Re: Pomoc(dali da ga tuzim ili ne)

Započeo NicNic, Jun 12, 2011, 20:48:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dečko daj se smiri malo.
1. Tko si ti? Ja ne hostam server, ja ne radim u nikakvoj hosting firmi.
2. Kako mi znaš ime? Što ja imam od tebe, jesi li me zamijenio s nekim drugim Nikolom?
3. Ja nisam Vlašic, ja sam Vlašić.
4. Odkud bi ja znao keylogger napravit, kad sam pokušao obični RGB color picker napravit i nije mi išlo.
5. Neznam ni kako se zovu aplikacije  u kojima se rade programi.
6. Za takve stvari ja imam AntiVirus: BitDefender, stvarno pomaze! (Takodjer imaš i Avast koji je dosta dobar)
7. Ja neznam zašto sam upravo ban dobio sa BS, možda ste me zamijenili s nekim drugim Nikolom.
8. Upravo sam procitao onu temu sto je "Dude" napisao (Tko je to, ako mi neko može PM-at), to je laž, ili je neki drugi Vlašić to napravio.
9. Re: tu temu što je Dude napisao, ja nisam iz Varaždina , nego iz Požege.
10. Molim vas , nek mi netko obrazloži o čemu se tu radi?!?

PS. Ponovno sam se registrirao jer sam zabrinut što če se dogititi?
Jer nije baš lijep osječaj kad traže nekog koji ima isto ime kao ti itd...

Ako stvarno to nisi ti, sta se onda brines?
Ne postoje ljudi sa istim imenima i prezimenima ?
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 20:54:55 POSLE PODNE od elDar.

Pa jebote sad sam dobio ban zbog toga :S  na drugom acc... Molim admine za unban i joÅ¡ , vi baÅ¡ nemate tu dobre admine kad odma banaju umjesto da dobro pogledaju situaciju...

Ako bi imao neki veliki acc, tražio bi odštetu, sad bi mogao sopranota zvati na mob. (//
Poslednja Izmena: Jun 13, 2011, 00:43:32 PRE PODNE od Koksildo

Citat: NicNic poslato Jun 12, 2011, 20:54:56 POSLE PODNE
Pa jebote sad sam dobio ban zbog toga :S  na drugom acc... Molim admine za unban i joÅ¡ , vi baÅ¡ nemate tu dobre admine kad odma banaju umjesto da dobro pogledaju situaciju...

Ako bi imao neki veliki acc, tražio bi odštetu, sad bi mogao sopranota zvati na mob. (//


a jbgaaa.. sta da ti kazem.. Mozda je neko bio siguran pa te bano... Hvala za Sopranov br xDDD :P
Poslednja Izmena: Jun 13, 2011, 00:43:43 PRE PODNE od Koksildo


Citata jbgaaa.. sta da ti kazem.. Mozda je neko bio siguran pa te bano... Hvala za Sopranov br xDDD :P

Pa jebote loše mi je... Admini su ovdje za kurac, a ja sam ostao bez accounta zbog njih.

A još broj od Soprana ti je na njegovom potpisu...

xDD.. koliko si imao postova?

Posalji pm chrisu, ili jednom od admina..
Chris ce ti pomoci on je najjaci lik :D
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 21:42:06 POSLE PODNE od Dude

cristiane

Citat: NicNic poslato Jun 12, 2011, 20:54:56 POSLE PODNE
Pa jebote sad sam dobio ban zbog toga :S  na drugom acc... Molim admine za unban i joÅ¡ , vi baÅ¡ nemate tu dobre admine kad odma banaju umjesto da dobro pogledaju situaciju...

Ako bi imao neki veliki acc, tražio bi odštetu, sad bi mogao sopranota zvati na mob. (//)

Kao prvo odakle ti pravo da objavljujeÅ¡ Sopranov broj,kao drugo tebi ne treba policija već te treba dobro izmarisat da doÄ'eÅ¡ sebi balonja.