[FS] Administrator RCON console by Pacino

Započeo Zarathos, Jun 15, 2011, 15:13:15 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma ovo kod tebe je osnovno nesto, ja sam ubacio ucitavanje FS-a, cak je moguce i lako ubaciti i izmjenjivanje server.cfg-a
Just one more time.

Citat: _eXtreme_ poslato Jun 15, 2011, 17:15:46 POSLE PODNE
Nije lose, lose je samo sto zanemarujes Upozorenja

Nije ni to toliko loše. Nego skripta loše.

Citat: EM|Pacino poslato Jun 15, 2011, 17:20:24 POSLE PODNE
Ma ovo kod tebe je osnovno nesto, ja sam ubacio ucitavanje FS-a, cak je moguce i lako ubaciti i izmjenjivanje server.cfg-a

Tvoje je samo RCON - IN Game panel ništa posebno, ali nije u tome stvar nego je loše skriptano :)
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 17:25:05 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

CitatCitat: _eXtreme_ na Danas u 17:15:46
Nije lose, lose je samo sto zanemarujes Upozorenja

Nije ni to toliko loše. Nego skripta loše.

bez uvreda -.-', ne vrijedjam ni ja nikoga
Just one more time.

Citat: EM|Pacino poslato Jun 15, 2011, 17:24:38 POSLE PODNE
bez uvreda -.-', ne vrijedjam ni ja nikoga

Daj citiraj to di sam te vrijeÄ'ao  :-\
Ne znam šta si sad očekivao svaki komentar: 'odlično' ja sam napisao samo činjenicu, a napisao sam ti gore već

Citat: [H]265 poslato Jun 15, 2011, 16:30:50 POSLE PODNE
Gledaj ako misliš objavljivati skripte navikni se na loše komentare isto kao i na dobre ;)
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 17:29:00 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Ja nisam ovde dosao da se svadjam i da govorim da drugi ne znaju i da im nista ne valja, ja sam dosao da naucim, za razliku od tebe koji misli da je pametniji od svakoga.

I posljednji put kazem, nisam dosao da se svadjam, i od sada cu ignorisati svaki tvoj komentar...
Just one more time.

Svaka čast, odlična skripta,

bravo za trud.

Citat: EM|Pacino poslato Jun 15, 2011, 17:30:44 POSLE PODNE
Ja nisam ovde dosao da se svadjam i da govorim da drugi ne znaju i da im nista ne valja, ja sam dosao da naucim, za razliku od tebe koji misli da je pametniji od svakoga.

I posljednji put kazem, nisam dosao da se svadjam, i od sada cu ignorisati svaki tvoj komentar...

Uopće se ne svaÄ'amo? Ne razumijem zaÅ¡to ja mislim da sam pametniji od svakoga?
Vidi se da si klinac od 13/14/15 god. koji NE ZNA komunicirati koji misli da može biti sve po njegovom ( I DALJE SE NE SVAĐAM SAMO GOVORIM SVOJE MIÅ LJENJE ). Tebi je svaÄ'a sve s čime se ti ne slažeÅ¡ ili Å¡to ne ide tebi u korist. Mislim da joÅ¡ k tome trebaÅ¡ i naučiti pravila foruma, ja nikoga nisam vrijeÄ'ao niti sam se svaÄ'ao nego sam rekao svoje miÅ¡ljenje čak nisam rekao da sam u pravu, možda je moje miÅ¡ljenje baÅ¡ krivo ali ja tako mislim, razumijeÅ¡.

Sada si samo pokazao koliko si dijete, ti ćeš mene sada ignorirati, sada mi reci da će ti to reći neki stariji dečko? - Ne bi rekao.

Još jednom, ti si mislio da će ti svi komentirati 'odlično' i ja sam došao i komentirao suprotno jer sam pogledao kod. tako da, ako misliš ubuduće objavljivati skripte nauči se primati dobre i loše komentare.
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 17:36:50 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: EM|Pacino poslato Jun 15, 2011, 17:30:44 POSLE PODNE
Ja nisam ovde dosao da se svadjam i da govorim da drugi ne znaju i da im nista ne valja, ja sam dosao da naucim, za razliku od tebe koji misli da je pametniji od svakoga.

I posljednji put kazem, nisam dosao da se svadjam, i od sada cu ignorisati svaki tvoj komentar...
Covek koji puno zna o skriptanju je meni rekao isto sto i tebi [H]265 evo ti pogledaj samo ovu stranicu: Klik


Moj poslednji kom u ovoj temi...

Ma nema veze, neka komentira kako ko hoce... Ja cu sada objaviti ovaj include...
Just one more time.

Ovo cu uzeti 10/10

Mapam za jako male pare kvalitetne mape za RPG RP DM i STUNT server vise na PM Cijela mapa 5 - 30 kn za admina na serveru mapam Besplatno

[i]C:\Users\Desktop\RCON.pwn(12) : fatal error 100: cannot read from file: "filemanager"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.[/i]

Ubacio sam filemanager u include
a .dll gdje da ubacim ?

Citat: Ryan Sanchez poslato Februar 04, 2012, 00:54:24 PRE PODNE
[i]C:\Users\Desktop\RCON.pwn(12) : fatal error 100: cannot read from file: "filemanager"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.[/i]

Ubacio sam filemanager u include
a .dll gdje da ubacim ?
to i meni izbaci
NEW NEW NEW

Team Fortress od sada i na SA:MP-u!!!
Dodite i zabavite se!

IP: 62.210.122.191:7789

pozlusit ce
Pravim RP,DM,TDM,STUNT, Freeroam modove od 0 za pare, nacini placanja : Paypal ili banka