Balkan United RolePlay|| za Vas uz Vas || www.bug-hq.com/gta

Započeo |BUG|F!L0[Z]0F|RPG|, Jun 07, 2011, 21:53:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Evo Posle Dugog Razmisljanja I Scriptanja nad modom odlucili smo da otvorimo server koji se zove balkan united roleplay.Naime hteo sam sam otvoriti server..ali je dosao PARALIZATOR i Predlozio mi je da se spojimo i da dodjem da radim za njihov hosting...dakle posle dugog razmisljanja moj odgovor je bio DA....tako je nastao i BUG RP server...Evo Da ne Odugovlacim puno OVde zelim Prestaviti Ovaj server Kao Casni i Bez ikakvog prljavog vodjenja servera
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na serveru Ima Dosta Organizacija takodje da svaka organizacija ima svoj HQ i ORUZAONICU komandom /oprema Sad cemo Nabrojiti Nase Organizacije..

ORGANIZACIJE:                                                   

LS PD                                                                         
FBI Agent                                                                   
SWAT                                                                         
Vatrogasac/Bolnicar                                                                                 
Government               
Hitman
Novinar
Taxi
SF PD


Bande/Mafije/Familije

Yakuza
LCN
Ruska Mafija
Crips
Bloods
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na nasem serveru ima veoma puno i dobrih poslova koji su veoma dobro placeni dakle sada cemo vam nabrojiti sve nase poslove ilegalne i legalne ali oni koji su ilegalci mogu zavrsiti u cuzi :D!

Ilegalni:

Prostitutka
Novinar
Automehanicar
Bodyguard
Radnik
Bokser
Vozac busa
Raznosac novina
Kamiondzija
Raznosac pice
Farmer
Cistac ulica

Legalni:

