[GM] Afrika Gaming MOD!

Započeo Perke, Jun 11, 2011, 22:34:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: J.Marriner poslato Jun 13, 2011, 20:49:31 POSLE PODNE
Ljudi ja kad sam video AFRIKA opis u Oglasima pomislio sam ovi ce imati 100 igraca i vise i nisam mogo da verujem sta se desilo za tako kratko vreme! Zao mi je mogli ste uspeti EXTRA gamemode ali neverujem da cu skinuti i koristiti nevolim tudji trud da kradem!

U potpunosti se slazem sa tobom.Isto tako i ja mislim.Po onom opisu vidim da je mode je VRH.Svaka cast na trudu,ali mi je zao sto nikada nisam usao na taj server,stvarno nikako nisam imao vremena,ali planirao sam. :(
Respect : [TG]$--L84S--$,System32,[BD]Gagi_Corleone

I meni je jako zao afrike ali ovo je starija verzija moda tako da jos niko nezna sta bi bilo u onoj boljoj :S

Ma ljudi kako na ovom game modu da dam sebi admina oce mi neko reci  :o

Jaoooooooooo pa trazi malo... >:(

/setadmin  :D

meni ne radi ovaj gm skinuo sam ono i opet isto moze pomoc

radi on nego ga neznas namjestiti,XAMPP koristi i vidi tut u vezi njega
Zao mi je sto se ovo desilo s afrikom :/

Naime radi se o besplatnom SAMP hostu sa minimalnim resursima, daju free servere od 20 slotova i nisu im tako losi za free servere.
Za vise
samp4free.com

ÅŸkinuo sam taj program kak da sad namjestim da radi sve?

Citat: [G-Unit] Michael_Johnson poslato Jun 14, 2011, 11:29:34 PRE PODNE
ÅŸkinuo sam taj program kak da sad namjestim da radi sve?
Već su ti rekli da imaš tut tamo i imaš na youtube-u.

Skini xampp ili wamp, zatim pokreni i spusti prozor, odi na stranicu localhost/phpmyadmin i tamo ucitaj mysql bazu server.sql, zatim si napravi acc tamo na bazi i spoji se u igru. Btw, prije no sto se spojis moras si hashat password!

Meni se uopce ne pokusava spojit na bazu,pokrenuo sam 100 modova s MySql a ovaj se ni ne pokusava spojit,ionako nije vrijedan truda..

Å¡teta Å¡to je propalo... sretno s tom skriptom koju tek izraÄ'ujete

Citat: FireMan poslato Jun 14, 2011, 12:37:22 POSLE PODNE
Meni se uopce ne pokusava spojit na bazu,pokrenuo sam 100 modova s MySql a ovaj se ni ne pokusava spojit,ionako nije vrijedan truda..

pa vrijedniji je od 99% modova koje ces nac za free............
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

kak da ide to sve imam a ne radi mi gm a ona stranica koju mi je dao bloodmaster ne radi?

Ja sam pogledo mod..ili je dosta toga obrisano ili je samo to...ako je samo to..mod je nista...(12k linija)....:S (ali izgleda da je obrisano dosta toga....)

Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 15:19:32 POSLE PODNE
Mogu reci da ovo GONSS nisi trebao uraditi!
pa nije...
Citat: ¤Hoffman¤ poslato Jun 12, 2011, 15:19:32 POSLE PODNE
Samo neka sram bude Paradoxa i Blooda sto su vas napustili
a otkud ti znas zasto su ih oni napustili??
aj ne mijesaj se gdje ti nije mjesto... :S
Citat: Johnny[E] poslato Jun 12, 2011, 18:42:15 POSLE PODNE
Gonns nije uredu sto si objavio GM ipak su se Paradox i Blood mucili oko toga i izgubili dosta vremena da tebi udovolje a tako im vracas.
slazem se...

gonns je to objavio zato jer se on nije mucio... a tu mu se svi zahvaljuju... "dobar mod", "odlicno" ...
trebate se zahvalit blood-u i paradox-u....


mod nije los...