kasnije moze zavrsiti da bude 100% daj da igramo mi :D ! hehe! dobro nas je 47 tu sam i ja ¤Hoffman¤ nisam spamer imam samo 20 postova xD!

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 18, 2011, 09:14:57 PRE PODNE
Neka nekome dostavi MoD pa kasnije moze zavrsiti da bude 100% daj da igramo mi :D ! hehe! dobro nas je 47 tu sam i ja ¤Hoffman¤ nisam spamer imam samo 20 postova xD!
Pa sinoć mi negdje oko 23h javlja da se vraća kući od babe i da će sredit mod do kraja, a onda u pola 2 javlja da mu je umrla :( Poslao sam mu poruku, znam da mu je sad teško ali akoikako može samo da pošalje mod, a poslije ćemo update radit, jer previše raje bi sada iznevjerili kada bi odgodili...


Guesti su guesti, nek tih 90 postanu korisnici pa ajde :)

Jel to "dobar forum" mislite na dizajn teme ili? :P (dingospo.TITO sam ja :P )

Most Online Today: 183. Most Online Ever: 183 (Today at 14:44:51)

Napredujemo, Å¡to jest-jest :P


Sretno vam..

P.S Ja mislim da cete vi uspijet!
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Danas je trebalo biti otvorenje!
Ja lijepo banovan na forumu, Boze sacuvaj krivo im sto sam rekao da ubace sem Hrvatskog i srpskog prevoda da stave i bosanski ! i ban lijepo!
Eto mi nacionalista.!. Boze sacuvaj!

Hvala svima, i ja se isto nadam. Otvorenje je moguće od srijede pa do nedjelje, u tom intervalu :D

Nije moto dzabe Savrsenstvo RolePlay-a :D
Forum je extra, nadam se i server...
Jedva cekam!!!