[POMOC] Nakon logina ne moze se igrat

Započeo Dj_Scratch, Jun 08, 2011, 23:17:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Cro Elite (objavljen je pog gamemodes)
Detaljan opis problema: pa ovako, mod je super i sad ga zelim malo editat, i kada se regam i logujem sve je ok, al npr kad odem off i logujem se vidim HUD al ne vidim sliku... tj slika tj. kamera mi bude negdje na nebu
Dio skripte: nzm
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): Ako treba stavit cu

Daj pisi da te svi razumiju  kakv HUD ?  :D
pojasni malo problem bolje ako ti je camera krivo namjestena imas SetCameraPos i to podesis ako je do toga.

Johnny

Ako ti je sve crno kucas /crno i to se skloni :)


Msm nemoj misliti da te zezam nego je tako ima ta komanda :)
Poslednja Izmena: Jun 09, 2011, 00:17:49 PRE PODNE od Johnny[E]

Citat: [LYG] $--L84S--$ poslato Jun 09, 2011, 00:01:14 PRE PODNE
Daj pisi da te svi razumiju  kakv HUD ?  :D
pojasni malo problem bolje ako ti je camera krivo namjestena imas SetCameraPos i to podesis ako je do toga.

pa ja sna napisa HUD, ilitiga heads up display ilitiga minimapa + heal + armor + novac.... one glavne informacije koje su po ekranu kao koliko imas hela i tako to, nije mi nista crno, nakon sto se regam i odem relog ja mogu hodat, mogu sve al ja svog igrace i svoju poziciju ne vidim dok na minikompasu san na skroz drugoj pozicij i vidim kako se krecem.....nije mi nista crno

Citat: Dj_Scratch poslato Jun 09, 2011, 13:17:37 POSLE PODNE
Citat: [LYG] $--L84S--$ poslato Jun 09, 2011, 00:01:14 PRE PODNE
Daj pisi da te svi razumiju  kakv HUD ?  :D
pojasni malo problem bolje ako ti je camera krivo namjestena imas SetCameraPos i to podesis ako je do toga.

pa ja sna napisa HUD, ilitiga heads up display ilitiga minimapa + heal + armor + novac.... one glavne informacije koje su po ekranu kao koliko imas hela i tako to, nije mi nista crno, nakon sto se regam i odem relog ja mogu hodat, mogu sve al ja svog igrace i svoju poziciju ne vidim dok na minikompasu san na skroz drugoj pozicij i vidim kako se krecem.....nije mi nista crno

SetPlayerInterior



Pa koristi SetPlayerInterior(playerid, 0);
Poslednja Izmena: Jun 09, 2011, 14:30:31 POSLE PODNE od FireMan

ok, a gdje da to ubacim, onplayer spawn ili connect?

probo na playerspawn i nece
Poslednja Izmena: Jun 09, 2011, 15:13:27 POSLE PODNE od Dj_Scratch