Balkan United RolePlay|| za Vas uz Vas || www.bug-hq.com/gta

Započeo |BUG|F!L0[Z]0F|RPG|, Jun 07, 2011, 21:53:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

SoNNix

Citat: [BUG]ParalizatoR. poslato Jun 08, 2011, 11:55:34 PRE PODNE
Ne znam dal je demir ili ko vec,jer ga nemam ni na msn,ni skype nista samo se na forumu dopisujemo preko poruka

je,to ti je demir...to i stexi misli,ja ti kazem bolje se odmakni od njega...nemoj nista sa njim raditi!  :)

cristiane



...Neno...

Ovo je Demirov,znam po forumu i imam ga na skype,ovo je 5000% Demir,ali eto..

Ajde sretno,ali mislim da ce ovo ici pod kljuc. ;)

SoNNix

Citat: |ЯPF i CH-FR|...Neno... poslato Jun 08, 2011, 12:35:02 POSLE PODNE
Ovo je Demirov,znam po forumu i imam ga na skype,ovo je 5000% Demir,ali eto..

Ajde sretno,ali mislim da ce ovo ici pod kljuc. ;)

imam ga i ja na skype (nfsowner) ime...ma nema tko drugi bit.Htjeo nas je prevarit

cristiane

To jest Demir,dobio je ban.A ako je on vlasnik il suvlasnik ovog servera i server će biti uklonjen zajedno sa hostingom.

SoNNix

Citat: Koksildo poslato Jun 08, 2011, 12:39:56 POSLE PODNE
To jest Demir,dobio je ban.A ako je on vlasnik il suvlasnik ovog servera i server će biti uklonjen zajedno sa hostingom.

pa jel ti rekao onaj...da nije vise sa njima ni vlasnik ni suvlasnik!

Ja ne znam kome pricam pa citajte malo pre nego sto postate,kao prvo hosting se ne moze ukloniti bez moje dobre volje jer ti o uklanjanju hosting-a i servera nemas rec ni 1% tako da se ne mesaj u takve stvari.Jos jednom napominjem ja nisam znao o cemu je rec,sada mi je sve jasno,on neradi vise za mene,ova je prica zavrsena molio bih administratora ako se nastavi ubuduce ova prica da zakljuca temu,jer ne zelim da mi neko prosipa pamet..
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)



cristiane

Citat: [BUG]ParalizatoR. poslato Jun 08, 2011, 13:26:21 POSLE PODNE
Ja ne znam kome pricam pa citajte malo pre nego sto postate,kao prvo hosting se ne moze ukloniti bez moje dobre volje jer ti o uklanjanju hosting-a i servera nemas rec ni 1% tako da se ne mesaj u takve stvari.
Ja sam ti samo skrenuo pažnju,zajednice u kojoj je Demir nemaju mjesta ovdje.Uostalom previše se zavaravaš,ja ako sam rekao ukloniti onda sam mislio sa ovog foruma,ne znam na šta ti misliš i ne zanima me.

Citat: [BUG]ParalizatoR. poslato Jun 08, 2011, 13:26:21 POSLE PODNE
on neradi vise za mene,ova je prica zavrsena molio
Za tvoj dobrobit servera na ovoj zajednici,bolje da je tako.


Odma sam znao da je Demir :-*
Valjda si ga se otarasio jel ce on samo da ti steti,i tebi i serveru i hostingu.



SoNNix

Eto jesan vam rekao da je to demir.stexi svaka cast.bolje da ste ga se makli