[FS]Ls Aero Race sa CP

Započeo MosT_WanteD, Jun 15, 2011, 00:37:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



Pozz svima posto nisam dugo objavio neku FS odlucio sam da objavim jednu.


Cemu ova FS sluzi?


Ova FS je u stvari Race moze da bude za bilo koju vrstu GameModa.


Kako pokrenuti Race?


Prvo se ulogirate kao rcon admin
Pa onda pozovete nekog ili sebe sa cmd /pozoviigraca id i onda vas port na start i pokaze vam prvi CheckPoint.
Zatim kucate /v da spawnate sebi auto po zelji i kada sve bude spremno kucate /pokrenirace i tada se pokrece count a vi se freezani kada count dode na 2 ograda se  polako spusta dok kada count dode na 0 vi ste automatski unfreezani i ograda se spustila i krecete.
Kada prodete prvi CP dolazi vam drugi zadnji koji se nalazi na skoku i kada njega preskocite race je zavrsen.


Komande:


/pozoviigraca - poziva igraca i pokazuje mu CheckPoint i teleportuje ga do starta.
/pokrenirace = kada je sve spremno ova komanda pkrene race i igraci koji su na race-u se zamrznu i pocinje count od 5 sekundi do Go Go Go kada dodje do 2 pocinje se kapija spustati a kada dodje do Go Go Go onda krece race unfreezani ste i race je poceo.


Download


Dowload link - http://www.megaupload.com/?d=A41MRGZO


Slike/Video:


http://www.youtube.com/watch?v=CEhMeNGt4ZU


Napravio FS:
_MosT_WanteD_



Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 12:47:34 POSLE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

Skinuo sam FS isprobacu je ujutru cini se kao dobra FS  :)

ma super je bas sam se potrudio da bude sve ok mozes sebi dodati da vidis kada ko prode a eo sad  sam uploadao video
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 11:28:22 PRE PODNE od _MosT_WanteD_
LOL

Johnny

Oke je samo malo lepste to cemu ova FS sluzi za cega je dobra koje servere komande vamo tamo ajde popravi to :)

Citat: Johnny[E] poslato Jun 15, 2011, 11:37:28 PRE PODNE
Oke je samo malo lepste to cemu ova FS sluzi za cega je dobra koje servere komande vamo tamo ajde popravi to :)
Eto popravio sam dodao sam nes sto je bitnije
LOL

Johnny

Odluci koji je bolji ovo sam ti sad uradio da skontas sta znaci opisati FS i da znas da ces ovako imati vise Dowloada nego ovako na brzaka izaberi bolji opis uredi temu :)
Poslednja Izmena: Jun 15, 2011, 12:31:37 POSLE PODNE od Johnny[E]

hvala buraz ali nisam te skontao na sta si mislio  :D :D
LOL

Buraz jel ti frka da uradis malo duze ovo pa da ubacim na server :D svaka cast za ovo,trebao si uradit da automatski ocita ko prvi prodje kroz zadnji CP.


Zanimvljivo, pohvale za trud...10/10

Citat: | Fox ♥  | poslato Jun 15, 2011, 13:58:47 POSLE PODNE
Zanimvljivo, pohvale za trud...10/10
Hvala bas sam se trudio da uradim jer dugo nisam dao neki svoj rad mozes i pitati blooda xd
LOL


Citat: Hitman poslato Jun 16, 2011, 10:02:06 PRE PODNE
SviÄ'a mi se 10/10  ;)
Hvala brate i drago mi je sto vam se svida jer sam mnogo vremena proveo uceci o checkpointima i sredivanju ovi timera nisam mogao uskladiti ogradu i freeze timer
LOL

Jel ima tut kako praviti ovakav race ? samo da duze uradim ? Hvala