Prostitutka
Diler droge
Kradljivac auta
Diler oruzija
Diler auta
Farmer droge
Svercer droge
Svercer materijala
Proizvodjac oruzija
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nitro
Nitro je Dodan Na motore Po FilterScripti sa Balkan Sampa...ako su credisti bili ostali su........Dakle Nitro Mozete Imati na motore i na Autima
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Crkva-Vjecanja/Razvodi
Ako Zelite Da se Vjecate za Nekoga :D onda idite u crkvu crkva je premestena u LSU sto cete da vidite na slici na kraju OPISA...Isto ako zelite da prekinete vjeridbu odete u crkvu i gotovo :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zauzimanje Teritorije
Ako ste u ORG/BANDI mozete Da zauzmete tudju teritorijom komandom /zauzmi tako ces cekati 10 minuta ako odete sa teritorije izgubit cete je vasi neprijatelji ce dolaziti jedan po jedan u nadi da ce spasit svoju teritoriju i odbraniti je od vas..budite pazljivi i vjesti..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Narucivanje i Iznajmljivanje Sobe
Dakle Na server ima na vise mjesta gde mozete iznajmiti vasu sobu ako mozda uzmete neku suparnicu i nemate niti stan niti kucu mozete iznajmiti dzabe sobu za te svrhe :D :D ali je posle morate odma otkazati kada zavrsite....:D komanda /naruci /otkazi /iznajmi
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stanovi
Stanove imate po citavom serveru mozete kupiti stan za samo od 100k...zato ako nemate dovoljno novca da uzmete kucu tu je stan ako je neko prije vas ugrabio da kupi stan onda ga kontaktirate u nadu dace vam ga prodati ako se dogovorite oko cijene
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oruzije/Oruzaonice
Na serveru svaka organizacija banda ili familija imaju svoje oruzaonice takodje ima jedan oruzaonica pored burga koja je sakrivena otvarate vrata sa /oo a sama ce se zatvoriti tu vas moze neko sacekati i ubiti tu morate biti pazljivi jer moze neko i opljackat to a onda bi vi snosili posljedice
Takodje IGRAC LVL 1 Nemoze Nositi Oruzije od lvl 2 pa na vise mogu nositi a lvl 1 nemogu jer se odma skida oruzije...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pljacke na Servery
Na serveru ima veoma dosta pljacki koji su stavljeni na odredjene lokacije oruzaonica,marketi,banke,bankomati,opstina,burg itd itd itd znaci mozete na ovaj server opljackati i bankomat stanete pored njega ukucate komandu koja stoji i opljackate ga da bi uzeli pare sa bankomata ali za to vam treba poseban hackerski COD koji je Tesko PROVALIT a SVOTA NOVCA JE VELIKA ukoliko pogrijesite nekoliko puta idete u zatvor....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RentCar/RentBike
Na Server ima puno mjesta da iznajmite vozilo dosta mjesta je ubaceno i tu su ubaceni bizovi da mozete kupiti vozilo nakon nekog vremena ako ne vratite tjerat ce vas policija i mozete biti uhvaceni!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Eventi
Server je pun eventa ima dosta raceova i dosta drugih eventi koji su veoma zanimljivi kao sto je survivor ili gungame...na nasem server uce dosta puta biti event organizovan...nadam se da ce vam se svideti eventi jer su bas dobri i ima ih DOSTA...To nisam stigao slikati ali stignut ce slike tih eventa...na eventu ce biti dosta dodeljenih nagrada...uglavnom nagrade ce biti NOVAC sto je igracu najvaznije po nekad ce biti RESPECT 1+
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OwnerShip
Na serveru mozete imati i vase vozilo na koje mozete otvoriti haubu,gepek,staviti alarm,otvoriti,zatvoriti prozor,slusati mjuzu,parkirati ga gde god zelite ali ne na putu ili ispred necije avlije ili kapije,auto moze admin da proda bez vracanja novca ako bude na putu ili pauk da ga odnese pa bi platili da vrate vase auto.....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Banke
Na serveru ima 3 banke ProKredit Banka,NLB Montenegro Banka,Erste Banka...U bankama mozete da dizete novac kredit,da stavite novac,i da pljackate :D :D :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kiosci
Na Server ima dosta kioska komanda /kupi /kiosk1 /kiosk Ako Zelite da jedete ili da uzmete nesto slatko a i sok onda odete u kiosk kucate odredjenu komandu i kupite sta god zelite ako nemate dovoljno novca mozete i da se zaduzite...ali morate vratiti ili ce vam se odbiti 20 centi xD sala!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Govornice
Na Server ima i mnogo govornica komanda je /govhelp ako nemate imenik ili telefon a nemate para da kupite mozete otici do govornice i i zvati nece vam trebati niti imenik niti telefon ali cete platiti takodje imate da dopunite racun mozete drugom igracu dopuniti a mozete i vama kupiti ako nemate dovoljno racuna i zovete nekog sekretarica ce vam kazati Vi imate toliko i toliko na racunu nemoze ostvariti poziv :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Krediti
Takodje na Serveru mozete podici kredit i odredjen je za lvle ako si lvl 1 npr mozes podici 50k lvl 2 100 lvl 3 200 lvl 4 400 lvl 5 800 itd itd ali kredit morate vracat on ce vam se odbijati OD VASE PLATE
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Evo dosli smo do kraja ovog ludog opisa i nadam se dobrog pa da vam dam neke informacije na serveru....

OWNERI: FILOZOF & PARAZIT
SERVER:SERVER SE OTVARA U NEDELJI U 19h NADAM SE DACETE SVRATITI DA GA POGLEDATE
FORUM:www.bug-hq.com/gta/
IP:78.47.249.18 :7779
FORUM/SERVER:NA FORUM SU OTVORENE PRIJAVE ZA LIDERE AKO STE JAKO DOBRI RPERI I ZNATE SVE PRIJAVITE SE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------






























































TO JE TO VIDIMO SE NA OTVARANJU U NEDELJU 19h DO TADA REGISTRUJTE SE NA FORUMU I CEKAJTE OTVARANJE KO JE DOBAR NEK SE PRIJAVI ZA LIDERE I NEK CEKA DA VIDI JEL PRIMLJEN ILI ODBIJEN SRECNO!!!

