Balkna Samp-Zone v4.0 BY BRKA Veceras 20:00

Započeo sampzone, Jun 12, 2011, 17:47:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

tnx tebi....sad udji pa ces da vidis sa samo head admini tj neki imaju 4 lvl a svi 2....ja imam 2 lvl

Svidja mi opis i na serveru ima zanimljivih stvari ali brate imate mnogo kopija (ovde zabranjenog servera) npr. portal...do juce su bile i neke mape...slicni 3D tekstovi i mnogo toga necu sad da nabrajam u svakom slucaju sretno vam!

cristiane

Ne znam po koji put vam treba reći da ne štitimo protjerane servere sa ove zajednice,prema tome još jednom vidim da neko piše to je kopija od nekog uklonjenog servera dobit će ban.

●° John °●

Ja sam usao na serveru i mogu reci da nije kopija od doticnog servera a to sto ima neke delove slicne to nemora nista da znaci ..

tnx....samo mogu da kazem da vec spremam update sa 4.0 verzije na 4.5 verziju

Citat: sampzone poslato Jun 13, 2011, 23:20:24 POSLE PODNE
tnx....samo mogu da kazem da vec spremam update sa 4.0 verzije na 4.5 verziju
nekako ti to brzo ide..
CH od 2007. pa je na 3.1 verziji...
xD

btw pogledao sam server...
nije lose... treba jos dosta truda... malo popravit mappe i tako nesta ;)


●° John °●

Citat: sampzone poslato Jun 13, 2011, 23:20:24 POSLE PODNE
tnx....samo mogu da kazem da vec spremam update sa 4.0 verzije na 4.5 verziju

Super samo ti nastavi tako .. ;) , uzivaj ..  8)  8)  8)  8)

Originalna ideja za miliciju, biu , /plider i za izgled foruma kako si li se toga setio :P
Poslednja Izmena: Jun 14, 2011, 00:22:54 PRE PODNE od SrKi_KinG


tnx svima....sada ce doci novi update........sa mnostvo novih stvari koje pomazu igracima...tnx jos jednom svima

Upravo sam bio na serveru bravo novi server uklonjen! sve isto cak je i iznad kola milicije i bie ubacen text bravo za rp fontanu srece, ograde na autoputu kod spawna nemam reci bravo za MARKA mappera i BECARA mapera.... P.S.Ja ulazim na server dolazi lik wanted lvl 1 cuff me iz kola i drag i hapsi me ja kad sam rekao ides na forum on odma pusta i pita jel treba prevoz a o MG i da ne pricam...I da bravo za ono San Andreas Multiplayer kod spawna cini mi se da sam ja isto takvo napravio za noobot pre 2 meseca?!?!:'( :'( :'(
A igraci svaki drugi admin....Kako god srecno sa serverom iako nista originalno nema  :'( :'(
I da mogao bi upozoriti admine da ne koriste /o kao chat  :o
Poslednja Izmena: Jun 14, 2011, 00:31:10 PRE PODNE od [NB]SrKi_KinG

mozes sved a pricas ali da je svaki drugi igrac admin to nemozes....na serveru ima samo 6 admina i od njih su 3 head admina....a ko god misli da moze bolji srv da napravi nek napravi pa ce mo da vidimo na sta ce da lici!

Dobro mogao di bar nesto originalno da smislis i stavis na server...A ne vec se na spawnu vidi kopija onoga sa NooBota znaka onda textdraw zastava jugoslavija kao, na BE fontana kao na BE (ustvari ne oni imaju drvo i banderu  :D :D) ....I jos mnogo mappa koje su ili non rp kao npr one ograde kod spawna od 10 metara ili drvece iz betona ono.... :-X

ma kakav noobot ti spominjes...ajde malo kritikujte BE glume RP server a imaju mostove iznad grada... a mene krtikujete zbog drveca i ograca...prihvaticu ja kritiku hvala vama al shvatite da je ovo tek pocetak...i da ce se greske ispraviti...ni jedan server na pcoetku nije bio idealan...pa sad imaju po 200/300 igraca