[Pomoć]Grand Theft Auto IV

Započeo .::CubbyXx::., Jun 08, 2011, 15:55:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako prelazim GTA IV i imam problem oko jedne misije tj. clean getaway  i kad ukradem auto ovaj moj lik treba da nazove sefa i rekne mu da je ukrao dok njemu sef govori da ga ode oprati i onda dovuci u garazu no meni tako nije nece da pozove sefa kad ukradem auto i onda mi nedodje da odem prati auto nego samo da odvucem u garazu a kad dodjem do garaze vrata se nemogu otvoriti jel zna netko zasto i mozeli to biti do cracka?

edit:eo misija ta:  http://www.youtube.com/watch?v=XhAXjcy7QNM
Poslednja Izmena: Jun 08, 2011, 15:57:42 POSLE PODNE od Mike the one

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

Citat: Mike the one poslato Jun 08, 2011, 15:55:58 POSLE PODNE
Ovako prelazim GTA IV i imam problem oko jedne misije tj. clean getaway  i kad ukradem auto ovaj moj lik treba da nazove sefa i rekne mu da je ukrao dok njemu sef govori da ga ode oprati i onda dovuci u garazu no meni tako nije nece da pozove sefa kad ukradem auto i onda mi nedodje da odem prati auto nego samo da odvucem u garazu a kad dodjem do garaze vrata se nemogu otvoriti jel zna netko zasto i mozeli to biti do cracka?

edit:eo misija ta:  http://www.youtube.com/watch?v=XhAXjcy7QNM
Ja mislim da je to bug na tvom CD-u jer ja imam isti problem na GTA SA.Reinstall sam i sve ali to je na CD-u i ne mozes ti to rijesit osim kupnjom novog CD-a.Moze to netko rijesit tko se stvarno razumije ali bas da zna dosta toga oko GTA i ima tu puno posla, mada cisto sumnjam da bi se itko zamarao tim.
Meni na GTA SA u 3. gradu misija isto tako bugovana.Covijek pada sa zgrade,ja moram otic po kombi neki da padne na njeg i on do tad treba bit na zgradi ali meni odmah skoci i ne mogu stic. :(

ali instaliro sam je i prije sad sam je izbriso pa instal jer sam imo neke modove na njoj koji mi nisu odgovarali i prije nije tako bilo   :-[ :-[

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

imao sam isti problem,moras re-instalirati GTA IV BEZ  patcheva,e kad predjes tu misiju onda instaliraj i patcheve i radice :))
Ne igram SA:MP vise..