FORUM: www.bug-hq.com/gta/
IP: 78.47.249.18 :7779

Balkan United Community and Hosting for YOU


Uskoro Balkan United Roleplay
Kvalitetan i Povoljan Hosting www.bug-hosting.com
Balkan United Community www.bug-hq.info
Uskoro Prijave za Gmodove,GameMastere,Lidere za RPG
Za Ostale Informacije Kontaktirajte [email protected]


Proverite Zasto Smo Najbolji

Jedan od dobrih opisa poseti cu vas...


10/10

SRETNO
Poslednja Izmena: Jun 07, 2011, 21:57:49 POSLE PODNE od [BU] ..Nikola|Tyler..

ne cini m ise lose dobar je opis i po opisu mi se mod cini doabra samo ima mapa malo nabacanih, ne urednih,bespotrebnih al eto nadam se  dacete uspjeti zanimljivo :D
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Opis je odlican, ove ograde na bazama LCN, Yakuza... nisu ti RP. Baza Crips-a, i Bloods-a nije sredjena, treba uraditi u MTA bazu auta te 2 org... nemaju svoju boju vec su kao auta na parkingu. Takodje Spawn mi nije nesto, mogli ste naci drugo mjesto ovde mi se bas i nesvidja. Ostalo je sve Ok, Sretno vam sa Serverom.

Srecno sa serverom..IMa i dobrih i losih stvari na serveru.

Hvala vam Mod se Sredjuje ali nece biti lose da kazete sta fali i sta bi vi voljeli da dodje na nasem serveru vase zamerke itd

Hvala Johhnyu sto je napisao tako reci nase greske....Spawn ce tu ostati ali mozda i premestimo ako nesto osmislimo....organizacije cemo uredit...

I hvala na ocene...

Balkan United Community and Hosting for YOU


Uskoro Balkan United Roleplay
Kvalitetan i Povoljan Hosting www.bug-hosting.com
Balkan United Community www.bug-hq.info
Uskoro Prijave za Gmodove,GameMastere,Lidere za RPG
Za Ostale Informacije Kontaktirajte [email protected]


Proverite Zasto Smo Najbolji

Sandek_Biscic

Dobar opis.. Server previse Mappa... + Bilo bi ok da bi bile tvoje mape :D

Ćao demire :D ispravite me ako gresim ali u server oglasima kad je reklamirao NFS , pre nego je koksildo uklonio opis bile su slike i video sam nick Burrows_Brate, tako da mi smrdi na demira :)
Ispravite me ako gresim ali ja mislim da jeste.

SoNNix

Citat: [AG]SteXi.ılllı. poslato Jun 07, 2011, 22:37:08 POSLE PODNE
Ćao demire :D ispravite me ako gresim ali u server oglasima kad je reklamirao NFS , pre nego je koksildo uklonio opis bile su slike i video sam nick Burrows_Brate, tako da mi smrdi na demira :)
Ispravite me ako gresim ali ja mislim da jeste.


slazem se s tobom!

nije lose... nego..cudno mi je malo to sto je PD u SFu,a sve ostalo je u LSu... i LCN baza nije premjestena... ostala je kao na defaultnom ravensu...

Idete mi na K**** sa ovin velikin slikama tribalo je 30min da se ucitaju.
Stavite one male drugi put al sad gotovo.

stretno 8)



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje


Spike

Nije los opis,docu pogledat kakav je...
Zanima me za mappe,sve ste vi radili ili?

ja da sam mod obriso bi vam sve slike... stavljajte male slike sa linkovima prema velikima jer ovo je previse... pogledajte kolko slike mjesta zauzimaju i stalno se loadaju... opis ok mape nisu nesta sretno
STRANICA U IZRADI

Citat: Spike poslato Jun 07, 2011, 23:53:01 POSLE PODNE
Nije los opis,docu pogledat kakav je...
Zanima me za mappe,sve ste vi radili ili?

Kolko sam video vecina je uzeta sa drugih modova i odavde.