[Pomoc] Xfire

Započeo [CH]Timmy, Jun 13, 2011, 08:28:23 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ovako imam problem nasmimao sam cod 2 i sada... nemogu uc u cod preko xfire nego moram uc u multiplayer i onda /connect i ip a svi uÄ'u u cod 2 preko xfire ... a u samp preko xfire mogu uci .. molim vas pomozite

meni preko cod-a4 radi,probaj reinstal
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Citat: [AG] Xavi aka Luco poslato Jun 13, 2011, 08:28:23 PRE PODNE
ovako imam problem nasmimao sam cod 2 i sada... nemogu uc u cod preko xfire nego moram uc u multiplayer i onda /connect i ip a svi uÄ'u u cod 2 preko xfire ... a u samp preko xfire mogu uci .. molim vas pomozite

I meni preko Cod 4 radi...

Pogledaj jel ti fali neki patch.. :D


Citat: Nik Delgad.lua poslato Jun 14, 2011, 16:07:18 POSLE PODNE
Windows 7?
kakve veze ima windows 7 ?

odi gore na tools\launch\detect games i onda pricekaj par sec dok ti se napuni ono i onda bi ti tamo trebao biti cod2 MP.ako nije onda odes dolje not install i nades cod2 mp, desno stisnes MANUAL DETECT onda ides browse i odes tamo gdje ti je cod2 mp i kliknes na to, stisnes apply i OK nadam se da si skuzio i da ce ti ovo pomoci
Poslednja Izmena: Jun 14, 2011, 16:34:23 POSLE PODNE od M@rio

Ides na Tools, tu negde ima Detect Games, sacekas dok ti skenira sve igre, i nadjes u Not Installed CoD2, tu ides Manual Detect, izaberes gde je, Apply --> OK,

i dodace se, posle samo nadjes servere preko xfira, ili ides Join Game preko nekog frenda.

Citat: M@rio poslato Jun 14, 2011, 16:30:18 POSLE PODNE
Citat: Nik Delgad.lua poslato Jun 14, 2011, 16:07:18 POSLE PODNE
Windows 7?
kakve veze ima windows 7 ?
Meni ima, imam cod4 dodan pod xfire i  nađe ga i nemogu se spojit preko xfirea na neki server jer moram cod4 posebno pokrenut kao admin. Jer ga xfire neće jednostavno pokrenut,ako je zadano da se pokreče sa admin pravima.
Poslednja Izmena: Jun 14, 2011, 18:28:28 POSLE PODNE od Nik Delgad.lua




Meni COD4 (Windows 7) preko xFire-a radi super, i mogu da trazim servere i da ga igram preko xFire.

Citat: Razer poslato Jun 14, 2011, 17:18:28 POSLE PODNE
Ides na Tools, tu negde ima Detect Games, sacekas dok ti skenira sve igre, i nadjes u Not Installed CoD2, tu ides Manual Detect, izaberes gde je, Apply --> OK,

i dodace se, posle samo nadjes servere preko xfira, ili ides Join Game preko nekog frenda.

ok ne trebas ponavljat to sam mu i ja napisao.
imam sedmicu vec dosta dugo i radi mi sve super kao sto mi je radilo na xp.