Balkna Samp-Zone v4.0 BY BRKA Veceras 20:00

Započeo sampzone, Jun 12, 2011, 17:47:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Sandek_Biscic

Izvini al server ti je NONRP ;)
1. Mape nonrp
2. Igraci nonrperi(Dmeri,Mgeri)
3. necu svadju al ako tvoj server uspjedne onda ce CH imat 500/501 Igraca ;) a onaj 1 ce biti Chuck Norris ;)
Poslednja Izmena: Jun 13, 2011, 00:24:56 PRE PODNE od Sandek_Biscic

Citat: Sandek_Biscic poslato Jun 13, 2011, 00:24:22 PRE PODNE
Izvini al server ti je NONRP ;)
1. Mape nonrp
2. Igraci nonrperi(Dmeri,Mgeri)
3. necu svadju al ako tvoj server uspjedne onda ce CH imat 500/501 Igraca ;) a onaj 1 ce biti Chuck Norris ;)

Evo ja sam stari igrac CH i dalje tamo igram od 2007 i ona nije uvijek bila RP cak sta vise i sada je RP na vrlo niskom nivou pa i dalje ima igraca sto dokazuje da je bitniji mod :S

A ti ces mi pricat o RPu a da te pitam neka pravila osim onih osnovnik 100% nebi znao :S










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


ee ovako ja igram na SZ jako je dobar i neserite vi ... koji je pravi forum od sz

sretno sa serverom!!

spam obrisan!!
Poslednja Izmena: Jun 13, 2011, 07:08:41 PRE PODNE od | Fox ♥ |


samo da se zahvalim svim igracima zato sto je na otvorenju bilo 37 igraca....tnx svima



Johnny

Nije uredu sto kopiras BE iako je zabranjen na ovom forumu time nista neces postici veruj mi.

I da jel ovo rezultat onih 1000 tema u razgovorima u vezi skriptanja roll:

Nevalja nista, NONRP..

Otvorenje sinoć, a već neki 10 level, to treba 3 minute za respekt?  :D

cristiane

Citat: GeForce Vega poslato Jun 13, 2011, 12:34:52 POSLE PODNE
I da jel ovo rezultat onih 1000 tema u razgovorima u vezi skriptanja roll:

Nevalja nista, NONRP..
U odnosu na druge koji samo skinu gamemod on se trudi i ako nemaš pametnijeg komentara nemoj ni postati.

taj koji je imo 10 lvl ja bio na testiranju servera...sve smo testirali i nisam mu skinuo...a vi sto imate protiv...sto ja nesto napravim slicno kao na nekom srv napraviti vi svoj mod i objavite pa ce mo da vidimo ciji je bolji!....tnx ostalima

Pa opis nije los ;) Samo malo su ti mape fail, nonrp..Al opet imas 15 igraca na serveru, svedno SRETNO!

Citat: sampzone poslato Jun 13, 2011, 15:48:20 POSLE PODNE
taj koji je imo 10 lvl ja bio na testiranju servera...sve smo testirali i nisam mu skinuo...a vi sto imate protiv...sto ja nesto napravim slicno kao na nekom srv napraviti vi svoj mod i objavite pa ce mo da vidimo ciji je bolji!....tnx ostalima
Brate ali ja sam vidio barem jedno 6-7 igrača sa 10 levelom, primi ovo čisto kao savjet, želim da uspijete stvarno, samo kažem, trebaš i kritiku nekad znati primiti ;)