[GM] CroBiH RolePlay [0.3c] SF

Započeo panameR., Jun 08, 2011, 16:31:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Ima dosta starih tema, sve su zakljucane, samo tvoja nije, to sam primetio! Al nema veze, Mod je extra

dobar mod mi se cini a jel ko to stavio u 0.3 d??

Citat: |UB|Spaka poslato Mart 02, 2012, 12:04:56 POSLE PODNE
Ima dosta starih tema, sve su zakljucane, samo tvoja nije, to sam primetio! Al nema veze, Mod je extra
zasto bi bila zakljucana?
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Ma nema veze, tamo gdje je bila tvoja sve su zakljucane osim tvoje!!

0.3c
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

nije mi nesto 7/10
Pozdrav SAMPeri, zelim da vas obavijestim da se radja jedna nova zajednica na balkanu! U pitanju je RiverSide! Server ce biti hard RP, skripta od 0, radjena unikatno i posebno sa nevidjenim idejama uz vrhunske skriptere (Karike i Luksa) i mapere (Neno i Pa3Fix). Forum je odlicno uredjen i iako se jos nismo predstavili skupilo se dosta igraca. Takodje na forumu mozete vidjeti neke nase projekte, iako je to samo mali dio onoga sto vas ceka uskoro. Otvaranje je planirano tokom ovog mjeseca, a uskoro konkretnije info i veliko predstavljanje.
Ako se niste registrovali,svakako to ucinite i pridruzite nam se.
IP:rs-hq.org:1338 TS3:rs-hq.org:9989
Posjetite nas na forumu ((click na sliku))


Odlican gamemode 10/10...

Koji je najbolji samp server?Hm.... Mislim da je ovaj CBS ROLEPLAY 95.168.218.155:7777

ee ljudi zasto ja nemogu pokrenuti ovaj gm???
Zlatan

Citat: Zlatan_Alic poslato Jul 03, 2012, 23:51:10 POSLE PODNE
ee ljudi zasto ja nemogu pokrenuti ovaj gm???

Uci na server ili samp-server.exe?

Koji je najbolji samp server?Hm.... Mislim da je ovaj CBS ROLEPLAY 95.168.218.155:7777


Citat: kinG oF coNTrolL poslato Mart 02, 2012, 12:04:56 POSLE PODNE
Ima dosta starih tema, sve su zakljucane, samo tvoja nije, to sam primetio! Al nema veze, Mod je extra

Sve teme stare su lcokane? http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=12.660 ajde ne driplji..


ovo je prejako testaosam nema bagova nisam primetio ide na moj srv svaka cast